Avaleht Uncategorized OtterBox vabastab Samsungi Galaxy S4 jaoks vastupidavad karbid

OtterBox vabastab Samsungi Galaxy S4 jaoks vastupidavad karbid

1
0

Oled just ostnud Samsung Galaxy S4, kuid ei taha teha kompromisse oma elustiili ja vabaõhuürituste osas – siis vajad OtterBoxi ümbrist.

OtterBox pakub populaarse Galaxy S4-i jaoks vastupidavat kaitset, et vältida põrutusi, kriimustusi ja ekraani pragusid, pakkudes kolme sarja ümbriseid – Defender, Commuter ja Reflex. Need on saadaval laias värvivalikus.

Samuti on olemas OtterBox Clearly Protected – uus valik ekraanikaitsmeid.

DEFENDER – $59,95

Kõige turvalisem ja vastupidavam OtterBoxi kaitsevõimalus Samsungi Galaxy S4 jaoks on Defender ja sellel on mitmekihiline kaitse.

Sellel on lööki neelav väliskest, tugev polüuretaankiht ja sisseehitatud ekraanikaitse. Kaasas on ka pöörlev vööklambriga hoidik.

COMMUTER – $39.95

Commuter on igapäevane ümbris, mis on piisavalt õhuke, et mahtuda hõlpsasti taskusse, kuid piisavalt tugev, et kaitsta kukkumiste, tolmu ja kriimustuste eest.

Sellel on silikoonist sisemine kiht ja polükarbonaadist väliskest ning porti sulgevad uksed, mis hoiavad tolmu ja prahi eemal. Kaasas on ka isekleepuv ekraanikaitse.

REFLEKS – $34,95

Kerge Reflex ümbris on kahest osast ja klõpsates kokku moodustab see Galaxy S4-le tugeva kaitsva barjääri.

See on valmistatud silikoonist, millel on sisemine polükarbonaadist selgroog, kuid on piisavalt õhuke, et mahtuda taskusse, ning võimaldab kiiret dokkimist ja laadimist. Kaasas on ka eraldi ekraanikaitse.

SELGELT KAITSTUD – $19,95 – $29,95

On olemas mõned ekraanikaitsevariandid, alustades 360 ($29,95), millel on seadme esi- ja tagakülje kaitsmiseks ülitugev polüuretaanmaterjal.

On ka Vibrant, mis kaitseb ekraani, kuid säilitab ekraani teravuse, Clean, mis on matt, et vähendada pimestust ja on vastupidav sõrmejälgede ja määrdumise suhtes.

Privacy, mis on samuti matt ja valmistatud esmaklassilisest neljast laminaarsest polüestrist, et varjata ekraani küljelt vaatamise eest.

OtterBox valmistab ümbriseid ka iPhone’ile, BlackBerryle, LG-le, HTC-le, Nokiale ja Kindle Fire’ile.

OtterBoxi ümbrised ja ekraanikaitsed on nüüd saadaval ja neid saab osta mitmetest jaemüüjatest, sealhulgas Allphones, FoneZone, Leading Edge Computers, Harvey Norman, Optus, Telstra, Virgin Mobile, Vodafone, Telechoice ja JB Hi-Fi.

Seotud lood

Eelmine artikkelOppo Pad Air läbivaatamine – taskukohane tahvelarvuti, mis ületab oma kaalu
Järgmine artikkelPakmani postkast võib teie jaoks vastu võtta pakisaadetisi.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia