Avaleht Uncategorized Pakmani postkast võib teie jaoks vastu võtta pakisaadetisi.

Pakmani postkast võib teie jaoks vastu võtta pakisaadetisi.

1
0

Kellele ei meeldi pakke vastu võtta? Aga mis juhtub siis, kui teid ei ole kodus? Uus postkast nimega Pakman võib need sinu eest lihtsalt ja turvaliselt vastu võtta.

Kui teete suurema osa oma ostudest eBay, Amazoni ja lugematute teiste veebipoodide kaudu, saate tõenäoliselt mitmeid pakisaadetisi.

Kuid selle asemel, et suunata need sinu tööaadressile või paluda naabritel tarne järele valvata, võib Pakman sinu eest asjadega tegeleda.

Pakman on 90,9 cm kõrge, 40 cm lai ja 50 cm sügav ning sellel on turvaline pakiruum ja kombineeritud lukuga tarneuks.

Pakmanil on ka uusim MyLocate’i jälgimistehnoloogia, nii et kasutajad saavad SMS-i või e-posti teel teate iga kord, kui saadetis on kohale jõudnud.

See on võimalik, kui osalevad kullerfirmad skaneerivad uksel olevat vöötkoodi, et kinnitada kohaletoimetamist.

Pakmani omanik saab tarnekasti ettevõtte veebilehel registreerida, et see saaks osa sellest kasvavast tarneökosüsteemist.

Kui kulleril on vaja juurdepääsu uksele suurema tarne jaoks või kui tal on habras ese, saab ta Pakmani vöötkoodi skaneerimisel teada ka ukse lukustuskombinatsiooni.

Kasutajad saavad Pakmani paigutada oma postkasti lähedale esiaeda või koduukse lähedale, kusjuures kasti saab kinnitada tsemendiga või poltidega maapinnale.

Pakkimisrenni saab vastu võtta enamikku Austraalia Posti pakke kuni A3 suurusega kastidesse ja uksele on ruumi, et omanik saaks kinnitada oma kodu tänavanumbri.

Nüüd saavad kasutajad ostude tegemisel anda tarnejuhised ja vajaduse korral suuremate saadetiste puhul ka kombinatsiooniluku koodi.

Kombineeritud lukku saab hõlpsasti tagasi seadistada, kuid seda uut kombinatsiooni tuleb uuendada Pakmani registreerimislehel, et kulleritel oleks iga kord, kui nad ukse vöötkoodi skaneerivad, uusimad andmed.

Pakmani saatekast on nüüd saadaval kolmes värvitoonis – valge, liivane ja söe – ning selle hind on 329 dollarit Bunningsist.

Eelmine artikkelPadacs kiirlaadimiskaabel kiirendab iOS-i USB-laadimist
Järgmine artikkelPanasonic avalikustab 2014. aasta koduse meelelahutuse 4K- ja LED-telerite valiku

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia