Avaleht Uncategorized Panasonic avalikustab uue 2013. aasta plasma- ja LED-telerite valiku

Panasonic avalikustab uue 2013. aasta plasma- ja LED-telerite valiku

1
0

Panasonic avalikustas oma uue 2013. aasta telerite valiku – kokku 25, mis koosneb kuuest plasma- ja 19 LED-mudelist – ja mis kõik on varustatud uusimate nutikate funktsioonidega.

Lipulaev VT60 Full HD 3D Neo Plasma (5499 dollarit) tuleb müügile juuni lõpus ja pakub hulgaliselt uusi ja täiustatud funktsioone.

Nende hulka kuuluvad võrgu- ja seadmeühendused, nagu Swipe and Share 2.0 ja VIERA Connect.

Plasmasarja mudelite hind on alates 1799 dollarist 50-tollise TH-P50ST60A puhul.

Uuel tootesarjal on täiustatud kasutusmugavus, lisaks häälte tuvastamine ja kaamera, mis pakub näotuvastust, et tuvastada kasutaja ja lülitub automaatselt tema profiilile, et saada otsene juurdepääs lemmikfilmide voogedastusteenustele või IPTV kanalitele, nagu ABC iView.

Swipe and Share funktsioon on huvitav. See võimaldab telerit siduda iOS või Android nutitelefoni või tahvelarvutiga, et sisu hõlpsasti seadmete vahel liigutada. Kuue plasmamudeli suurus ulatub 50- kuni 65-tollise telerini.

Panasonicu 19 LED LCD-mudelist 11 on varustatud Panasonicu tipptasemel LED LCD-paneeliga IPS (In Plane Switching), mis säilitab pildikvaliteedi laia vaatenurgaga.

Nagu plasmamudelitel, on ka LCD-seadmetel hulgaliselt veebipõhiseid funktsioone, kuigi kui ostate uut Panasonicu telerit, olge ettevaatlik, mida valite, sest kõik funktsioonid ei ole kogu tootevalikus standardvarustuses.

LCD-seadmete hinnad algavad 429 dollarist XM6-seeria HD 2D mudeli puhul ja ulatuvad XM6 24-tollisest ekraanist kuni 32-tollise, 39-tollise, 42-tollise, 47-tollise, 50-tollise, 55-tollise ja 60-tollise mudelini, kusjuures tippmudelite WT60 ja DT60 hind on 4199 dollarit.

Uute televiisorite saadavus toimub etapiviisiliselt aprillist kuni juunini.

Samuti tutvustati uut Blu-ray tootevalikut 3D Blu-ray Recorderi ja kahe 3D Blu-ray Disc mängijaid HDD salvestusega.

Esimene, mudelinimetusega DMP-BWT835GL, sisaldab 1TB HDD, Wi-Fi, SD-pildi vaatajat, MKV taasesitust ekraanil ja DLNA kaudu nutitelefoni ja tahvelarvuti salvestuse juhtimist ning 2D-3D konverteerimist.

Selle hind on 799 dollarit ja see on saadaval mais.

Seotud lood

Eelmine artikkelPanasonic toob välja uue valiku vastupidavaid Windows 8 seadmeid
Järgmine artikkelPentax Q10 kompaktne süsteemikaamera ülevaade

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia