Avaleht Uncategorized Panasonic DMP-UB900 4K UHD plaadimängija läbivaatamine – kvaliteet, mis hämmastab teid

Panasonic DMP-UB900 4K UHD plaadimängija läbivaatamine – kvaliteet, mis hämmastab teid

1
0

4K pakub neli korda suuremat resolutsiooni kui täis kõrglahutusega, mida me näeme Blu-ray Disc’i puhul.

Panasonic DMP-UB900 ei ole ainus 4K-mängija turul – Samsungi UBD K8500 ilmus selle aasta alguses 599 dollari eest.

Panasonicu DMP-UB900 hind on 1099 dollarit ja selle kapoti all on palju funktsioone, mis õigustavad kõrgemat hinda.

Ja kuna üha rohkem uusi väljaandeid ja kassahittide lemmikuid ilmub nüüd 4K UHD-diskil, ei ole kunagi olnud paremat aega kaaluda 4K-mängija, nagu Panasonicu DMP-UB900, ostmist.

DESIGN

Disaini poolest on tootel klapitav esipaneel, mis paiskub alla ja sulgub uuesti, kui te ketast välja viskate või sisestate plaadi.

Plaadialusest paremal on väike ekraan, samuti SD-kaardi pesa ja USB-pordi mängija, et mängida sisu mälukaartidelt ja USB-mälupulkadelt.

Paremal ülaservas on kaks puutetundlikku nuppu – eject ja power -, kuid neid on raske näha, kui mängija oli paigutatud kapis nagu meie oma.

pana4kreview6

Õnneks on kaugjuhtimispult suurepärane ja sellel on kõik juhtnupud käeulatuses, et oleks lihtne mitte ainult sisu mängida, vaid ka seadetes navigeerida.

Ja sellel on taustavalgustusega klahvistik, nii et te näete kõiki nuppe hõlpsasti, kui olete pimedas ruumis.

Teleril on isegi spetsiaalne Netflixi nupp ja juhtnupud teleri sisselülitamiseks ning helitugevuse reguleerimiseks ja kanalite üles- ja allapoole liikumiseks.

SEADISTUS

Tagaküljelt leiad mitte ühe, vaid kaks HDMI-väljundit – ühe video ja heli jaoks ning teise ainult heli jaoks.

Sellel on oma põhjus.

4K UHD-diskide taasesitamiseks 4K-teleris peavad kõik ahelas olevad seadmed – teie HDMI-kaabel, AV-vastuvõtja (kui teil on 4K-mängija kodukinosüsteemis) ja teie teler olema HDCP 2.2-konformsed.

Selle määrab kindlaks riistvara ja seda ei saa muuta püsivara uuendusega.

HDCP 2.2 tähendab High Bandwidth Digital Copy Protection (suure ribalaiusega digitaalne kopeerimiskaitse) ja see on loodud ebaseadusliku kopeerimise vältimiseks.

Seal

Kui mõni neist toodetest ei vasta HDCP 2.2 nõuetele, siis alandatakse signaali kõrglahutusele.

Panasonic DMP-UB900 puhul on karbis HDMI-kaabel, mis toetab 18 Gbps ülekannet (mis muudab selle HDCP 2.2 nõuetele vastavaks).

Enamikul uuematel 4K-teleritel on spetsiaalne HDMI-sisend, mis on HDCP 2.2 valmis ja suudab edastada 2160p signaali täies kvaliteedis.

Kui teil on kodukinosüsteem, mille AV-vastuvõtja edastab video telerisse või projektorisse ja heli kõikidesse kõlaritesse, peab ka teie AV-vastuvõtja olema HDCP 2.2-kõlblik, et saaksite nautida täielikku 4K-kogemust.

Me testisime Panasonic DMP-UB900 kodukinos, kus oli JBL SDP-45 vastuvõtja ja Sony 4K-projektor.

Samuti testisime DMP-UB900-mängijat 65-tollise Panasonic 4K HDR DX900 seeria LED-teleriga.

Panasonic DMP-UB900-l on kaks HDMI väljundit

Meie JBL-i vastuvõtja lasi 4K-d läbi HDMI sisendi 8 ja HDMI-väljundi 2 kaudu ning Sony projektori HDMI sisendi 2 kaudu.

Kuid neile, kellel on 4K-kuvar, kuid vanem vastuvõtja, mis ei toeta HDCP 2.2 – see ei ole maailma lõpp.

Siinkohal tulevadki mängu kaks HDMI-porti.

Saate kasutada video- ja heliväljundit, et ühendada otse oma 4K-televiisoriga, ja ainult heli HDMI-väljundit oma vastuvõtja jaoks. HDCP 2.2 mõjutab ainult videot – nii et te saate lasta oma vastuvõtjal ikkagi teise abil heli hallata.

Samuti on pardal Ethernet-port ja wifi, et ühendada Panasonic 4K-mängija oma võrku, nii et saate hõlpsasti uuendada oma püsivara või kasutada teenuseid nagu Netflix ja pääseda ligi teiste seadmete sisule oma võrgus.

OK, kui oled seadistuse õigesti teinud – on aeg hakata 4K-d vaatama.

JUHTIMINE

Panasonic DMP-UB900-mängija pakub 4K-ketaste taasesitamisel uskumatut kvaliteeti, kuid see on ka tagurpidi ühilduv, nii et see suudab mängida ka Blu-raysid ja DVD-d.

4K-diskid on piirkonnavabad, kuid mängija Austraalia versioon on lukustatud piirkonna B Blu-rays ja piirkonna 4 DVD-de mängimiseks.

Ja see suudab ka Blu-ray ja DVD parema kvaliteediga üleskvalifitseerida.

pana4kreview2

Blu-ray upscaling oli hiilgav, nii et teie vanemad filmid ei näe kunagi paremini välja, samas kui DVD-d on kindlasti tõstetud, kuid mitte midagi sellist, mida mängija suudab Blu-ray’ga saavutada.

Panasonicu kaudu 4K-ketaste taasesitus on märkimisväärne.

Pildi detailsus ja teravus rabas meid ära. See oli uskumatu.

Sama võib öelda ka pildi värvitäpsuse ja sügavuse kohta. See ongi see, mida 4K endast kujutab ja miks te olete tänulik, et teil on need lisapikslid oma teleri käsutuses.

Isegi meie mitte-HDR (High Dynamic Range) Sony 4K-projektoril oli kvaliteet suurepärane.

Kuid Panasonic 4K HDR teleril – pildikvaliteet oli hingemattev.

pana4kreview8

See on võimalik tänu integreeritud 4K High Precision Chroma protsessorile ja THX-sertifikaadile, mis tagab esmaklassilise video- ja helikvaliteedi.

Panasonic’i mängija uurib teie ekraani ja soovitab parimaid seadistusi.

Tegelikult saab enamiku seadistustest seadistada automaatseks, nii et seade teeb parimad võimalikud video- ja helivalikud, mis on talle kättesaadavad.

Kuid sa võid sukelduda reguleerida asju, nagu näiteks dialoogi võimendaja, et muuta hääled 5.1- või 7.1-süsteemi keskkanalist veelgi selgemaks.

Ma saan Netflixis 4K-d vaadata, kuuleme mõnda inimest ütlevat. Jah, saate. Aga see ei ole samasuguses pallivõrgus.

Panasonic suudab pakkuda kuni 100 Mbit/s taasesituskiirust – parim, mida me nägime, oli umbes 95 Mbit/s, kui vaatasime Star Trek: Into Darknessi 4K-diskil.

Panasonic DMP-UB900 mängijaga on kaasas kaks 4K UHD plaadil olevat filmi

Parim, mida Netflix 4K suudab pakkuda, on vahemikus 15 kuni 25 Mbit/s, kuid selle saavutamiseks on vaja ülikiiret lairibaühendust, mille allalaadimiskiirus on vähemalt 25 Mbit/s.

Panasonicu mängija ja 4K-ketta abil saate 4K-teleris iga kord veelgi paremat pildikvaliteeti nautida, olenemata sellest, kui kiire on teie lairibaühendus.

Karbis on kaks 4K-filmi – Village Roadshow väljaanded Mad Max: Fury Road ja Creed, nii et karbist välja tulles oled valmis nautima filme kvaliteedis, mida sa pole kunagi varem väljaspool kino näinud.

pana4kreview4

VERDICT

Panasonic DMP-UB900 4K UHD plaadimängija on tähelepanuväärne toode, mis pakub kvaliteeti igas valdkonnas.

Kui sul on 4K teler koos HDR-iga – paremat võimalust 4K-sisu vaatamiseks ei olegi.

Panasonic DMP-UB900

Hind: 1099 dollarit

Pikk ootus 4K-sisu nautimiseks meie 4K-telerites on lõppenud ja nüüd saame tänu sellisele mängijale nagu Panasonic DMP-UB900 vaadata uusimaid väljaandeid 4K Ultra High Definition plaatidel. 4K pakub neli korda suuremat resolutsiooni kui Blu-ray Disc’i täis kõrglahutusega. Panasonic DMP-UB900 ei ole ainus 4K-mängija turul – Samsungi UBD K8500 ilmus selle aasta alguses 599 dollari eest. Panasonicu DMP-UB900 hind on 1099 dollarit ja selle kapoti all on palju funktsioone, mis õigustavad kõrgemat hinda. Ja koos kasvava arvu uute…

Eelmine artikkelPadacs kiirlaadimiskaabel kiirendab iOS-i USB-laadimist
Järgmine artikkelPanasonic avalikustab 2014. aasta koduse meelelahutuse 4K- ja LED-telerite valiku

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia