Avaleht Uncategorized Panasonic esitleb kahte tarbijakaamerat, mis suudavad filmida 4K-videot

Panasonic esitleb kahte tarbijakaamerat, mis suudavad filmida 4K-videot

1
0

Panasonic on välja toonud kaks uut tarbekaamerat, mis suudavad filmida kino kvaliteediga 4K-videot, mille resolutsioon on neli korda suurem kui täis kõrglahutusega.

Kliendid, kes kurdavad, et nende 4K ülikõrglahutusega televiisoritel ei ole sisu, mida nautida, saavad nüüd luua oma suure eraldusvõimega ekraanide esitlemiseks omaenda sisu.

HC-WX970 ja HC-VX870 on mõlemad varustatud Leica 30,8 mm laiatarbe Dicomar objektiiviga, mis pakub kuni 20-kordset optilist suumi ja 8,29M tagantjärele valgustatud sensorit.

Pardal olev Crystal Engine 4K protsessor jäädvustab täiustatud detaile ja suudab hõlpsasti töödelda lisadünaamikat, mis kaasneb 4K-videoga, mille resolutsioon on 3840 x 2160.

Panasonic HC-VX870 4K videokaamera

HDR (High Dynamic Range) Movie on maailmas esmakordne funktsioon tarbijakaamerate puhul.

See suudab pildistada 50 pilti sekundis, kusjuures 25 pilti eksponeeritakse heledatele kohtadele ja 25 pilti eksponeeritakse varjudele, ning kombineerib need reaalajas, et saavutada elutruu video ja täiendav selgus.

Twin Camera on uuenduslik uus funktsioon, mis võimaldab kasutajatel jäädvustada stseeni kahte vaatenurka korraga.

Panasonicu videokaamera saab ühendada juhtmevabalt oma nutitelefoni või tahvelarvutiga ja lisada selle seadme kaamerasignaali videosalvestusele.

Panasonic HC-WX970 4K videokaamera

Samamoodi saavad kasutajad muuta Panasonici videokaamerad ka beebimonitoriks, kasutades oma kodu wi-fi võrku. Vanemad saavad videokaamera otseülekannet näha oma nutitelefonis.

Ja võite olla kindel, et saate sujuvat värinavaba videot tänu hübriid OIS (optiline pildistabilisaator), mis kasutab viieteljelist korrektsiooni, olenemata sellest, kas te pildistate lainurgaga või suumite otse oma objektile.

HC-WX970 ja HC-VX870 4K videokaamerate hinnad on vastavalt 1349 ja 999 dollarit ning need on saadaval märtsis.

Eelmine artikkelPanasonic toob välja uue valiku vastupidavaid Windows 8 seadmeid
Järgmine artikkelPentax Q10 kompaktne süsteemikaamera ülevaade

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia