Avaleht Uncategorized Panasonic esitleb uut kompaktkaamerate sarja

Panasonic esitleb uut kompaktkaamerate sarja

1
0

Panasonic on avalikustanud kolm uut toodet, mis näitavad veel kord ettevõtte pühendumust 4K-videole ja innovatsioonile kogu tema kaameravalikus.

Uus tootevalik sisaldab kahte kompaktkaamerat, DMC-GM5 ja DMC-LX100.

Need pakuvad mõningaid intrigeerivaid uusi funktsioone, millest mitte vähem tähtis on LX100 kuvasuhte vahetamine 4:3, 3:2 või 16:9 valikuga. Ei ole suur asi? On, kui füüsiline lüliti on objektiivi peal.

Seda funktsiooni nähes on selge, et Panasonic on selle kaameraga tõsiseltvõetavale kasutajale suunatud.

Käes on see väga kerge ja pisike pildistaja, mis oma vanakooli rangefinder-stiilis disaini ja juhtimisseadmete paigutusega võib saada tänavafotograafia lemmikuks.

Sellel on Leica DC Vario-Summilux 24-75mm f1.7-f2.8 objektiiv, mis on kinnitatud Micro Four Thirds sensorile.

Meie lühikestel praktilistel testkaadritel, isegi JPEG-formaadis pildistades, olid pildid teravad ja hästi detailsed.

Meeldis ka kaamera 4K-video koos 4K-fotorežiimiga, mis võimaldab filmida tegevust 4K-videos ja hiljem videost 8 MB suurust JPEG-fotoaparaati ekstraheerida.

See on päris hea töövahend, et lahendada sellise kaameraga actioni jäädvustamise väljakutse.

Panasonic kiidab GM5-i kui maailma väikseimat vahetatava objektiiviga kaamerat, millel on Live View Finder.

Üks selle põhifunktsioone on “snap movie mode”, mis mängib lühikese kestusega videote jagamise populaarsusega (mõelge Vine’ile), võimaldades salvestamist ja snap redigeerimist kiireks jagamiseks.

Ei tohiks unustada, et selle kaamera ümber saab luua süsteemi G-seeria kaamerate jaoks ehitatud laiast valikust spetsiaalsetest objektiividest.

Kuigi see kõlab väga lõbusalt neile, kes on selle trendi omaks võtnud, ei saanud ma seda proovida, kuid selle kaamera fotod olid päris kuradi head, suurepärase dünaamilise ulatuse ja muljetavaldava varjude detailsusega.

GM5 hind on 1099 dollarit koos 12-32 mm objektiiviga või 1399 dollarit, kui lisate oma ostule 35-100 mm objektiivi. Ma ütleksin, et see 300 dollarit rohkem on seda täiesti väärt.

LX-100 hind on 1199 dollarit. Lisatarvikute hulka kuulub ka automaatne objektiiviotsik, seda vaadake kindlasti poes käies ja kaks välist välklambi mudelit. Mõlemad kaamerad on saadaval järgmisel kuul.

Kolmas täna välja kuulutatud toode, HC-X1000 on 4K-kaamera, mis oma 999 dollariga on mõeldud pool-proffidele ja proffidele, kes otsivad taskukohast 4K-kaamerat.

X1000-ga ei olnud võimalust pildistada, kuid funktsioonide nimekiri tiksub paljudes kastides: Full HD või 4K (3840 x 2160) ja 4K Cinema (4096 x 2160) formaadid; 4K 60p/50p; 20x Leica Dicomar objektiiv; 1/2,3-tolline BSI sensor; Crystal Engine Pro 4K pilditöötlus; 4K fotorežiim; kaks SD-kaardipesa lülitatavate salvestusvõimalustega; 2-kanaliline XLR-audio sisend; valgustav LED-rõngas, mis näitab salvestamistoimingut; ja kõik ootuspärased pildistamise juhtimisseadmed, nagu kolmekordne manuaalrõngas, 3,5-tolline LCD ekraan puutejuhtimisega, ND filter ja fookuse abifunktsioonid.

Ühtlasi kuulutati välja 4K-fotorežiimi lisamine GH4 ja FZ1000 mudelitele. Uus funktsioon aktiveeritakse püsivara uuenduse kaudu.

Huvitavaks funktsiooniks, mis pressiteates välja toodi, oli GH4 jaoks Loop Recording režiim.

See võimaldab salvestada viis uusimat kaheminutilist 4K-klippi, nii et saate jäädvustada midagi, millest te teate, et see juhtub, kuid ei tea, millal, ilma et peaksite muretsema, et mälukaardil on ruumi otsas.

* Chris Oaten on professionaalne fotograaf aadressilt www.insightvisuals.com.au.

Seotud lood

Eelmine artikkelPanasonic toob välja uue valiku vastupidavaid Windows 8 seadmeid
Järgmine artikkelPentax Q10 kompaktne süsteemikaamera ülevaade

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia