Avaleht Uncategorized Panasonic Lumix FZ150 digikaamera ülevaade

Panasonic Lumix FZ150 digikaamera ülevaade

1
0

Kui soovite kaamerat, mis suudab suumida oma objekte ja säilitada samas kõrge kvaliteedi, siis peaks Lumix FZ150 olema teie nimekirja tipus.

12,1-megapikslisel seadmel on LEICA DC objektiiv 24-kordse optilise suumiga ja kuni 32-kordse suumiga, kui lisanduv digitaalne suum on sisse lülitatud.

Samuti on pardal 12 kaadrit sekundis sarivõtterežiim, 3D-fotorežiim ning võimalus jäädvustada täis kõrglahutusega videot.

Lumix FZ150 ei ole päris taskukaamera, kuid see on kaugel digitaalsest SLR-kaamerast.

Tegemist on keskmise suurusega seadmega, mida on siiski lihtne kaasas kanda kas rihmaga kaelas või väikeses kohvris või kotis.

Domineerivaks omaduseks on LEICA DC 24-kordne optiline suumobjektiiv, mis suudab saavutada suurepäraseid tulemusi isegi siis, kui suumida kuni 24-kordse ja isegi kaugemale, kuni 32-kordse suumiga, mis võtab kaasa täiendava digitaalse suumi.

FZ150-l on paremal suur käepide, nii et see mahub kenasti kätte, kusjuures suumimisnupp ja pildistamisnupp on käeulatuses.

Ülal on režiimivalik erinevate stseenirežiimide jaoks, samas kui tagaküljel on AF/AE-lukustusnupp koos 3-tollise vabakujulise TFT LCD-ekraaniga.

See ekraan on tegelikult kokkuklapitav, et fotograafid saaksid pildistada keeruliste nurkade alt.

See klapib isegi välja, nii et kasutajad saavad hõlpsasti kadreerida eneseportreed – see on mugav funktsioon, kui soovite reisil olles endast täpset pilti teha mõne vaatamisväärsuse ees.

JUHTIMINE

FZ150 on universaalkaamera – sellel on suurepärane objektiiv ja suurepärane sensor – mis kõik annavad kokku suurepärased pildid täpse värviedastuse ja ekspositsiooniga.

Eeskuju on LEICA DC 24-kordse suumiga objektiiv, mis suudab teha suurepäraseid pilte isegi maksimaalse suumi korral. Ja tänu värinatuvastusele ja liikumispildujale on pildid üllatavalt selged.

Raske on teha halba fotot, kui FZ150 on Intelligent Auto režiimis, kuid hea uudis fotograafiahuvilistele on see, et seade pakub ka täielikku manuaaljuhtimist.

Nende hulka kuuluvad objektiivi külgtasand fookusrežiimi muutmiseks, pööramis- ja vajutusnupp kiireks seadete muutmiseks, elektrooniline pildiotsija ja kahesuguse kiirusega suumimine.

Kuid ei ole häbi, kui lasta intelligentsel automaatkäsitlusel kogu rasket tööd teha. Ja see teeb muljetavaldavat tööd.

See sisaldab näotuvastust, subjektituvastust, stseenituvastust, et valida arukalt õige stseenirežiim, samuti intelligentset D-piirkonna kontrolli, et optimeerida pildi kõigi osade valgustust.

Samuti saate teha 3D- ja panoraamkaadreid, pannes kaamerat ühes suunas pööraste.

3D-kaamera jäädvustab kuni 20 paanikakaadrit ja valib parimad pildid vasakule ja paremale silmale. Panoraamrežiimis – pildid ühendatakse kokku mõne lühikese sekundi jooksul.

On olemas ka täiustatud stseenirežiimid, sealhulgas öine portree ja käest tehtav öine režiim.

Käsitsi hoitava öörežiimiga saavad kasutajad jäädvustada teravaid öiseid kaadreid ilma statiivita, sest kaamera kihistab mitu kaadrit ja ühendab need üheks selgeks pildiks.

Ka videopoolel ei ole FZ150 sugugi kehvem. Tegelikult ei ole vaja kaasas kanda spetsiaalset videokaamerat, sest täis kõrglahutusega 50 kaadrit sekundis on võimalik jäädvustada.

Üks ainus asi, mis meile ei meeldinud, oli üsna väike elektrooniline pildiotsija, mille fookustamisega oli mõnikord raskusi, nii et me kasutasime piltide kadreerimiseks lihtsalt suuremat ekraani.

Lumix FZ150 on kvaliteetne digikaamera, mis annab suurepäraseid tulemusi, olgu see siis algaja, entusiasti või professionaali käes.

Panasonic Lumix FZ150

Neli tärni (viiest)

Eelmine artikkelPadacs kiirlaadimiskaabel kiirendab iOS-i USB-laadimist
Järgmine artikkelPanasonic avalikustab 2014. aasta koduse meelelahutuse 4K- ja LED-telerite valiku

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia