Avaleht Uncategorized Panasonic RZ-S500W mürasummutusega kõrvaklappide läbivaatamine – suurepärane väärtus ja helikvaliteet

Panasonic RZ-S500W mürasummutusega kõrvaklappide läbivaatamine – suurepärane väärtus ja helikvaliteet

1
0

Panasonic RZ-S500W kõrvaklapid pakuvad korralikku väärtust koos muljetavaldava aktiivse mürasummutusega, mida tavaliselt leidub kallimates kõrvaklappides, ning helikvaliteediga, mis paneb teid naeratama.

Plussid
  • Hea mürasummutus
  • Tasapinnaline tasakaalustatud heli
  • Bluetooth 5.0 ühendus
  • Käepärased puutetundlikud juhtnupud
Miinused
  • Veidi suuremad kõrvaklapid
  • Puudub sensor, mis peataks muusika, kui kõrvaklapid eemaldate

Turul on palju juhtmeta kõrvaklappe ja õige tasakaalu leidmine funktsioonide, hinna ja kvaliteedi vahel on keeruline, kuid üks, mis vastab kõigile nõuetele, on Panasonic RZ-S500W kõrvaklapid.

Panasonicut seostatakse tavaliselt televiisorite, kaamerate ja kodumasinatega, kuid neil on ka rikkalik audiopärand ja nad on ka kaubamärgi Technics taga.

RZ-S500W juhtmeta mürasummutusega kõrvaklapid on osa Panasonicu uuest kõrvaklappide ja kõrvaklappide valikust.

Disainilt on kõrvaklapid veidi suuremad (neil on 8 mm draiverid sees) võrreldes teiste mürasummutusega kõrvaklappidega, kuid nad istuvad siiski mugavalt ja kindlalt kõrva.

Kuid hoolimata oma suurusest ei ulatu nad peaaegu üldse kõrva välja.

Õige sobivuse saavutamiseks peate kinnitama õige silikoonist otsiku. Komplektis on viis paari – ekstra väike, väike, keskmine (mis kinnitatakse kõrvaklappide külge nende ostmisel) ning suur ja ekstra suur. Nii et Panasonic on teid hästi ja tõeliselt kõiki katnud.

Meie läksime tegelikult väikeste silikoonist kõrvaklappidega – tavaliselt oleme keskmise suurusega, kuid need tundusid meile pisut liiga suured.

Nende paigaldamine nõuab ka seda, et te keeraksite need pärast sisestamist paika, et need oleksid lukustatud ja kindlalt paigas.

Selline sobivus tagab passiivse mürasummutuse, kuid aktiivne mürasummutus tuleb kahest mikrofonist igas kõrvaklappis FF-NC (feed forward noise cancellation) ja FB-NC (feedback noise cancellation), mis jälgivad helisid teie kõrva sees ja väljaspool, et pakkuda õiget tasakaalu.

Selle tulemusena pakuvad RZ-S500W kõrvaklapid usaldusväärset ümbritseva müra summutamist – tõenäoliselt üks parimaid selle hinna (349 dollarit) juures.

Ja te saate reguleerida müravastutuse taset. Panasonic ütleb, et on 50 mürasummutuse taset – meie kõrvad ei suutnud kõiki tasemeid kaaslase rakenduse kaudu eristada, kuid hea teada, et teil on mingi kontroll.

Samuti on olemas ümbritseva heli kontroll, millega saab aktiveerida välismikrofonid, et saaksite kuulda, mis ümberringi toimub, kui vaja.

Kõrvaklappide välisküljel on ka puudutusandurid, nii et saate mängimise peatamiseks ja jätkamiseks koputada, edasi liikumiseks kaks korda koputada ja tagasi minemiseks kolm korda koputada.

Samuti saate koputada kõnedele vastamiseks. Just kõne kvaliteedi kohta – me kuulsime, kellega me rääkisime, väga selgelt.

Aga paar inimest küsis, kas me oleme autos või midagi. Tegelikult istusime me oma laua taga. Nad ütlesid, et me kõlasime veidi summutatult.

Muusika ja muu sisu kuulamisel on heli kvaliteet suurepärane.

Sellel on peenelt tasakaalustatud heli, millel on ka rikkalik bass.

Vahed ja kõrged tasemed olid rahuldavad ja teravad ning bass oli õigel tasemel, ilma et see oleks liiga ülepingutatud.

Rakendus võimaldab teil reguleerida bassi ja häälte heli podcastide ja audioraamatute puhul.

Bassi reguleerimine ei muutnud heli liiga palju ja ka hääled olid valjud ja selged.

Rakenduses on isegi ekvalaiser, kui tõesti soovite heli reguleerida. Kuid meie jaoks olime rahul sellega, kuidas see karbist välja kõlas.

Märkasime väikest muutust, kui timmisime müravastutuse ja keskkonnamüra taset, mis vähendas veidi bassi ja pakkus üldiselt paremat selgust.

Ühendamise mõttes kasutavad kõrvaklapid Bluetooth 5.0, mis pakub selgemat voogedastust, stabiilsust ja jõudlust.

Panasonic RZ-S500W on IPX4 klassifikatsiooniga, seega võid neid kanda ka jõusaalis higistades või jooksu või jalutuskäigu ajal.

Me saime kõrvaklappidest umbes viis ja pool tundi taasesitust, enne kui pidime need laadimiseks tagasi kohvrisse panema.

Keskmise suurusega ümbris, mis saab toetuda tasasele alusele, võib pakkuda täiendavalt 20 tundi laadimist.

Ja kui asetate kõrvaklapid kohvrisse, leidsime, et see pakub piisavalt laadimist tunniks kuulamiseks.

Kasutajad saavad kõrvaklappide kaudu kasutada ka Alexa, Google’i ja Siri hääljuhtimist.

Üks asi, mida RZ-S500W kõrvaklappidel ei ole, on andurid, mis peatavad muusika, kui võtate kõrvaklapid välja, nii et koputage kindlasti välissensorile, et peatada laul enne lühiajalist eemaldamist.

Panasonic RZ-S500W kõrvaklapid on nüüd saadaval ja nende hind on 349 dollarit.

VERDICT

Panasonic RZ-S500W kõrvaklapid pakuvad korralikku väärtust koos muljetavaldava aktiivse mürasummutusega, mida tavaliselt leidub kallimates kõrvaklappides, ning helikvaliteediga, mis paneb teid naeratama.

Eelmine artikkelPanasonic toob välja uue valiku vastupidavaid Windows 8 seadmeid
Järgmine artikkelPentax Q10 kompaktne süsteemikaamera ülevaade

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia