Avaleht Uncategorized Panasonic TH-65EZ1000U 4K OLED teleri ülevaade – maagiline kombinatsioon

Panasonic TH-65EZ1000U 4K OLED teleri ülevaade – maagiline kombinatsioon

1
0

OLED pakub nii palju eeliseid, sealhulgas teravikulist vormi, ületamatut musta taset ja tõeliselt säravaid värve.

Panasonic on oma uue 65-tollise 4K OLED teleriga (mudel nr TH-65EZ1000U) kõik need asjad saavutanud.

Kuigi Panasonic ei kinnitanud seda, teame, et teleri OLED-paneel on toodetud LG Displays’i poolt – maailma ainus üle 30-tolliste ekraanide OLED-tarnija.

Nad tarnivad OLED-paneele ka sõsarettevõttele LG Electronics ja Sonyle.

Kuid pole oluline, kust see pärineb, vaid see, mida sellega tehakse, mis loeb, ja Panasonic on teinud palju selleks, et see oleks üks parimaid telereid, mida ta kunagi tootnud on.

Disainilt on Panasonic OLED muljetavaldav.

pana4koledreview7

See näitab õhukest OLED-ekraani ekraani kõige nähtavamas ülemises osas ja see pakseneb alumise osa lähedal, kus asuvad elektrilised ühendused ja sisendid.

Samuti näib TH-65EZ1000U hõljuvat üle labakõlari, mis jookseb kogu ekraani laiuselt. Aga sellest hiljem rohkem.

See, mis teie tähelepanu äratab, on uskumatu 4K OLED ekraan, mida täiustab Panasonicu täiustatud värvi- ja pilditöötlus.

pana4koledreview2

Panasonic on aastakümneid töötanud Hollywoodis, võimaldades filmitegijatel oma visiooni ellu viia. Nüüd on nad kasutanud seda tehnoloogiat, et tuua sama visioon ka teie koju.

Panasonic OLED HDR (high dynamic range) ekraani on kalibreerinud Hollywoodi professionaalid, ühendades HCX2 (Hollywood Cinema Experience2) protsessorid ja kino tasemel värvihalduse, kasutades Hexa Chroma Drive Pro tehnoloogiat.

Ekraanil on ka THX-sertifikaat, mis tähendab, et selle kinnituse saamiseks pidi see läbima 400 THX-i laboritesti 30 kategoorias ja peegeldab Panasonicu standardeid täiuslikkuse poole püüdlemisel.

Tech Guide vaatas Panasonici 4K OLED-telerid üle ja me olime üllatunud absoluutselt uimastava pildikvaliteedi üle.

Kuna ekraanil puudub praktiliselt igasugune raam, mis võiks rääkida, siis see haarab teie tähelepanu ja ei lase seda enam kunagi lahti.

Vaatasime mitmeid 4K-filme plaadilt ja Netflixist. Blu-ray plaadid, mida me vaatasime, olid samuti muljetavaldavalt 4K-le üles skaleeritud.

Musta tase on juba niigi parem, kuid Panasonic läheb veelgi kaugemale oma absoluutse musta filtriga, mis võib vähendada peegeldust ja tagada täpsema musta värvi.

See oli kohe ilmne 4K-diskide vaatamisel – mustad värvid tõmbasid meid telerisse, selle asemel et pakkuda peegliefekti ja peegeldada ruumi.

See funktsioon aitas ka suurendada detaile ekraani tumedamates osades, muutes objektide eristamise neis stsenaariumides lihtsamaks.

Studio Colour HCX2 protsessor tuleb tugevalt mängu ka värvi, musta taseme ja heleduse reguleerimiseks.

See on süsteem, mis on täiustatud tänu Panasonicu kogemusele professionaalsete ringhäälinguseadmete valdkonnas.

pana4koledreview4

Panasonic 4K OLED teleri värvid on märkimisväärselt elutruud ja loomulikud. See ei püüa liialdada ega pumbata värve üles, et püüda kvaliteeti liialdada.

Selle teleri tugevus on teadmine, mis näeb välja õige ja puhas.

Me suutsime hinnata selgust ja teravust, mida 4K pakub, olenemata sellest, kas me vaatasime mängufilmi, dokumentaalfilmi või Netflixi voogesituse filmi.

Ja tänu HDR-toele oli ka värvi- ja kontrastsusvahemik suurepäraselt käsitletud, et meid veelgi sügavamale pildi sisse tõmmata.

Pildikvaliteedis ei olnud meil midagi viga.

pana4koledreview6

Helipoolel on televiisori dünaamiline labakõlar, mille on häälestanud Technics’i insenerid ja milles on 14 kõlarite üksust – need koosnevad kaheksast bassikõlarist, neljast krõbinast ja kahest kõrgkõlarist, samuti neljast passiivsest radiaatorist bassi jaoks.

Kvaliteetse heli kuulamine koos pimestava pildikvaliteediga tõstab kogu elamust veelgi.

Bass oleks võinud pakkuda veidi rohkem, kuid üldiselt oli heli siiski kaugelt üle keskmise televiisori jaoks.

pana4koledreview8

Oleks olnud tore, kui kõlar pakuks ka Dolby Atmos – kolmemõõtmelist heliriba, mis on nüüdseks levinud uusimatel filmiväljaannetel.

Loomulikult on Panasonic TH-65EZ1000U 4K OLED teler ka nutikas ja pakub lihtsat ligipääsu nii tellitavatele teenustele kui ka voogedastusvõimalustele Netflixi ja Staniga.

Panasonic TH-65EZ1000U 4K OLED teleri hind on 8 899 dollarit.

pana4koledreview11

Panasonicul on ka teisi OLED telereid, sealhulgas 4K OLED TH-65EZ95OU, mis pakub suurepärast pildikvaliteeti, kuid ei sisalda dünaamilist tera-kõlarit hinnaga 6599 dollarit.

Samuti on olemas 55-tolline mudel (TH-55EZ95OU), mille hind on 4199 dollarit.

VERDICT

Panasonicu teadmised fantastilise pildikvaliteediga kvaliteetsete telerite loomisel ja uus OLED-formaat on maagiline kombinatsioon ja see on TH-65EZ1000U 4K OLED-teleriga ilusti kokku viidud.

Panasonicul on telerite valmistamisel tohutu innovatsioonipärand j a-rekord ning nüüd rakendavad nad neid laialdasi teadmisi oma uusimate OLED-telerite tootesarjas. OLED pakub nii palju eeliseid, sealhulgas väga õhukest vormi, ületamatut musta värvi ja tõeliselt säravaid värve. Panasonic on oma uue 65-tollise 4K OLED-teleriga (mudel nr TH-65EZ1000U) kõik need asjad saavutanud. Panasonic ei kinnita seda, kuid me teame, et teleri OLED-paneel on toodetud LG Displays’i poolt – maailma ainus üle 30-tolliste ekraanide OLED-paneelide tarnija. Nad tarnivad ka OLED…

Eelmine artikkelPanasonic toob välja uue valiku vastupidavaid Windows 8 seadmeid
Järgmine artikkelPentax Q10 kompaktne süsteemikaamera ülevaade

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia