Avaleht Uncategorized Panasonic tutvustab uusi nutiteleri funktsioone ja luujuhtimisega kõrvaklappe

Panasonic tutvustab uusi nutiteleri funktsioone ja luujuhtimisega kõrvaklappe

1
0

Panasonic tutvustas oma 2013. aasta Consumer Electronics Show pressikonverentsil nii uusi nutiteleri funktsioone kui ka täiesti uusi juhtmevabu luujuhtimisega kõrvaklappe.

My Home Screen võimaldab uue Smart Viera TV-seeria kasutajakogemust isikupärastada.

Uus funktsioon võimaldab inimestel kohandada oma televiisori koduekraani, et võimaldada kiiremat juurdepääsu oma lemmiksisule.

Uue Panasonicu plasma- ja LED-telerite sarja sisseehitatud kaamera sisaldab näotuvastust, et teha kindlaks, milline liige majapidamises telerit vaatab, ja teha tema koduekraan kättesaadavaks.

Lisaks saavad kasutajad oma sisu juhtida ja sellele juurdepääsu oma hääle abil, kasutades uusi hääljuhtimise ja häälega suhtlemise funktsioone.

Androidi ja iOS-i seadmetest sisu jagamine telerisse on nüüd nii lihtne, kui libistada seadme ekraani Panasonic Smart Viera TV suunas, enne kui see ilmub plasma- või LED-ekraanile.

Ekraanile jõudes saavad kasutajad fotot toimetada puutepliiatsiga, et lisada efekte või kirjutada otse pildile läbi ekraani.

Tulemusi saab seejärel libistada tagasi mis tahes Android- ja iOS-seadme poole, nii et neil oleks pildi koopia. See on lõbus ja lihtne vaadata ja jagada fotosid.

CESil esitletakse 32 uut Panasonic Smart Viera telerit, millest 16 on plasma- ja 16 LED-mudelit, mille suurused ulatuvad 32-65-tollise telerini.

Panasonic ei kuulutanud välja ühtegi OLED (orgaaniline valgusdiood) või Ultra High Definition toodet, millele on keskendunud sellised konkureerivad ettevõtted nagu LG ja Samsung.

Huvitav uus toode Panasonicult on juhtmevabad luujuhtimisega kõrvaklapid, mis kasutavad vibratsiooni otse kuulmisnärvidele, et kasutaja saaks heli kuulda.

Ja kuna kasutaja kõrvad on traditsioonilistest kõrvaklappidest, kuuleb ta endiselt välismaailma.

Luujuhtimisega kõrvaklappidel on ka sisseehitatud mikrofon, nii et inimene saab salvestada häälte märkmeid või teha ja vastata telefonikõnedele.

Kõrvaklapid on ka higistamis- ja tilgakindlad tänu toote konstruktsioonile, mille välisküljel ei ole õhuauke, nii et need sobiksid hästi ka treeningu kaaslaseks.

* Stephen Fenech reisis Las Vegasesse LG külalisena.

Seotud lood

Eelmine artikkelPadacs kiirlaadimiskaabel kiirendab iOS-i USB-laadimist

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia