Avaleht Uncategorized Panasonic Viera TH-L47ET50A LED nutiteleri läbivaatamine

Panasonic Viera TH-L47ET50A LED nutiteleri läbivaatamine

1
0

Panasonic, mis on tavaliselt tuntud kvaliteetsete plasmapaneelide tootmise poolest, on teinud endale nime ka mõne uue LED-teleriga, sealhulgas 47-tollise Viera TH-L47ET50A.

LED-televiisoril on muljetavaldav täis kõrglahutusega 1920 x 1080 resolutsiooni 2D ja 3D resolutsioon, samuti kvaliteetne heli kaheksa mikrokõlari kaudu, mis on sisse ehitatud hõbekristallist raamile.

TH-L4ET50A-l on Ethernet- või traadita ühendus ja see pakub juurdepääsu paljudele sisutöötlustele koos juurdepääsuga internetile, rakendustele ning lisaks on tal oma nutirakendus.

Panasonicu LED-televiisoril on hõbedane raam, mida ümbritseb läbipaistev serv ümber kogu raami.

Raam ise on üsna õhuke, nii et kui televiisor on sisse lülitatud, jääb raam peaaegu tahaplaanile.

Ka lauapealne statiiv on üsna tagasihoidlik ja jätab mulje, et teler hõljub õhus. See on tingitud sellest, et vars ühendab ekraani tagakülje statiivi tagumise osaga.

Panasonics 47-tollise Full HD ekraanil on täiustatud värviedastus, kõrge kontrastsus ja funktsioon nimega IPS (in plane switching), mis tagab selge terava pildi ja 178-kraadise vaatenurgaga.

Ekraani osaks on ka selge paneelfilter, mis töötab hästi, et vähendada väliseid peegeldusi ja säilitada pildi tõelist heledust ja värvi.

TH-L47ET50A-l on sisseehitatud Wi-fi ja ta on igati nutiteler, mida saab kasutada televisiooniteenuste kasutamiseks, veebis surfamiseks, rakenduste kasutamiseks ja ligipääsuks sellistele lemmikkohtadele nagu Facebook, Twitter, YouTube ja Skype (mis töötab koos täiendava kaameratarvikuga).

Tänu DLNA-le (Digital Living Network Alliance) saavad kasutajad ka ühilduvatesse seadmetesse, näiteks arvutitesse, nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse salvestatud sisu juhtmevabalt telerisse striimida.

Samuti on võimalik programme salvestada USB-kettale või isegi SD-kaardile ja kasutada teleri sisseehitatud EPG-d (elektrooniline programmijuhend).

Kasutajad saavad alla laadida ka iPhone’i või Androidi rakenduse nimega Viera Remote, mis lisab palju mugavat funktsionaalsust, sealhulgas ka võimaluse nutitelefoni ekraani üle kanda trackpadina, et ekraanil veebis lihtsamalt navigeerida.

Rakenduses on ka juhtimisseadmed, mis jäljendavad tegelikku kaugjuhtimispulti, sealhulgas helitugevus, kanali üles ja alla ning allika muutmine.

See pakub ka klaviatuuri, mis muudab ekraanil kirjutamise veebi sirvimisel või teksti sisestamisel veelgi lihtsamaks.

Veebist rääkides on võimalik rakendusest leida veebileht ja seejärel lihtsalt klõpsata seda ülespoole teleri suunas ning mõne sekundi pärast ilmub see Panasonicu ekraanile.

Seda saab teha ka nutitelefonis olevate piltide ja videotega, et neid kogu oma hiilguses 47-tollisel ekraanil nautida.

JUHTIMINE

Panasonicul võib olla palju lisafunktsioone ja ühendusvõimalusi, kuid kindlasti ei tee see midagi, mis ohverdaks pildikvaliteedi.

Välja lülitatud seadistasime taustavalgustuse, kontrasti ja heleduse ning eelistasime dünaamilist režiimi, et anda pildile veidi rohkem soojust ja paremat mustataset.

Meile meeldib, et kasutajad said pildikvaliteedi peenhäälestamisega minna nii vähe või kaugele kui nad tahtsid.

Blu-rays näeb välja terav ja üksikasjalik nagu ka kõrglahutusega vabalevisioon.

3D-režiim on samuti pardal ja pakkus keskmisest paremat elamust.

Väiksemaid probleeme esines crosstalkiga (kui näete vasakut ja paremat pilti korraga), mis ilmnes mõne 3D-filmi taustal, mida me vaatasime.

Kuid see oli vaevalt, et see oli probleemiks ja Panasonicu kergete aktiivsete prillidega pakkus see ikkagi korralikku 3D-kogemust.

Rääkides prillidest, on karbis ainult üks paar. Nii et kui teil on pere ja soovite, et igaühel oleks oma 3D-prillid, siis maksab see teile 99 dollarit juurde, mis on natuke kahjulik.

Helikvaliteet on samuti keskmisest parem tänu 8-trennisele kõlarisüsteemile, mis peegeldub vaataja suunas raami servast.

Panasonic TH-L47ET50A 47-tolline nutiteler pakub palju väärtust ja kvaliteeti atraktiivses pakendis.

Ja kuigi tegemist on keskmisest kõrgema televiisoriga, on Panasonicu ühenduvus kasulik ja lihtne võimalus pääseda ligi välisele sisule ja nautida ka oma sisu.

Panasonic TH-L47ET50A 47-tolline nutiteler

Seotud lood

Eelmine artikkelPanasonic toob välja uue valiku vastupidavaid Windows 8 seadmeid
Järgmine artikkelPentax Q10 kompaktne süsteemikaamera ülevaade

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia