Avaleht Uncategorized Panasonic Viera VT50A plasma nutiteleri läbivaatamine

Panasonic Viera VT50A plasma nutiteleri läbivaatamine

1
0

Plasma on alati olnud üks Panasonicu peamisi tugevusi, seega pole üllatav, et selle 55-tolline VT50A Viera nutiteler on üks parimaid plasmatelerid turul.

See lipulaev paneel on tõstnud taset nii disaini, pildikvaliteedi kui ka funktsioonide poolest.

Ja kuna tegemist on nutiteleriga, on VT50A Vieral palju ühendusvõimalusi – nii juhtmega kui ka juhtmevabalt – kasutamiseks teie koduvõrgus ja internetis.

Üks esimesi asju, mis teile silma hakkab, on õhuke minimalistlik disain, mis koosneb ühest klaasist, mida raamib õhuke raam.

Kõik muud elemendid on eemaldatud, nii et vaataja ees on vaid selge täislahutusega ekraan.

Samuti on olemas sobiv lauaplaadi statiiv neile, kes ei soovi seda seinale paigaldada.

PILDIKVALITEET

Panasonic VT50A Vierasse on sisse ehitatud pikk nimekiri tehnoloogilistest funktsioonidest ja parimaks tõendiks sellest on tema uskumatu pildikvaliteet.

Me oleme alati olnud plasma fännid oma naturaalsete värvide ja sujuva pildiga ning VT50A on pannud meid seda veelgi enam soosima.

Kapoti all on Infinite Black Filter ja Focused Field Drive, mis koos loovad kõige sügavamad mustad värvid, mida me aastaid plasmas näinud oleme.

Ja nagu me oleme Panasonicu plasmapaneelide puhul harjunud nägema, on ka ekraani mustades osades veel palju detaile näha.

Värvipoolel nägime rikkalikke toone, mis ei olnud räigelt heledad, vaid loomulikud ja tõetruud. See oli eriti ilmne lihastoonide puhul.

Pildi seadistusi, millega mängida, on palju, sealhulgas režiimid Dynamic, Normal, Cinema, Game, THX 3D (mis on nagu kinorežiim koos kõrgendatud heledusega) ja kaks Pro režiimi, mida saab kasutada professionaalse kalibreerimise jaoks.

3D-poolel toimib Viera VT50A hästi, kiiret liikumist vaadates esineb vaid väike ristlõige või hägusus.

Heledus sai 3D vaatamisel kerge löögi, kuid see vaevalt mõjutas vaatamist.

Võimalik on ka 2D-lt 3D-ks konverteerimine, kuid 3D ei ole sama hea kui 3D-sisu vaatamine, kuid see on lõbus funktsioon, mida saab kasutada mängude ja mõnede vanade lemmikfilmide ja telesaadete puhul.

Puuduseks on see, et paneeliga on kaasas ainult üks paar aktiivseid 3D-prille ja kui vajate rohkem, siis maksavad need 99 dollarit ühe paari eest.

Viera VT50A aktiivsed 3D-prillid ühenduvad paneeliga pigem Bluetoothi kui infrapuna abil.

Nutitelerina pakub Viera VT50A palju ühendusvõimalusi ja saab ühendada kasutajaid täiendava sisuga, nagu YouTube, Bigpondi filmid, Quickflix, ABC iView ja SBS On Demand, et nimetada vaid mõned neist.

Lisaks sellele saab paneelil kasutada ka Facebooki, Twitterit ja isegi teha Skype’i kõnesid, kui sellele on lisatud suhtluskaamera.

Kasutajad saavad suurel ekraanil ka veebi sirvida ning väiksema Viera Touch Pad kontrolleri lisamine muudab navigeerimise sama lihtsaks kui sülearvutis.

Samuti on võimalik suhelda koduvõrgus olevate seadmetega, nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid, ning edastada sisu ekraanile juhtmevabalt.

Viera VT50A on suurepärane näide Panasonicu tugevusest plasmatelerite vallas.

Kui otsite hämmastavat pildikvaliteeti, atraktiivset disaini ja ühenduvusfunktsioone ühes tootes – Panasonic Viera VT50A täidab tõeliselt kõik tingimused.

Panasonic Viera 55-tolline VT50A plasma nutiteler

Seotud lood

Eelmine artikkelPanasonic toob välja uue valiku vastupidavaid Windows 8 seadmeid
Järgmine artikkelPentax Q10 kompaktne süsteemikaamera ülevaade

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia