Avaleht Uncategorized Panasonicu uus Lumix kaamerate ja videokaamerate valik

Panasonicu uus Lumix kaamerate ja videokaamerate valik

1
0

Panasonicu uus Lumix kaamerate ja videokaamerate 2012. aasta valik on äsja turule toodud eesmärgiga pakkuda uusimaid funktsioone konkurentsivõimelise hinnaga.

Märtsi lõpus kauplustesse jõudvate Lumixi kaamerate ja videokaamerate valikus on üheksa uut kaamerat ja seitse uut videokaamerat.

Esitlus toimus Norfolki saarel ja Tech Guide’i kutsuti kaasa, et testida uut tootesarja, pildistades imelist maastikku.

Panasonicu uuringust selgus, et vaatamata nutitelefonide kaamerakvaliteedi paranemisele ütlesid umbes pooled omanikud, et kavatsevad järgmise 12 kuu jooksul osta spetsiaalse digitaalse fotokaamera.

Ja peamised omadused, mida nad otsivad, on resolutsioon, pildikvaliteet, objektiivi kvaliteet ja kasutusmugavus.

Peamine motivatsioon digikaamera ostmiseks oli reisimine (45%) ja perekondlik sündmus, nagu pulmad või uus laps (30%).

Lumixi 2012. aasta tootevalik sisaldab uudismudeleid TZ-, SZ-, FT-, FH- ja S-klassides ning sisaldab täiustatud objektiive, sensoreid ja uusi funktsioone, nagu GPS.

Kõik uued videokaamerad on kõrglahutusega ja sisaldavad uusi süsteemimootoreid, mis tagavad suurepärased värvid ja detailid.

TZ (Travel Zoom) seerias on kaks uut kaamerat – TZ30 (14,1 megapiksline) ja TZ25 (12,1 megapiksline) ning need on suunatud kasutajatele, kes soovivad jäädvustada oma meeldejäävaid reisielamusi.

Mõlemal on ümberkujundatud Leica DC Vario Elmar objektiivid, mis on oma klassi kõige õhemad ja kergem korpus kui nende eelkäijatel.

TZ30 ja TZ25 on vastavalt 20-kordse ja 16-kordse optilise suumiga ning täis kõrglahutusega AVCHD-videosalvestusega.

Samuti on TZ30-l sisseehitatud GPS, mis salvestab pildistamisel asukoha, laius- ja pikkuskraadi. TZ30 suudab kuvada ka kaarti, mis näitab, kus pilt on tehtud.

TZ30 saab laadida kaardid kaasasolevalt DVD-lt, et seade annaks kasutajatele reaalajas teavet oma asukoha ja lähedal asuvate vaatamisväärsuste kohta 203 riigis.

TZ30 ja TZ25 on varustatud ka eriefektidega, sealhulgas miniatuur- ja panoraamkaameraga.

Miniatuur loob teie piltidest dioraamikujutise, samas kui panoraam võimaldab kasutajatel teha kuni 360-kraadiseid horisontaalseid ja vertikaalseid kaadreid, mis pannakse seadmes sekunditega kokku.

Iga seade pakub ka manuaalrežiimi neile, kes soovivad oma piltide üle rohkem loomingulist kontrolli.

Samuti on olemas 3-tolline LCD-puuteekraan, mis annab täieliku kontrolli seadme üle sõna otseses mõttes sõrmeotsa.

TZ30 ja TX25 maksavad vastavalt 449 ja 399 dollarit ning on saadaval aprillis.

SZ on lühend sõnadest Stylish Zoom ja need on piisavalt kompaktsed, et mahtuda taskusse, kuid samas täis funktsioone.

SZ7 (16,1 megapiksline) ja SZ1 (14,1 megapiksline) moodustavad uue SZ-seeria 10-kordse optilise suumiga ja ülilaia nurgaga 25 mm Leica DC Vario Elmar objektiiviga.

Kiire pildistamise ja video salvestamise ning valgusküllase, vaid 0,1 sekundi pikkuse autofookusega SZ7-ga ei jää te hetkestki ilma.

SZ7 on võimeline jäädvustama ka 3D-pilte. See teeb seda 20 paanikakaadri abil, enne kui kaamera valib vasaku ja parema silma jaoks kõige sobivamad pildid, et luua 3D-komposiit.

Full HD-video salvestamine 25 kaadrit sekundis on SZ7 puhul võimalik, samas kui SZ1 salvestab HD-resolutsiooniga 720p.

Neil mudelitel on ka loomingulised funktsioonid, nagu miniatuur ja panoraam.

Kiire sensor tuleb mängu ka selleks, et võimaldada käsitsi tehtavaid öiseid kaadreid, tehes järjestikuseid kaadreid ja kombineerides neid, et saada häguvaba öine kaader, mis tavaliselt nõuab statiivi.

SZ7 (329 dollarit) ja SZ1 (249 dollarit) tulevad müügile märtsis.

Lumixi populaarsed kõvad kaamerad on uue 2012. aasta mudelivalikuga läinud järgmisele tasemele.

FT4 ja FT20 on mõeldud karmidele välitingimustes kasutajatele ning on löögi-, vee- ja külmakindlad.

FT4 (12,1 megapiksline) suudab sukelduda 12 m sügavusele, seega sobib see ideaalselt sellisteks välitegevusteks nagu sukeldumine, snorgeldamine, ujumine ja surfamine.

Seade on ka 2 m kõrguselt löögikindel ja talub kun i-10 °C temperatuuri.

FT4 uued funktsioonid on aga GPS, kompass, kõrgusemõõtja ja baromeeter.

Samuti on pardal uued pildistamisfunktsioonid nagu Time Lapse, kus fotograaf saab määrata algus- ja lõpuaja ning minutis jäädvustatavate piltide arvu.

Samuti on olemas miniatuur-, panoraam- ja 3D-foto režiimid.

FT4 suudab pildistada ka täis kõrglahutusega videot kiirusega 25 kaadrit sekundis.

FT20 (16,1 megapiksline) on veekindel kuni 5 meetri sügavuseni, löögikindel alates 1,5 meetrist ja suudab taluda temperatuur i-10 kraadi Celsiuse järgi.

Sellel on 25 mm ülisuur objektiiv 4x optilise suumiga ja see suudab filmida 720p videot ning sisaldab miniatuur- ja panoraamrežiimi.

FT4 (449 dollarit) ja FT20 (299 dollarit) jõuavad kauplustesse aprillis.

Uus FH8 (16,1 megapiksline) ja FH4 (14,1 megapiksline) pakuvad mugavat ja tundlikku pildistamist nii piltide kui ka video salvestamiseks.

Neil on 24 mm lainurk Lumix DC objektiivid ja 5-kordne (FH8) ja 4-kordne (FH4) optiline suum.

FH8 ja FH4 suudavad salvestada videot kõrglahutusega 720p resolutsioonis ning pakuvad ka panoraam- ja miniatuurseid loomingulisi pildistamise efekte.

Nendel taskukohastel mudelitel on 3-tolline (FH8) ja 2,7-tolline (FH4) LCD-ekraan automaatse taustavalgustuse reguleerimisega, mis tagab selgema pildi olenemata valgustingimustest.

FH8 ja FH4 maksavad vastavalt 199 ja 149 dollarit ning on saadaval märtsis.

Uus S-seeria on kvaliteetne ja lihtsasti kasutatav mudel algajatele, mis ei tee kompromisse pildikvaliteedi ja funktsioonide osas.

S2 on 14,1 megapikslise eraldusvõimega ja 28 mm lainurkobjektiiviga 4x optilise suumiga, millega saab jäädvustada 720p videoid ja panoraamkaadreid.

S2 on saadaval mustas ja roosas värvitoonis ning selle hind on aprillis ilmudes 129 dollarit.

Panasonicu 2012. aasta valikus on seitse uut videokaamerat. Kõik uued tooted on kõrglahutusega ja kõik salvestavad SD-kaardile, et neid oleks lihtsam vaadata teistel toodetel, sealhulgas Panasonicu kogu Viera telerite valikus.

Mudelite tipus on HC-X900M, mis töötab Panasonicu 3MOS System Pro mootoriga, mille põhikomponendid – objektiiv, sensor ja mootor – on ümber kujundatud, et toota hämmastavaid täis kõrglahutusega salvestusi 50 kaadrit sekundis.

Samuti on pardal täiustatud hübriid OIS (optiline pildistabilisaator), mis hoiab teie videod värisemis- ja hägususevabana. See süsteem kasutab ära viieteljelist korrektsiooni, nii et isegi liikudes pildistamine on palju sujuvam.

Lisaks ringhäälingustandardi 3MOS-süsteemile on olemas ka 5.1-kanaliline helisalvestus.

X900M saab ka täis kõrglahutusega 3D-kujutust teha, kui lisate sellele lisavarustusena saadava 3D-konverterobjektiivi.

On kolm uut kompaktset täis kõrglahutusega videokaamerat – HC-V700, HC-V500M ja HC-V100.

Need tooted on varustatud Panasonicu 1MOS süsteemimootoriga ja sisaldavad hübriid OIS-i koos intelligentse automaatikaga, nii et kasutajad saavad lihtsalt keskenduda stseeni jäädvustamisele.

V700 suudab 3D-konverterobjektiivi abil ka 3D-dokumente filmida.

HC-V10 pildistab kõrglahutusega ja sellel on võimas 70-kordne täiustatud optiline suum kompaktses disainis.

V10 sisaldab hübriid OIS ja Intelligent Auto ning kiirkäivituse režiimi, mis võimaldab kiiret pildistamist vaid 0,8 sekundiga, lihtsalt LCD-ekraani lahti keerates.

Panasonicu uue tootesarja raames on välja antud ka kaks vertikaalset videokaamerat – HX-DC2 ja HX-WA2, millega saab jäädvustada täis kõrglahutusega videot ja 14-megapiksliseid fotosid.

WA2 on veekindel kuni 3 m sügavuseni ja sobib ideaalselt veealuseks pildistamiseks snorgeldades, sukeldudes, ujudes ja surfates.

HC-V100 (449 dollarit) ja HX-DC2 (249 dollarit) on saadaval märtsis.

HC-V900M ($1799), HC-V700 ($799), HC-V500M ($599), HC-V10 ($299) ja HX-WA2 ($349) on saadaval aprillis.

Seotud lood

Eelmine artikkelPanasonic toob välja uue valiku vastupidavaid Windows 8 seadmeid
Järgmine artikkelPentax Q10 kompaktne süsteemikaamera ülevaade

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia