Avaleht Uncategorized Parrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

Parrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

1
0

Kui inimesed ostavad kõrvaklappe, otsivad nad ilmselgelt kahte asja – disaini ja helikvaliteeti – enne, kui nad vaatavad hinda. See on üks neist toodetest, millega inimesed tunnevad sellist sidet, et nad maksavad hea meelega tõelise kvaliteedi eest.

Just sellele loodab Parrot oma Zik 2.0 Bluetooth-kõrvaklappidega. Need on hästi disainitud ja kõlavad hämmastavalt ning nende hind on 499 dollarit.

Need ei ole tavalised kõrvaklapid, millel on mitte ainult huvitav ja silmapaistev disain, vaid ka hulk sisseehitatud funktsioone, mis samuti eristavad neid konkurentidest.

Disaini osas on Parrot Zik 2.0-ga tõesti linna peale läinud. Otsus teha koostööd prantsuse disaineri Phillipe Starckiga oli nutikas.

ParrotZik3

Metalli ja naha kombinatsioon lisab luksust ja kvaliteetsust.

Ka värvivalik on sama julge – sinine, kollane, pruun, must, valge ja oranž. Meie ülevaatekõrvaklapid olid sinised.

Üks esimesi asju, mida märkate kõrvaklappide peale libistades, on pehme nahk kõrvaklappidel. Peapael on valmistatud samast luksuslikust nahast.

Teine asi, mida märkate, on passiivne mürasummutus kohe, kui kõrvade peale panete. Ka aktiivne mürasummutus on olemas.

ParrotZik2

Zik 2.0-l on reguleeritavad metallvarred, mis kaarduvad ümber kõrvakuppide ja peapaela mõlemale küljele.

Need on tihedalt istuvad, kuid see on tingitud sellest, et mul on suur pea. Teised kõrvaklapid sobivad mulle palju paremini kui Parrot, nii et kui teil on suur pea, oleks parim neid enne ostmist poes proovida.

Iga kõrvaklapi ääres on erineva suurusega võre, millel on avaus, kuhu saab vajadusel helikaabli kinnitada.

Parrot Zik 2.0 rakendus

Kõrvaklapid ühenduvad Bluetoothi kaudu ja neil on ka sisseehitatud NFC-tehnoloogia, nii et nad sobivad ühilduva nutitelefoniga kokkupuutel.

Teine mugav funktsioon on nutikas puutepaneel paremal kõrvaklapi välisküljel. Muusika peatamiseks puudutage seda keskelt, helitugevuse suurendamiseks ja vähendamiseks libistage sõrme üles ja alla ning lugude edasi-tagasi liikumiseks vasakule või paremale.

Parrot Zik 2.0 saab kasutada ka kõnedele vastamiseks ja see nutikas puutepaneel on samuti kasutusel kõnedele vastamiseks ja helistamiseks.

Kaablit ei ole, mis tähendab, et te ei leia in-line kaugjuhtimispulti, nii et nutikas puutepaneel pakub kogu seda juhtimist, ilma et seade oleks suurem või koledam füüsiliste juhtimispunktidega, mis muudaks seadme mahukamaks või inetumaks.

Helipoolel tõestab Zik 2.0, et asi ei ole ainult välimuses.

Tänu sisseehitatud 32-bitisele DSP-le (digitaalne heliprotsessor) ja viie ribaga pro ekvalaiserile on helikvaliteet erakordne.

Parrot pakub nutikalt kasutajale lihtsat kontrolli ekvalaiseri üle Parrot Zik 2.0 rakenduse kaudu.

Rakenduses saavad kasutajad kasutada etteantud ekvalaiseri seadistust või luua omaenda, samuti aktiveerida ja deaktiveerida aktiivse mürasummutuse.

ParrotZik5

Tasuta rakenduses on ka nutikas heli häälestamise funktsioon, mis suudab automaatselt valida kuulatava muusika jaoks parimad eelhäälestused.

Samuti on olemas uus adaptiivne mürasummutus, mis suudab kohaneda ümbritseva keskkonnaga ja kohandada mürasummutuse taset vastavalt vajadusele.

Zik 2.0 kõrvaklappide üks pettumus oli see, et ei olnud kohe näha, milline on vasak ja milline parem kõrvakupp. Vaatasime Parroti kodulehel, kuidas kõrvaklappe kantakse, et seda välja selgitada.

Sisseehitatud 830 mAh aku, millele pääseb ligi magnetiliselt kinnitatud nutika puutepaneeli alt, kestab täislaadimisega kuni 18 tundi, mis saavutatakse 150 minutiga.

VERDICT

Parrot Zik 2.0 kõrvaklapid on disainilt ja helikvaliteedilt silmapaistev toode koos suurepärase kaaslase rakendusega, mis parandab kuulamiskogemust.

Nende hind on üsna kõrge, 499 dollarit, ja need meeldivad neile muusikasõpradele, kes otsivad raskesti saavutatavat kombinatsiooni stiilist, funktsioonidest ja suurepärasest helikvaliteedist.

Parrot Zik 2.0

Hind: $499

Eelmine artikkelPanasonic toob välja uue valiku vastupidavaid Windows 8 seadmeid
Järgmine artikkelPentax Q10 kompaktne süsteemikaamera ülevaade

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia