Avaleht Uncategorized Philips avalikustab uued Fidelio kõlarid, dokid ja ribakõlarid

Philips avalikustab uued Fidelio kõlarid, dokid ja ribakõlarid

1
0

Philips esitles oma uut kvaliteetsete Fidelio audiotoodete valikut, mis sisaldab täiesti uut kodukino heliriba ning Lightning-ühendustega dokke.

Paljud kliendid ei pruugi aru saada, kui rikkalik on Philipsi helipärand.

Alates 1923. aastast on Philips loonud, uuendanud ja täiustanud oma audiosarja toodete heli.

See on ju ettevõte, mis leiutas kassetilindi ja CD-mängija.

Philipsi tugevusele heliruumides aitavad kaasa ka ranged testid, pimedad uuringud ja Golden Ears’i nime all tunnustatud heliekspertide meeskond.

Golden Ears’i liikmed, kes on koolitatud tundma ka kõige väiksemaid helinüansse, tagavad, et Philips on enne klientidele pakkumist heli õigesti häälestanud.

Pimeküsitlustes on vastajad 65 protsendil juhtudel eelistanud Philipsi helikvaliteeti konkurentidele.

Nii et just see helikvaliteet ja hoolikus on läinud viimaste Fidelio audiotoodete valikusse.

Kõige muljetavaldavam uus seade on Fidelio Soundbar, millel on eemaldatavad kõlarid, mis võivad muuta selle 2.1 süsteemist 5.1 süsteemiks.

Kui kõlarid on kinnitatud, näeb see välja nagu tavaline soundbar ja suudab heli kvaliteedi optimeerimiseks tuvastada, kas see on kinnitatud seinale või toetub pinnale.

Kui kasutaja soovib nautida 5.1-kanalilist kodukinoelamust, eemalduvad Fidelio Soundbari kaks otsa ja muutuvad vasakuks ja paremaks juhtmevabaks tagakõlariks.

Mõlemal kõlaril on sisseehitatud aku, mis võib vastu pidada kuni 10 tundi. Need laaditakse iga kord, kui kõlarid uuesti põhiseade külge kinnitatakse.

Fidelio Soundbari hind on 999 dollarit.

Philips on tutvustanud ka dokkimiskõlarid, mis nüüd on varustatud Lightning-ühendusega, et need ühilduksid iPhone 5 ning uusimate iPadi ja iPod Touchi mudelitega.

Tippmudelil DS8400 (299 dollarit) on sisseehitatud Bluetooth ja sellega saab muusikat ka juhtmevabalt striimida. Sellel on ka laetav aku, nii et see võib olla kaasaskantav süsteem.

DS3480 (149 dollarit) ja DS8300 (229 dollarit) on veidi väiksemad ja odavamad mudelid, millel on samuti Bluetooth pardal.

Uue Fidelio valiku lõpetab 399 dollariga SoundAvia juhtmevaba kõlar AirPlay’ga.

Sellel on 40 W RMS väljundvõimsus ja kaks 8 cm pikkust täispiirkondade draamakõlarit ning see ühildub Apple’i mobiilseadmete perekonna – iPodi, iPhone’i ja iPadi – juhtmevaba esitusega.

Jääge Tech Guide’ile kursis, et saada lähinädalatel ülevaateid uuest Philips Fidelio tootesarjast.

Seotud lood

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia