Avaleht Uncategorized Philips CitiScape Downtown kõrvaklappide läbivaatamine

Philips CitiScape Downtown kõrvaklappide läbivaatamine

1
0

Kui tegemist on kõrvaklappidega, siis on oluline, et need kõlaksid hästi ja näeksid ka hästi välja ning Philips CitiScape Downtown kõrvaklapid suudavad täita mõlemad tingimused.

Atraktiivsed kõrvaklapid on omaks võtnud New Yorgi juhusliku tänavastiili, millel on pehme riidest kõrvaklappide kate ja nahkjas kõrvaklapid.

Need on saadaval kolmes värvitoonis – pruun, lilla ja naturaalvalge – ning nende peen disain sobib igas vanuses kasutajatele, sealhulgas ka vanematele kuulajatele.

Lisaks on neil ka takerdumisvaba kaabel, nii et te ei takerdu liikvel olles muusikat kuulates sõlmedesse.

Kaablil on ka sisseehitatud mikrofon ja nupp, millega saate hõlpsasti vahetada muusika ja kõnede vahel.

Mugavuse osas pakub Philips CitiScape Downtown suurepäraseid tulemusi tänu mäluvahust valmistatud kõrvapadjadele, mis kohanduvad teie kõrvadele.

Tänu nendele on neid lihtne kanda tundide kaupa, kuid need loovad ka tihendi teie kõrva ümber, et tekitada üllatavalt tõhus müravastane efekt, mis võimaldab kasutajatel keskenduda muusikale.

Muusikast rääkides on CitiScape Downtowni kõrvaklappidel peenelt häälestatud 40 mm draiverid, mis on tõhusad kogu muusikavalikus.

Philipsil on helikvaliteedi osas pikk pärand ja seda on siin üsna selgelt kuulda.

Nii et te ei saa mitte ainult kõiki muusika peensusi, vaid ka kõiki keskmisi helisid ja soliidset bassi teravalt esindatud.

Leidsime, et CitiScape’i kõrvaklapid annavad peenelt tasakaalustatud ja ühtlase heli, mis ei jää kaugele kolm korda kallimate kõrvaklappide kvaliteedist.

Teine omadus, mis samuti aitab seda kvaliteetset väljundit saavutada, on kõrvaklappide sees olevad kahekihilised seinad, nii et ümbritsev müra ei riku muusikat.

Philipsi CitiScape downtown kõrvaklapid on disainilt, helikvaliteedilt ja hinnalt igati sobivad.

Philips CitiScape Downtown kõrvaklapid

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia