Avaleht Uncategorized Philips Dual Dock Clock Radio ühendab ja laeb kõiki Apple’i seadmeid

Philips Dual Dock Clock Radio ühendab ja laeb kõiki Apple’i seadmeid

1
0

Mis on parem kui üks dokk iPhone’ile või iPadile? Vastus: Kaks dokki – ja just seda saate Philips Dual Dock Clock Radio’ga.

Philips Dual Dock Clock Radio AJ7260D/79 on dokkidega, mis sobivad igale iPhone’ile või iPadile.

Esimesel dokil on traditsiooniline 30-poolne pistikupesa vanemate Apple’i seadmete jaoks, nagu iPhone 4S, iPod Touch neljanda põlvkonna ja iPad kolmanda põlvkonna ja varasemate seadmete jaoks.

Teisel dokil on uuem Lightning-ühendus, mis võeti kasutusele koos iPhone 5, iPadi neljanda põlvkonna, iPad Mini ja iPod Touchi viienda põlvkonna seadmetega.

Iga dokk saab hõlpsasti mahutada iPadi või iPhone’i ning saab seadmeid ühendada ja laadida, kui need on ühendatud. Kolmandat seadet on võimalik laadida tagaküljel asuvast USB-pordist.

Pardal on 8 W RMS koguvõimsus läbi kahe Neodymium-kõlarite draiveri ja see toodab selget, teravat heli koos suurepärase bassiga sellise suurusega toote jaoks.

Kasutajad saavad ka teisi seadmeid kaabli abil ühendada tagaküljel asuva Audio In pordi kaudu.

Kuigi meile meeldis taasesituse kvaliteet, oleksime soovinud puldi, millega saaksime muusikat juhtida. Kahjuks ei olnud seda karbis.

Kaasas on digitaalne FM-raadio, millel on võimalik määrata mitmeid eelseadistusi, kuid kui olete AM-raadio fänn – teil ei ole õnne. Ainus võimalus kuulata AM-raadiot Philipsi kellaraadio kaudu on rakenduse nagu TuneIn Radio kaudu.

Ja te ei pea muretsema aja käsitsi seadistamise pärast. Lihtsalt ühendage oma iPhone või iPad ja Philips Clock Radio sünkroonib automaatselt seadme.

On olemas kaks alarmi, mida saab seadistada paaridele, kes soovivad ärgata erinevatel kellaaegadel, või mida saab kasutada argipäevase ja hilisema nädalavahetuse äratuse seadmiseks.

Saate valida, kas soovite ärgata oma muusika saatel dokitud seadmest või raadiost, mis tõuseb järk-järgult, et kergendada teid unest väljumist, mitte ei plaksutaks järsku.

Üks tüütu omadus tavaliste kellaradiodega on aja kaotamine, kui kaotate voolu või tõmbate seadme kogemata seinast välja.

Philips Dual Dock Clock Radio puhul ei ole see nii, sest sellel on varuaku, mis säilitab kella ja toodete seaded.

Kasutajad saavad paigaldada AA-patareid, et see varu oleks olemas, kuid te ei saa kogu seadet nende patareidega varustada ja kasutada seda kaasaskantavana – see peab olema ühendatud vooluvõrku.

Philips Dual Dock Clock Radio AJ7260D/79 on nüüd saadaval ja selle hind on 169,95 dollarit.

Seotud lood

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia