Avaleht Uncategorized Philips Fidelio NC1 mürasummutusega kõrvaklappide läbivaatamine – suurepärane heli ja väärtus

Philips Fidelio NC1 mürasummutusega kõrvaklappide läbivaatamine – suurepärane heli ja väärtus

1
0

Philipsil on rikkalik ajalugu kvaliteetsete audiotoodete tootmisel ja see pärand on kasutatud muljetavaldavate Fidelio NC1 mürasummutusega kõrvaklappide tootmiseks.

Philips Fidelio NC1 on mõeldud nõudlikule kuulajale, kes armastab head heli ja soovib töölesõidul või reisil olles välismaailma välja lülitada.

Fidelio NC1 on valmistatud peentest materjalidest kuni luksusliku pehme nahkpehmendini, mis katab iga kõrvamütsi.

Peal on pehme nahk ja samad pehme nahaga kaetud padjad, mis asuvad kõrvakuppidel, ka peapaelal, et tagada mugav istuvus tundide jooksul.

philipsfidelio4

Ka käepidemed on reguleeritavad, mis tähendab, et kõrvaklapid sobivad kõigile kasutajatele.

Kergetes kõrvaklappides on 40 mm neodüümdraiverid, mis teevad kogu rasket tööd, kui tegemist on terava laia dünaamilise ulatusega.

Ja mida sa saad, on üksikasjalik heli kõrgel ja keskmisel tasemel koos suurepärase bassiga, mis ei ole liiga tugevalt peale pandud nagu teised kaubamärgid.

philipsfidelio1

Mürasummutusega seoses on Philips Fidelio NC1 samuti väga hea ja see saavutatakse nelja mikrofoni abil kõrvaklapi sees ja väljaspool, mis püüavad välismüra ja kõrvaldavad selle täiustatud töötlemise abil.

Mürasummutuse tase on muljetavaldav, kuid jääb siiski pisut maha teiste kaubamärkide puhul kuuldud tasemest, kuid NC1 kõrvaklapid teevad ikkagi head tööd ümbritseva müra blokeerimisel.

philipsfidelio6

NC1 kõrvaklappidel on tegelikult eraldiseisev akustiline kamber, nii et heliisolatsioon tähendab, et kuulete vaid iga muusikanoodi.

Rääkides mürast, siis seda võib kuulda ka keegi, kes istub bussis teie kõrval, sest kõrgemal helitugevusel mängides on kerge helileke. Kuid see ei ole kaugeltki asi, mis katkestaks tehingu.

Ja kui Philips Fidelio NC1 kõrvaklapid on ühendatud nutitelefoniga, saate endiselt hõlpsasti helistada ja kõnesid vastu võtta.

philipsfidelio5

Muusikas navigeerimiseks ja telefonikõnedele vastamiseks saab kasutada sisseehitatud kaugjuhtimispulti.

Kui kõik on läbi, klapivad kõrvaklappide kõrvaklapid kokku ja liigenduvad peapaela suunas, et need veelgi kompaktsemaks kokku klapiks.

Kõrvaklappe hoitakse kaasasoleva kõva kohvri sees, mis on piisavalt väike, et reisile kaasa võtta.

Philips Fidelio NC1 mürasummutusega kõrvaklappide hind on 349 dollarit ja need on nüüd saadaval Dick Smithi, JB Hi-Fi, Harvey Normani ja JR Duty Free’i kauplustes.

VERDICT

Philipsi Fidelio NC1 suudavad hõlpsasti konkureerida teiste kaubamärkide kõrvaklappide mürasummutusega kõrvaklappide turul.

Need kõrvaklapid paistavad silma elegantse disaini, suurepärase helikvaliteedi ja soodsa hinna poolest.

Philips Fidelio NC1 müravastased kõrvaklapid

Hind: 349 dollarit

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia