Avaleht Uncategorized Philips Hue 2.0 – juhtmevaba valgustussüsteem, mis annab teile täieliku kontrolli

Philips Hue 2.0 – juhtmevaba valgustussüsteem, mis annab teile täieliku kontrolli

1
0

Valgustuse juhtimine on nutika kodu automatiseerimise võimas osa ja uus Philips Hue 2.0 annab teile võimaluse mitte ainult valgustust sisse ja välja lülitada, vaid ka valida oma meeleolu järgi valguse värvi ja stseeni.

Valguse seaded on kättesaadavad nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu, et anda teile täielik kontroll oma valgustuse üle.

Philips Hue 2.0 algab Hue Bridge’ist – see väike seade asub süsteemi keskmes ja ühendub teie ruuteriga.

Kui olete oma seadmes Philips Hue’i rakenduse kasutusele võtnud, saate alustada.

Philips Hue 2.0 Bridge

Esimene asi, mida pead tegema, on rakenduse kaudu Bridge üles leida. See võtab vaid mõned sekundid pärast seadme keskel asuva nupu vajutamist.

Philips Hue Starter Pack – hinnaga 144,95 dollarit – sisaldab Bridge’i ja kahte pirniga.

Pärast Bridge’i ühendamist ja asukoha määramist saate seejärel alustada kõigi oma tulede ühendamist – alustades kahest pirnist, mis on stardipaketis.

Bridge on eraldi saadaval hinnaga $89,95, kusjuures valged pirnid hinnaga $29,95 ja värvilised pirnid hinnaga $89,95.

Philips2Hue10

Need on saadaval bajonett- või kruviga ja näevad välja nagu tavalised lambid.

Kui olete otsustanud, kuhu paigutada, siis saate need rakenduse kaudu oma valgustussüsteemi lisada.

Neid saab nimetada vastavalt ruumi asukohale teie kodus, nii et neid on rakenduse sees lihtsam eristada.

Kuid see ei lõpe sellega, sest kasutajad saavad valgustust hämardada, stseene määrata, oma värve määrata, valgusteid rühmitada, taimereid ja valgustusgraafikuid määrata ning IFTTT (If This Then That) abil muid stsenaariume luua.

Hue 2.0 võimaldab ka automaatseid päästikuid ja geograafilist piiritlust, et tuled saaksid sisse ja välja lülituda, kui inimesed saabuvad või lahkuvad teie kodust.

Samuti on võimalik kasutada ärkamis-, öö- ja magamaminekurežiime ning juhtida valgustust isegi siis, kui te ei ole kodus, et jätta mulje, et keegi on kodus, kui te olete väljas või puhkusel.

Philips2Hue11

Samuti saab valgusteid kasutada selleks, et aidata teid läbi päeva, kui soovite energiat, peate keskenduma, lugema või lõõgastuma.

Kodu turvalisuse poole pealt saab ühendatud tuled ühendada suitsuanduriga, nii et tuled lülituvad kõik sisse ja paistavad punaselt, et aidata teil majast väljapääsu leida.

Philips2Hue12

Hue-tuled saab ühendada ka sissemurdja alarmiga ja vilgub, kui häire käivitub, et äratada naabrite tähelepanu.

Teie Philips Hue’i tuled saab sünkroonida muusika ja filmidega, et luua veelgi kaasahaaravam efekt.

Philips2Hue6

Saate isegi oma häälega oma valgustust Siri kaudu juhtida, kasutades selleks iPhone’i või iPadi.

Samuti saad tuled juhtida Apple Watchi kaudu, kasutades kas Hue’i rakenduses olevat vidinat või Siri abil oma randmel.

Philips Hue ühildub ka teiste süsteemidega, sealhulgas Apple’i HomeKitiga ning Logitechi ja Harmony universaalsete kaugjuhtimispultidega.

Philips2Hue13

Apple’i HomeKiti osaks olemine tähendab, et see töötab koos teiste nutikate koduautomaatikatoodetega.

Home’i rakendus on suur osa Apple’i tulevasest iOS 10-st iPhone’ile ja iPadile.

Teised tuled, mida saab süsteemi lisada, on järgmised:

Philips2Hue3

HUE GO – 149,95 DOLLARIT

See on nutikas kaasaskantav valgusti, mida saab paigutada ükskõik kuhu kodus. Mitmekülgne valgusti võib täislaetud kujul töötada kuni kolm tundi ja sellel on mitu valgusefekti, nagu Cozy Candle, Sunday Coffee, Meditation, Enchanted Forest ja Night Adventure.

Philips2Hue2

HUE BLOOM – $109,95

Hue Bloomi saab paigutada oma kodus, et luua ümbritseva valguse efekte ja projitseerida värve seintele või lakke. Pistikupesaga seadet saab sünkroniseerida ka muusika ja filmidega.

Philips2Hue1

HUE LIGHTSTRIP – $129,95

Hue Lightstrip on praktiline lahendus aktsentvalgustuse loomiseks, paigutades selle pinkide, meelelahutuskappide ja jalakate alla või kuhu iganes sa soovid. Kasutajad saavad seejärel juhtida ribasid nagu mis tahes muud valgustust, sealhulgas valida värvi või meeleolu.

Juhtmeta süsteemi saab lisada ka Philips Hue lüliteid:

Philips2Hue4

HUE TAP – $79,95

Hue Tap lüliti on juhtmevaba lüliti, millel on neli eelseadistust, nii et saate määrata igale neist stseene või tegevusi. Näiteks saate määrata nupu, mis lülitab kõik välja või sisse või käivitab taimerid. Lülitit saab paigutada ükskõik kuhu ja mis kõige parem, see ei vaja patareisid – see saab toite oma puudutusest.

Philips2Hue5

HUE DIMMER – $34,95

Lüliti võimaldab sulle juurdepääsu enamusele rakenduse funktsioonidest füüsilisel juhtimispuldil, nii et saad valgustid sisse ja välja lülitada ning neid kõiki juhtmevabalt hämardada, kui lüliti on Hue Bridge’iga ühendatud.

VERDICT

Philips Hue on suurepärane valgustussüsteem, millel on nii palju võimalusi ja valikuid, nii et teil on tõeliselt kontroll rakenduse, kella, juhtmevaba lüliti või häälega. Ja seda on tõesti lihtne seadistada ning sama lihtne on seda konfigureerida vastavalt teie valgustusvajadustele ja elustiilile.

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia