Avaleht Uncategorized Philips Hue võimaldab teil oma kodus valgustusega meeleolu määrata

Philips Hue võimaldab teil oma kodus valgustusega meeleolu määrata

1
0

On peaaegu jõulud ja kui mõtlete valgustite seadistamisele, siis ei saa mööda Philipsi Hue’ist, mis võimaldab kasutajatel juhtida värvi ja heledust.

Ja seda kõike saab juhtida iPhone’ile ja Androidile mõeldud nutitelefonirakendusega, et panna oma valgustus tegema täpselt seda, mida soovite.

Nüüd on Philips Hue valgustussüsteemidega veelgi rohkem valikuvõimalusi.

Meil on veel Starter Pack, mis sisaldab kolme kruviga pirniga ja silda, mis ühendub teie ruuteriga, et saaksite süsteemi juhtmevabalt juhtida.

Ümmargune sillaseadme ühendab kaabli abil teie ruuteriga ja ühendab Philips Hue valgustid teie koduvõrku.

Siit saate lihtsalt rakenduse abil need tuled üles leida ja luua ühenduse, et anda teile täielik kontroll, näiteks muuta tulede värvi koos heledusega.

Philips Hue’i sarja uued tuled, mis liituvad sarja tavaliste pirnidega, kannavad nime Friends of Hue – LivingColors Bloom ja LightStrips.

LivingColors Bloom on lamp, mis on mõeldud ruumi meeleolu ja meeleolu parandamiseks. See võib rõhutada lemmikosa võ i-maali või midagi muud, mida soovite esile tuua.

Ja kuna saate hõlpsasti reguleerida värvi ja heledust, on teil palju võimalusi, kuidas soovite ruumi muuta.

Seda saab asetada kaminaplaadile, vitriini taha või lihtsalt tühja seina ette, et see oma lemmikvärviga üle ujutada.

Philips Hue LightStrips’i saab kasutada ka teie siseruumide kaunistamiseks.

LightStrip on kaks meetrit pikk ja seda saab juhtida laua või pingi serva alla, meelelahutusseadme taha või teie lemmikpildi või kunstiteose ümber.

Ainus piir, mida Philips Hue’i valgustitega teha saab, on teie kujutlusvõime.

Meil õnnestus pirnid, lamp ja riba üles seada minutitega.

Toote tõeline võimsus tuleb suurepärasest Hue’i rakendusest, mis ei paku mitte ainult üldisi juhtimisvõimalusi, nagu sisse- ja väljalülitamine, vaid võimaldab teil ka seadistada häireid ja taimereid ning saada hoiatusi ühendatud tulede kaudu.

Sa võid näiteks saada Facebooki teate ja valgus võib muutuda teatud värvi, et sulle sellest teada anda.

Samuti on olemas mitmeid stseene, mille valguse saab seadistada, olgu see siis päikeseloojangu, ookeani või lõõgastava, ergutava või keskendumist soodustava varjundi värv.

Kuid sama lihtne on valida ka ise oma värv, lihtsalt puudutades rakenduses seda värvitooni, mida soovite Philips’i tuledes jäljendada.

Samuti saate sünkroonida tuled oma lemmikmuusikaga, et luua lauluga koos käiv valgusshow.

Samuti on seadmes olemas geograafilise piiritlemise funktsioon, mis võimaldab kasutajatel määrata oma asukoha ja aktiveerida teatud stseenid, kui tulete koju, ning lülitada tuled välja, kui lahkute.

Ja sa ei ole oma tulede juhtimiseks piiratud Hue’i rakendusega. On olemas mitmeid kolmanda osapoole rakendusi, mis avavad Philips Hue’i tulede võimalusi veelgi rohkem.

Philips Hue pakub palju valikuid, mis võimaldavad kasutajatel olla oma tuledega loomingulisemad.

Teid üllatab, kui palju need tuled võivad muuta teie kodu ruumide välimust ja meeleolu.

Philips Hue, Hue’i sõbrad

Hind: 1: Philips Hue Connected Bulb Starter Kit 249,95 $, Philips Hue Connected Bulb 69,96 $, Philips Friends of Hue LivingColors Bloom 99,95 $, Philips Friends of Hue LightStrips 124,95 $.

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia