Avaleht Uncategorized Philips Sonicare AirFloss – vidin paremaks ja lihtsamaks hambaniidi kasutamiseks

Philips Sonicare AirFloss – vidin paremaks ja lihtsamaks hambaniidi kasutamiseks

1
0

Meie hambaarstid ütlevad meile alati, et harjamine ei ole piisav – me peame kasutama ka hambaniiti. Philips on äsja välja andnud Sonicare AirFloss – uue vidina, mis võib selle lihtsamaks ja tõhusamaks muuta.

Sonicare AirFloss kasutab microburst-tehnoloogiat, mis laseb suure kiirusega vett hammaste vahele, et eemaldada kõik nende vahele kinni jäänud ja aidata eemaldada hambakivi.

Seadmel on pikk õhuke kael ja juhtotsik, mis aitab leida hammaste vahelised tühimikud.

Samuti on väike veereservuaar, mis vajab vaid teelusikatäie vett, et tagada kaks täielikku puhastussessiooni.

Seade kombineerib kiireid õhu- ja veepiiskasid, et loputada toiduosakesed, bakterid ja naastu välja hammaste vahelistest tühimikest, mis on harjaga kättesaamatud.

Sonicare Airfloss’i toime tundub suus nagu õhupuhang. Meie testimise käigus leidsime, et seade eemaldas tõhusalt osakesed hammaste vahelt.

Tavalist hambaniiti kasutades jäid meile alati veritsevad igemed, kuid Sonicare AirFloss pakkus õrnemat lahendust paremate tulemuste saavutamiseks – ja veriseid igemeid ei olnud enam.

Laetav seade võib ühe laadimisega töötada kaks nädalat.

Hambaarstid tuletavad meile pidevalt meelde, kui oluline on hambaniidi kasutamine hammaste ja igemete tervise tagamiseks.

Philipsi uuringutest selgus, et 25 protsenti austraallastest ei kasuta kunagi hambaniiti, samas kui 43 protsenti kasutab hambaniiti vaid üks või kaks korda aastas.

Ja peamised põhjused, miks enamik ei kasuta hambaniiti, on see, et nad arvavad, et see on tülikas ja et nad ei tea, kuidas hambaniiti õigesti kasutada.

Tarbijate testimise käigus leidis 86 protsenti kasutajatest, et Philips Sonicare AirFloss’i on lihtsam kasutada kui hambaniiti.

Seade on üsna kerge ja seda on lihtne kasutada. See ei ole kaugeltki nii keeruline kui traditsioonilise nööriga hambaniidi kasutamine ja kogu suu puhastamine on palju kiirem.

Juhtotsikut on samuti lihtne puhtana hoida, nii et seda saab kasutada ka mitu pereliiget.

Kui regulaarse hambaniidi kasutamise keerukus heidutab teid hambaniidi kasutamisest ja suuõõne tervise parandamisest, siis Philips Sonicare AirFloss võib olla just see lahendus.

Philips Sonicare AirFloss on nüüd saadaval ja selle hind on 169,95 dollarit.

Seotud lood

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis
Järgmine artikkelPlantronicsi Bluetooth-vabakäedeta mobiilseadmed, et olla teel turvaliselt liikvel

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia