Avaleht Uncategorized PhoneJoy lisab füüsilise kontrolli nutitelefoni ja tahvelarvuti mängudele

PhoneJoy lisab füüsilise kontrolli nutitelefoni ja tahvelarvuti mängudele

1
0

Paljud inimesed kasutavad oma nutitelefone mänguseadmena ja uus toode nimega PhoneJoy võib lisada füüsilisi juhtnuppe, et parandada mängimist.

Las Vegases toimuval rahvusvahelisel tarbijaelektroonika näitusel esitletav PhoneJoy on mängukontroller, mis sobib ja ühendatakse mis tahes nutitelefoniga.

See saab seda teha patenteeritud lihtsa liugmehhanismi abil, nii et mis tahes suurusega seadmed mahuvad PhoneJoy kontrolleri keskele.

PhoneJoy kontroller kasutab Bluetoothi, et ühenduda juhtmevabalt mis tahes nutitelefoni või tahvelarvutiga, ning pakub mängimiseks füüsilisi juhtelemente.

Kuigi nutitelefonis või tahvelarvutis on mugav mängida mänge, ei ole puuteekraani juhtimine alati ideaalne, et pakkuda nauditavat kogemust, eriti tegevus- ja tulistamismängude puhul.

PhoneJoy kontrolleril on tuttav 14 nupuga kontrolleri paigutus, mis sarnaneb PlayStation 3 ja Xbox 360 mudelitele ja millel on mõlemal küljel analoogjuhtimiskepp koos D-padja ja nelja juhtnupuga.

See sobib kõikidele nutitelefonidele, mis on kuni 15,3 cm laiad ja 1,4 cm paksud, ning toetab rohkem kui 300 mängu Android- ja iOS-operatsioonisüsteemil, kusjuures 2013. aastal lisandub veel palju mänge.

Ja kuigi tahvelarvuti ei mahu PhoneJoy kontrolleri sisse, saab seda siiski Bluetoothiga juhtmevabalt ühendada ja kasutada nagu konsooli mängukontrollerit.

PhoneJoy loojad näevad, et mängude tulevik on mobiilne, eriti kuna uusimad seadmed on veelgi suurema arvuti- ja protsessorivõimsusega.

PhoneJoy abil saate endiselt nautida mängimise koha peal kaasaskantavust, mida nutitelefonid ja tahvelarvutid pakuvad, kuid saate lisada ka füüsilised juhtimispuldid.

PhoneJoy on üsna väike ja seda on ka lihtne kaasas kanda. Suletud asendis on see 10,2 cm lai, 8,7 cm pikk ja 3,7 cm paks ning kaalub 250 g.

Sellel on ka oma laetav aku, mis kestab kuni 20 tundi.

PhoneJoy’t rahastatakse KickStarteri programmi kaudu ja see on juba saavutanud esimese rahakogumise verstaposti, et võimaldada tootmise alustamist.

Pärast CESil esitlemist peaks PhoneJoy olema müügil umbes märtsis-aprillis. Hindu ei ole veel kindlaks määratud.

Seotud lood

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia