Avaleht Uncategorized Phoruse traadita Play-Fi multiroom audiosüsteemi ülevaade

Phoruse traadita Play-Fi multiroom audiosüsteemi ülevaade

1
0

Phorus, DTS (Digital Theatre Systems) osakond, teab üht-teist heli kohta ja on toonud need teadmised uude juhtmevabasse kõlarisüsteemi.

PS1-kõlariga saab traadita ühendust koduvõrguga, et voogedastada muusikat oma Androidiga nutitelefonist või tahvelarvutist Play-Fi rakenduse abil.

Phorus pakub ka vastuvõtjat PR1, millega saab olemasolevale stereosüsteemile lisada traadita ühenduvuse.

PS1-l on võimsus ja kvaliteet, et hõlpsasti täita üks tuba ning koos mõne täiendava PS1 kõlariga võib see täita kogu kodu.

Seadet saab juhtmevabalt juhtida Android Phoruse rakenduse kaudu, nii et kasutajad saavad oma muusikat navigeerida ja valida ükskõik millise või kõik kõlarid koos või eraldi mängimiseks.

Phoruse süsteem töötab sarnaselt populaarse Sonose süsteemiga, mis on veidi kallim, kuid pakub samasugust mitme ruumi võimekust.

Sonose üks eelis on nii Androidi kui ka IOS-i rakenduste tugi nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, samas kui Phorus toetab ainult Androidi.

Kuid Phorus PS1-l on ka Bluetooth pardal neile, kes soovivad ühendada juhtmevabalt ükskõik millise seadme ja juhtida seda ilma rakendust kasutamata.

Kvaliteet on Bluetoothiga alla wifi kvaliteedi, kuid võimaldab sel moel ühendada veelgi rohkem seadmeid.

Phorus PS1 kõlar ise on ümberpööratud koonuse kujuga, mille esiküljest on välja võetud suur kühvel, et tahvelarvuti või nutitelefon saaks selle peal kindlalt toetuda.

See on 14 cm kõrge, 21,1 cm lai ja 15,8 cm sügav ning sellel on sisseehitatud kahetuumaline digitaalprotsessor, 2 neodüüm-müraandurit, kaks D-klassi digitaalvõimendit koos 802.11n Wi-fi- ja Bluetooth-ühendusega.

Tagaküljel on USB-port, mida saab kasutada oma seadme laadimiseks, kui see puhkab kõlarihällist.

Phorus PR1 on lame ovaalse kujuga seade (28 cm lai x 21,1 cm pikk), mis toimib sillana teie juhtmevaba Android-seadme ja süsteemi vahel, millega see on füüsiliselt ühendatud line-in või RCA-pistiku abil.

Allikad saab ühendada ka kaabli abil, et muusika saaks voolata läbi PR1 audiosüsteemi.

Seadistamine oli Play-Fi rakenduse abil lihtne. Seadmed tuvastati kiiresti ja ühendati lihtsalt oma võrgu parooli sisestades.

Rakendus ei ole mitte ainult teie kaugjuhtimispult, vaid kontrollib ka seda, kust teie heli pärineb, olgu see siis teie seadmes olev muusika, võrguserverisse salvestatud sisu, toetatud muusikateenus või internetiraadio.

Kahjuks ei kuulu toetatud muusikateenuste hulka veel populaarsed voogedastusteenused nagu Spotify või Rdio osta loodetavasti tulevad need peagi.

Juba on olemas Pandora, QQMusic ja KKBOXi tugi. Internetiraadio avab teie valikuid mitte ainult kohalike jaamade, vaid ka jaamade jaoks kogu maailmast.

PS1 heli kvaliteet oli kõigil tasanditel soliidne, terava kesk- ja kõrgsagedusega ning korraliku bassi toetuseks ja pildi täiendamiseks.

See suudab hõlpsasti täita suure ruumi heliga ja isegi suurel helitugevusel mängis selgelt ilma moonutusteta.

Phoruse süsteem – kas koos PS1 kõlariga või PR1 vastuvõtjaga või mõlemaga koos – on skaleeritav audiolahendus, mis pakub muljetavaldavat helikvaliteeti ja juhtmevaba mugavust.

Phorus PS1 kõlari hind on 299,95 dollarit ja Phorus PR1 vastuvõtja 249,95 dollarit.

Phorus Wi-FI süsteem

Hind: Phusor Phusor on ükskõik, kas see on või ei ole, kuid see on võimalik: Phorus PS1 kõlar ($299,95); Phorus PR1 vastuvõtja ($249,95).

Seotud lood

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia