Avaleht Uncategorized Pioneer esitleb esimesi järelturu Apple CarPlay’ga ühilduvaid pardasüsteeme

Pioneer esitleb esimesi järelturu Apple CarPlay’ga ühilduvaid pardasüsteeme

1
0

Pioneer toob välja mõned esimesed järelturu autode multimeediasüsteemid, mis ühilduvad Apple’i uue CarPlay funktsiooniga.

CarPlay võimaldab iPhone 5, 5C ja 5S kasutajatel kasutada sisseehitatud rakendusi, nagu Siri, kaardid, iTunes ja iTunes Radio, ning teha ja vastu võtta kõnesid sõidukis.

Esialgu pidi see tehnoloogia olema saadaval ainult siis, kui kliendid ostavad uusimaid sõidukeid tootjatelt, kes on juba nõustunud Apple’iga koostööd tegema, sealhulgas Mercedes Benz, BMW, Audi ja Volkswagen.

Kuid nüüd saavad kasutajad CarPlay’t, mis on iOS 7.1 iPhone’i operatsioonisüsteemi funktsioon, nautida ka oma olemasolevas sõidukis, paigaldades lihtsalt ühe Pioneeri uue siseruumidesse paigaldatava toote.

Pioneer kasutab kogu multimeediasüsteemi visualiseerimiseks suurt LCD-puuteekraani.

See ekraan on nüüd võimeline jäljendama iPhone’i ekraani, et pääseda turvaliselt ja lihtsalt ligi samadele rakendustele, mida kasutajad oma seadmes autos naudivad.

Näiteks Siri – iPhone’i sisseehitatud digitaalne assistent – saab CarPlay’ga kasutada sõnumite koostamiseks ja neile vastamiseks lihtsalt rääkimise teel.

See on lisaks lisafunktsioonidele, mis on juba olemas muljetavaldavates Pioneeri süsteemides, millel on audio- ja videotaasesituse võime koos navigatsiooniga.

Pioneer toob lähikuudel välja kolm CarPlay’ga ühilduvat peakomplekti – AVIC-F60DAB, AVIC-F960DAB ja AVH-X8650BT.

Olemasolevaid Pioneeri süsteeme ei ole võimalik CarPlay ühilduvuse saavutamiseks uuendada.

Seotud lood

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia