Avaleht Uncategorized Plantronics BackBeat Go 3 traadita kõrvaklappide läbivaatamine – kaablivaba kvaliteet

Plantronics BackBeat Go 3 traadita kõrvaklappide läbivaatamine – kaablivaba kvaliteet

1
0

Kuna Apple otsustas iPhone 7-l kõrvaklapipesa mitte lisada, on kliendid pööranud veelgi rohkem tähelepanu Bluetooth-kõrvaklappidele, seega oli Plantronics BackBeat Go 3 juhtmevabade kõrvaklappide väljalaskmine täpselt ajastatud.

Kuigi Bluetooth-kõrvaklapid j a-kõrvaklapid ei ole midagi uut, on kliente veelgi rohkem kui kunagi varem.

Plantronicsil on audioajalugu, mis ulatub nii kaugele tagasi, kui inimene esimest korda maandus Kuu peal.

See valab need aastakümnete kogemused BackBeat Go 3 juhtmevabade kõrvaklappide sisse.

Varem oli Bluetooth-kõrvaklappide probleemiks see, et need olid sageli kohmakad, ebamugavad ja aku ei kestnud kuigi kaua.

Teine probleem on ka asjade laadimise meelespidamine. Ma ei oska öelda, kui mitu korda ma uksest välja jooksma läksin ja minu vaadatud Bluetooth-kõrvaklapid olid tühjad, sest olin unustanud neid laadida.

backbeatgo33

See ei ole ilmselt tavaliste kaabliga kõrvaklappide ja kõrvaklappide puhul probleem, kuid selle negatiivne külg on see, et teil on kaabel.

Hea uudis on see, et Plantronics on mõelnud kõigi nende probleemide peale ja tulnud BackBeat Go 3 puhul välja muljetavaldava tootega.

Igas kõrvaklapis on 6 mm draiverid, mis on häälestatud, et pakkuda muljetavaldavat heli.

Meie kõrvadele pakkus BackBeat Go 3 täisväärtuslikku, sooja heli koos eluliste detailide ja tasakaalustatud kõrg- ja kesktasemetega.

backbeatgo31

Bass oli samuti okei, ilma et see oleks domineeriv, noorematele kuulajatele ehk veidi õhuke. Oleksin soovinud pisut rohkem reageeringut, kuid enamik leiab, et see on üsna täpselt paigas.

Disainilt on BackBeat Go 3 üsna kompaktsed ja mugavad kanda.

Neil on väike tiib mõlemal nupul ja me saime teada, et nende selga panemisel tuleb neid veidi keerata, et need paremini sobiksid ja müra paremini isoleerida.

backbeatgo34

On olemas kolm erineva suurusega kõrvaklappe, nii et saate leida oma parima sobivuse.

Ja kõrvaklappide kandmise ajal ei pea muretsema higistamise pärast, sest BackBeat Go 3 on nanokattega, nii et olete kaitstud nii jõusaalis, teel kui ka vihma käes.

Kuid üks kõige muljetavaldavamaid asju BackBeat Go 3 puhul on kandekott. Jah. Kandekott.

Aga see ei ole mingi tavaline kandekott. Plantronicsi kohvris on sisseehitatud laetav aku, nii et kõrvaklappe saab laadida ka siis, kui need on kohvris.

Peate lihtsalt meeles pidama, et juhul, kui unustate kõrvaklapid laadida, peate ka kohvrit laadima.

Kohvri peal on väike indikaator, nii et näete kohe, kui palju akut on veel laetud.

BackBeat Go 3 aku kestvus on umbes 6 tundi, kuid ümbrikuga saab neid teel olles kaks korda laadida.

backbeatgo36

Iga kord, kui sa neid sisse lülitad, antakse sulle teada, millal nad on sisse lülitatud, millal nad on ühendatud ja mitu tundi kuulamist on jäänud, enne kui sa pead neid uuesti laadima.

VERDICT

Plantronics BackBeat Go 3 kõrvaklapid pakuvad traadita mugavust, muljetavaldavat helikvaliteeti ja mugavat istuvust. Ja kuna on olemas ümbris, mis mitte ainult ei kaitse neid, vaid ka laeb neid teel olles, annab see toode suure eelise konkurentide ees.

Plantronics BackBeat Go 3 – saadaval kobalti mustas ja kopergraises värvitoonis – 179,99 $ ja 199,95 $ (koos laadimiskohvriga).

Kuna Apple otsustas iPhone 7-l kõrvaklapipesa mitte lisada, on kliendid pööranud veelgi rohkem tähelepanu Bluetooth-kõrvaklappidele, seega Plantronics BackBeat Go 3 juhtmevabade kõrvaklappide ilmumine oli täpselt ajastatud. Kuigi Bluetooth-kõrvaklapid j a-kõrvaklapid ei ole midagi uut, on kliente veelgi rohkem kui kunagi varem. Plantronicsil on audioajalugu, mis ulatub nii kaugele tagasi, kui inimene esimest korda maandus Kuu peal. Ta valab need aastakümnete kogemused BackBeat Go 3 juhtmevabade kõrvaklappide sisse. Varem oli Bluetooth-kõrvaklappide probleemiks see, et need olid sageli mahukad,…

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia