Avaleht Uncategorized Plantronics BackBeat Pro traadita müravastased kõrvaklapid läbivaatamine

Plantronics BackBeat Pro traadita müravastased kõrvaklapid läbivaatamine

1
0
BackBeat PRO

Plantronics teab üht-teist heli kohta ja on oma uutesse BackBeat Pro juhtmeta müravastuvõtja kõrvaklappidesse valanud aastakümnete kogemuse.

Ettevõtte pärand ulatub nii kaugele tagasi kui aeg, mil inimene esimest korda maandus Kuu peal.

Kui Neil Armstrong lausus ikoonilise lause “üks väike samm inimese jaoks, üks suur hüpe inimkonna jaoks”, siis tegi ta seda Plantronicsi kõrvaklappide abil.

Tänapäeval on Plantronicsi iseloomulikud helitehnilised omadused BackBeat Pro mürasummutusega kõrvaklappides.

Kõrvaklapid ise on valmistatud luksuslikest materjalidest, sealhulgas pehme nahk kõrvaklappide jaoks, mis tagab mitte ainult kõrgekvaliteedilise viimistluse, vaid ka mugava istuvuse.

Kui paned need pähe, istuvad need hästi, ilma et need oleksid liiga tihedad.

See on oluline kaalutlus, kui mõtlete sellele, et võite kõrvaklappe kanda mitu tundi pikal lennul, kontoris või ühistranspordis.

Iga kõrvaklapi sees on 40 mm dünaamiline draiver, mis annab igal helitasemel rikkalikke ja sooje helisid, mis on detailirohked ja õige hulga bassiga.

Mürasummutusega seoses tõmbavad BackBeat Pro kõrvaklapid taustamüra sisse, kasutades kahte mikrofoni, enne kui genereerivad signaali selle minimeerimiseks, nii et kuulete ainult muusikat või filmi.

Ja tänu Bluetoothile saavad need ühendada nutitelefoni, tahvelarvuti või arvutiga juhtmevabalt, ilma et kvaliteet kannataks, nii et te ei takerduks liikvel olles.

Pardal on isegi sisseehitatud andurid, mis tuvastavad, kui võtad kõrvaklapid ära ja peatad muusika.

Samamoodi on kõrvaklapid piisavalt nutikad, et tuvastada, kui oled need uuesti pähe pannud, ja jätkata muusikat sealt, kus pooleli jäid.

BackBeat Pro kõrvaklappide ergonoomilise disaini juurde kuuluvad kokkuklapitavad kõrvaklapid, mis on kasulikud mitte ainult siis, kui klappid need kaasasolevasse pehmesse ümbrisesse, vaid ka siis, kui võtad need peast maha ja paned mugavamalt kaela ümber.

Kõrvaklappide mõlemal küljel on käepärased juhtnupud, mille abil on lihtne reguleerida helitugevust, navigeerida muusikas ning lülitada sisse ja välja ka mürasummutus.

Avatud mikrofoni funktsioon võimaldab kasutajatel lülitada mürasummutust sisse ja välja ning vaigistada muusikat, et kasutajad saaksid kuulda lennu kuulutusi või teisi inimesi, kes üritavad nendega rääkida.

Samuti saate kõrvaklappide kaudu teha ja vastu võtta kõnesid ühendatud nutitelefonist ning kasutada selliseid rakendusi nagu Siri ja Skype.

Ühendamine on samuti lihtne tänu integreeritud NFC-le (lähiväljaside), mis vajab ühenduse loomiseks vaid lihtsat puudutust ühilduva seadmega.

Plantronicsi sõnul kestavad mürasummutavad kõrvaklapid ühe laadimisega kuni 60 tundi – see on piisavalt pikk aeg, et lennata kaks korda ümber maailma.

Samuti on neil DeepSleep-hibernatsioon, mis tähendab, et järelejäänud energia ei tühjene kuni kuue kuu jooksul.

Ja kui teil juhtub, et toide saab otsa, saate lisada kaasasoleva 3,5 mm kaabli, et jätkata kuulamist kvaliteetselt, kuid ilma aktiivse mürasummutuseta.

Traadita mürasummutusega BackBeat Pro kõrvaklappidega on Plantronics loonud muljetavaldava toote, mis sobib nii helihuvilistele kui ka sagedastele reisijatele.

Ja 349 dollariga on Plantronics BackBeat Pro juhtmevaba mürasummutusega kõrvaklapid ka muljetavaldava väärtusega.

Plantronics BackBeat Pro juhtmevabad müravastased kõrvaklapid

Hind: 349 dollarit

Seotud lood

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia