Avaleht Uncategorized Plantronics BackBeat Sense juhtmevabade kõrvaklappide ülevaade – kuulake ilma kaablite ja muredeta

Plantronics BackBeat Sense juhtmevabade kõrvaklappide ülevaade – kuulake ilma kaablite ja muredeta

1
0
BackBeat Sublime Black

Mis puutub heade kõrvaklappide valmistamisse, siis Plantronics võib kindlasti väita, et tema teadmised ja arendus on tasemel, millega ei suuda paljud teised ettevõtted võistelda. Ta on seda tõestanud oma viimaste juhtmevabade kõrvaklappidega – BackBeat Sense.

Plantronics on olnud mängus sellest ajast peale, kui inimene esimest korda maandus Kuu peal.

Neil Armstrongi kuulsad sõnad pärast seda, kui ta kõndis esimese inimesena Kuu peal – “üks väike samm inimese jaoks – üks suur hüpe inimkonna jaoks” – kõlasid tegelikult Plantronicsi kõrvaklappide kaudu.

BackBeat Sense on muljetavaldav kombinatsioon silmapaistvatest omadustest, sealhulgas suurepärasest helikvaliteedist, kergetest materjalidest, peenest, kuid siiski pilkupüüdvast stiilist, nutikatest anduritest ja oma klassi parimast Bluetoothist.

BackBeat Sense kõrvaklapid on kerged (140 g) ja valmistatud esmaklassilistest materjalidest.

Padjapehmed mäluvahust kõrvapadjad sobituvad kuulaja kõrvade kujuga ja on kaetud luksusliku nahaga.

Sama materjal katab ka peapaela, mis asub õhukese, kuid tugeva reguleeritava alumiiniumraami sees.

Sense1

Need on mõeldud mugavaks kandmiseks ja just sellisena leidsime need ka meie, kui me neid läbivaatuse ajal tundide kaupa lennul ja väljas kandisime.

Ja asjaolu, et need kaaluvad vaid 140 g, pani meid unustama, et need on üldse peas.

Vasaku kõrvaklapi välisküljel on helitugevuse reguleerimine ja navigeerimisnupud, mille abil saate oma muusikat juhtida.

Helitugevuse reguleerimine on väljastpoolt vedruga reguleeritav ketas, samas kui selle rõnga sees on juhtnupud muusika edasi-tagasi liikumiseks ja pausimiseks.

Paremal kõrvaklapil on nupp, millega saate teha ja tagasi helistada oma ühendatud nutitelefoniga kõnesid.

Paremal küljel on ka sisse-välja/välja/paaritamise lüliti ning microUSB-port aku laadimiseks ja 3,5 mm pesa kaabli ühendamiseks, et kuulata muusikat, kui laadimine peaks lõppema.

Kui BackBeat Sense’i kõrvaklapid ei ole kasutusel, volditakse need kokku, nii et neid saab mugavalt kaela ümber panna või kaasasolevasse kandekotti pakkida.

Need on saadaval kahes stiilis – Must/Espresso ja Valge/Tan.

Plantronics Sense kõrvaklappide puhul ei ole ahvatlev ainult muljetavaldav helikvaliteet, vaid ka muud funktsioonid, mis muudavad kogu kuulamiskogemuse veelgi paremaks ja mugavamaks.

Esimene neist on Advanced Class 1 Bluetooth, mis võimaldab juhtida kahte ühendatud seadet.

Samuti ületab see tavapärase Bluetoothi traditsioonilise 10 m ulatuse kuni hämmastava 100 m kauguseni.

Sense2

Me suutsime selgelt kuulda oma muusikat meie nutitelefonist, mis asus meie maja ees oleva tee tagumisest aiast. Ja see ei olnud isegi pool BackBeat Sense’i võimekusest.

Nii et kujutage ette, kui mugav on kuulata oma muusikat, kui seade on turvaliselt väljas, näiteks jõusaalis või kontoris.

Sellel on ka kaks mikrofoni, et kuulete oma kõnesid selgemini ja suhtlemiseks arvuti või nutitelefoni digitaalsete assistentidega, nagu Siri või Cortana ja Google Now.

OpenMic-tehnoloogia – seda saab kasutada vasaku kõrvaklapi allosas asuva punase nupu vajutamisega – on kasulik ka siis, kui teil on vaja kuulda välismaailma – näiteks lennujaamas, kui ootate oma lennukõnet või kontoris.

Üks meie lemmikfunktsioone on aga intuitiivsed andurid, mis peatavad muusika automaatselt, kui võtate BackBeat Sense’i kõrvaklapid peast ära.

Seega ei pea enam ühendatud seadme järele sirutama, et seda peatada või isegi kõrvaklappe ise puudutada.

Ja kui paned kõrvaklapid uuesti pähe, jätkub muusika täpselt sealt, kus pooleli jäid – jällegi ilma, et peaksid midagi tegema.

JUHTIMINE

Heli osas pakuvad Plantronics BackBeat Sense kõrvaklapid uskumatut helikvaliteeti.

Sisseehitatud dünaamilised draiverid pakuvad muljetavaldavat valikut kõrg- ja kesktoonidest kuni muljetavaldava bassi tasemeni, mis ei suru muusikat üle.

Nende kõrvaklappidega ei toimu aktiivset mürasummutust, kuid pehme tihend loob mõningase passiivse mürasummutuse.

Nii et ükskõik, millist muusikat te kuulate – BackBeat Sense saavad sellega hakkama ja saavad sellega hästi hakkama.

Iga kord, kui ühendate oma seadmega, teatab hääl, et olete ühendatud ja aku tase.

BackBeat Sense parempoolne kõrvaklapp koos sisse/välja/paaritamislülitiga

Aku tasemest rääkides on see veel üks kõrvaklappide tugevus. Ühe laadimisega suudab BackBeat Sense töötada kuni 18 tundi.

Ideaalne lahendus pika lennu või pikal pendelrändel. Ja kui teil peaks vool otsa saama, ühendage lihtsalt 3,5 mm audiokaabel kõrvaklappide ja seadme külge ning saate kuulamist jätkata.

Kuid teine suur kiiks on seadme aku sügava puhkeoleku võimekus.

Mitu korda oled sa teisi kõrvaklappe laadinud, jätnud need paariks päevaks ja avastanud, et vool on tühjaks saanud?

BackBeat Sense’i kõrvaklappide puhul ei ole see nii tänu aku sügavale puhkeolekule.

Kui seda ei kasutata, lülitub see puhkeolekusse, mis tähendab, et võite need kuue kuu pärast uuesti kätte võtta ja aku on endiselt sama kaua kasutuses, kui te need ära panete.

OpenMic lüliti välismaailma kuulamiseks

Plantronics BackBeat Sense kõrvaklappidel on mugav traadita ühendus koos mitmete funktsioonidega, mis muudavad muusika kuulamise nauditavaks.

Ettevõte on palju mõelnud selle peale, et kõrvaklapid oleksid intuitiivsed ja lihtsasti kasutatavad ning nende aku jõudlus toetaks seda.

Ja 249 dollariga on nad ka väga konkurentsivõimelise hinnaga.

Kui otsite paari suurepärase kõlaga traadita kõrvaklappe, siis peaks Plantronics BackBeat Sense olema teie nimekirja tipus.

BackBeat Sublime Black

Plantronics BackBeat Sense kõrvaklapid

Hind: 249 dollarit (saadaval alates 1. septembrist)

Eelmine artikkelParrot Zik 2.0 kõrvaklappide läbivaatamine – kõrge helikvaliteet stiilis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia