Avaleht Uncategorized PlayStation 4 konsool jõuab müügile 29. novembril

PlayStation 4 konsool jõuab müügile 29. novembril

1
0

Sony on teatanud, et PlayStation 4 ilmub Austraalia ja Uus-Meremaa turul 29. novembril koos põneva valikuga müügiloa tiitlitest.

Selle teate tegi Sony Saksamaal Kölnis toimuval Gamescomi messil, kus esitleti viit uut PS4-i tiitlit ja teatati uuendustest olemasolevatele PlayStation 3 ja PlayStation Vita platvormidele.

PlayStation 4 jõuab USAs ja Kanadas müügile 15. novembril, Austraalias ja Uus-Meremaal liituvad järgmise müügilainega 29. novembril koos Euroopa ja Lõuna-Ameerikaga. Austraalia hind saab olema 549 dollarit.

PS4 saab veelgi kiirema protsessori ja graafika ning sisaldab sotsiaalseid võimalusi ja teise ekraani funktsiooni, mis kasutab PS Vita kaasaskantavat mängusüsteemi.

Lisaks PS4 uudisele avaldas Sony ka, et PS Vita Wi-Fi ja 3G mudelite hind langeb 269,95 dollarini, kusjuures ka PS3 12 GB mudelit alandatakse 269,95 dollarini.

Äsja avalikustatud uute PS4-i mängude hulka kuuluvad Rime – avatud maailma seiklus-/puzzle-mäng; Hell Divers – PlayStationi platvormidele eksklusiivne cross-play-tiitel; Shadow of the Beast – Amiga ikoonilise mängu taasloomine; Resogun – keeruline arcade-shooter ja Everybody’s Gone to the Rapture – PlayStation 4 eksklusiivne mäng sõltumatutelt arendajatelt The Chinese Room.

Uued mängud PS Vita jaoks on Murasaki Baby, mis on loodud ainult Vita unikaalse puutetundliku juhtimise jaoks, ja BigFest – tasuta mäng, kus mängijad peavad korraldama ja juhtima muusikafestivali ning töötama koos tõeliste bändidega, kellega ei ole veel lepingut sõlmitud.

Seotud lood

Eelmine artikkelPlantronics BackBeat Sense juhtmevabade kõrvaklappide ülevaade – kuulake ilma kaablite ja muredeta
Järgmine artikkelPrometheus Blu-ray pakub teise ekraani kogemust

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia