Avaleht Uncategorized Plox Titan kaasaskantav laadija hoiab teie nutitelefoni ja tahvelarvutit voolul

Plox Titan kaasaskantav laadija hoiab teie nutitelefoni ja tahvelarvutit voolul

1
0

Kui meie mobiilsete seadmete toide on teel olles otsa saanud, on see paljude inimeste jaoks üks elu suurimaid hirme, kuid uus Plox Titan võib teile meelerahu anda.

Universaalne laadija saab kõikjale kaasa võtta ja hoida nutitelefoni, tahvelarvuti ja kõik muud USB- toiteallikaga seadmed voolu all.

Plox Titan on piisavalt väike, et seda kõikjale kaasa võtta – see on 11,4 cm lai, 7,4 cm lai ja 2,25 cm paks ning kaalub 250 g.

Sellel on ka löögikindel kummist välisplaat, nii et see saab hakkama kõigi igapäevaste põrutuste ja kriimustustega.

Seadme esiservas on kaks USB-porti – üks 1A väljundiga ja teine 2,4A.

Kasutajad saavad oma USB-laadimiskaablitega laadida korraga kahte seadet, kusjuures 2,4A pordi võimsus on piisav, et laadida tahvelarvuteid veelgi kiiremini.

Ploxi aku enda laadimiseks on olemas ka microUSB-port. Toode tarnitakse koos oma microUSB-kaabliga.

Pardal on 11 200 mAh mahutavus, mis on piisav energia, et laadida iPhone 5 kaheksa korda.

Seadet on kasulik kotis kaasas kanda ja see on ideaalne neile hõivatud kasutajatele, kellel ei ole aega oma seadet pistikupessa ühendada ja oodata, kuni see täielikult laetud on.

Plox Titaniga saavad kasutajad laadida oma seadet või seadmeid liikvel olles ning ei pea kunagi oma nutitelefoni, tahvelarvuti või välismaailmaga ühendust kaotama.

Kui reisite rahvusvahelisel lennul, võite olla kindel, et teil on kogu reisi ajaks piisavalt energiat, et hoida oma seadmeid töös või mängus.

Plox Titan 11 200 mAh universaalne laadija on saadaval mustas või sinises värvitoonis ning selle hind on 99 dollarit ja tellimisel aadressilt www.ploxit.com on saatmine tasuta.

Pakendi sees on allahindluskood, mis annab 15% allahindlust järgmisest Ploxi laadijast, kui sõber või pereliige soovib omaenda laadijat.

Seotud lood

Eelmine artikkelPlantronics BackBeat Sense juhtmevabade kõrvaklappide ülevaade – kuulake ilma kaablite ja muredeta
Järgmine artikkelPrometheus Blu-ray pakub teise ekraani kogemust

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia