Avaleht Uncategorized Poly Studio P5 veebikaamera läbivaatamine – näete ja kõlama oma videokoosolekute jaoks...

Poly Studio P5 veebikaamera läbivaatamine – näete ja kõlama oma videokoosolekute jaoks parimad tulemused

1
0

Poly Studio P5 lisab videokõnedele ja koosolekutele uue kvaliteedi taseme ja heli. Seda on lihtne seadistada, nii et olete valmis minutiga, kuid kaitsete kaamera katiku abil ka oma privaatsust.

Plussid
  • Kompaktne ja hõlpsasti paigutatav
  • Pistikühendus ja mängimine
  • Full HD videokvaliteet
  • Kaamera katik privaatsuse tagamiseks
Miinused
  • USB-C ühendus puudub
  • Puudub kaldenurkade reguleerimine

Viimase aasta jooksul alates COVID-pandeemia algusest ei ole meile võõrad veidrad videokohtumised ja Zoom-kõned ning nüüd saate uue Poly Studio P5 veebikaameraga nautida veelgi kõrgemat kvaliteeti ja mugavust.

Professionaalne veebikaamera P5 pakub 1080p täis kõrglahutusega 50 Hz või 60 Hz ja 80-kraadist vaatevälja, nii et näete alati oma parimat pilti.

Pardal on muljetavaldav optika, millel on automaatne vähese valguse kompenseerimine, nii et saate nautida suurepäraseid tulemusi, ükskõik kus te oma videokõnet või koosolekut peate.

Samuti on olemas 4x suum, mis teeb enda ja tausta kadreerimise lihtsamaks.

Ja ka teie heli on kaetud tänu ühele suunatud mikrofonile, mis keskendub teie häälele ja on optimeeritud isiklike tööruumide jaoks, nii et kõlab sama hästi kui paistab.

Kaamera ühendub tavalise USB-pordi külge – oleks olnud tore, kui see oleks olnud USB-C.

Selleks, et seda kaamerat oma MacBook Proga kasutada, oli meil vaja USB-keskust, selle asemel, et seda otse ühendada.

Kui oled ühendanud mis iganes videoklienti sa kasutad – FaceTime, Skype, Zoom, WebEx – saad lihtsalt valida Poly Studio P5 kaameraks ja teha sama ka mikrofoniga (sellel on sisseehitatud mikrofon, mäletad?).

Lisaturvalisuse ja meelerahu tagamiseks on olemas ka füüsiline kaameraklapp, mis blokeerib kaamera täielikult.

Kasutajad saavad kaamera osta endale kasutamiseks, kuid on võimalus neid kaameraid ka oma töötajate jaoks kasutusele võtta ja neid kõiki kaameraid Poly Lens tarkvara abil ka pilvest hallata, et lihtsustada koostööd ja suhtlust.

Kaamerat ennast saab hõlpsamaks kadreerimiseks vasakule ja paremale keerata, kuid üles- või allapoole kallutamist ei ole, seega peate selle peenreguleerimise tegemiseks reguleerima sülearvutit, lauaarvutit või Studio P5 statiivi.

Kuid me avastasime ka, et statiiv tuleb tegelikult maha ja sealt ilmus välja statiivikruvide kinnitus, mis avab võimalused kaamera paigutamise ja õige paigutamise kohta.

Poly Studio P5 on nüüd saadaval ja selle hind on 259 dollarit.

VERDICT

Poly Studio P5 lisab videokõnedele ja koosolekutele uue kvaliteedi taseme ja heli. Seda on lihtne seadistada, nii et olete valmis minutiga, kuid kaitsete kaamera katiku abil ka oma privaatsust.

Eelmine artikkelPlantronics BackBeat Sense juhtmevabade kõrvaklappide ülevaade – kuulake ilma kaablite ja muredeta
Järgmine artikkelPrometheus Blu-ray pakub teise ekraani kogemust

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia