Avaleht Uncategorized Powerbeats Pro juhtmeta kõrvaklappide läbivaatamine – suurepärane heli ja mugav disain

Powerbeats Pro juhtmeta kõrvaklappide läbivaatamine – suurepärane heli ja mugav disain

1
0

Powerbeats Pro kõrvaklapid on mugavad, hästi disainitud ja neid on lihtne kasutada. Nad pakuvad suurepärast heli ja on üks parimaid juhtmeta kõrvaklappe, mida saab osta. Neil on pikk aku jõudlus, aga ka üks suurimaid laadimiskohti.

Plussid
  • Suurepärane mugav disain
  • Suurepärane heli- ja kõnekvaliteet
  • Pikk aku kestvus
  • Lihtne ühendada iPhone’iga
Miinused
  • Suur laadimiskohver
  • Puudub kaaslase rakendus
  • Kallis

Beats by Dr Dre on uue Powerbeats Pro-ga katkestanud juhtme ja pakub kasutajatele juhtmeta viisi, kuidas nautida oma muusikat ja helisisu kvaliteetselt igal pool.

Toode ühendab endas Beats’i audio-teadmiste ja disaini ning Apple’i inseneriteaduse tugevused (Apple’ile kuulub Beats, mäletate?) ning tulemuseks on muljetavaldav kõrvaklapipaar, mis pakub mugavat ja kvaliteetset kuulmiskogemust.

Disaini poole pealt – Powerbeats Pro kõrvaklappidel on traditsiooniline kõrvaklapp, mis on ümber kujundatud ja mis on ka reguleeritav, et see sobiks hästi.

Tegelik kõrvaklapp ise – see osa, mis tegelikult kõrva läheb – on samuti ümber ehitatud ja sellel on nurga all olev akustiline korpus, mis istub kõrva koonuskaussis, mitte ei ole kõrvakanalisse torgatud.

Selle tulemusena on seade 23% väiksem ja 17% kergem kui eelkäija.

Need on kerged ja mugavad ning neid saab kanda mitu tundi korraga.

Kõrvaklappide konksud libisevad kenasti üle kõrvade ja võtavad tegelikult kõrvaklappide kaalu vastu, selle asemel, et neid kindlalt kõrva sisse suruda.

Neid on ka väga lihtne selga panna.

Kui võtate need laadimiskohvrist välja, panete need lihtsalt ettevaatlikult kõrvadesse ja keerate neid nii, et kõrvaklamber läheb üle kõrva, ning olete valmis.

Mõlemad kõrvaklapid on ka iseseisvalt funktsionaalsed – teisisõnu – neil mõlemal on helitugevuse ja heliriba reguleerimine, nii et teil on täielik kontroll, olenemata sellest, kas olete parem- või vasakukäeline.

Tegelikult töötavad need ka siis, kui teil on kõrvas vaid üks neist.

Mida te aga ei leia, on toitenuppu.

Kõrvaklapid lülituvad automaatselt sisse, kui need korpusest välja võetakse, ja lülituvad uuesti välja, kui need tagasi korpusesse pannakse.

Apple’i H1-kiibi kaasamise eelised on ilmsed, eriti kui sa ühendad Powerbeats Pro iPhone’iga.

Niipea, kui avad laadimiskarbi esimest korda, ilmub iPhone’i ekraanile pilt, mis pakub kõrvaklappide ühendamist ja lisab selle ka sinu iCloudi profiili, nii et see on valmis sidumiseks kõigi teiste Apple’i seadmetega, mis on sünkroonitud sinu iCloudi kontoga.

iPhone’i kasutajatel on ka eelis “Hey Siri”, nii et saate hääljuhtimisega assistendi vajaduse korral lihtsalt kõnesid lausudes välja kutsuda.

Aga ärge muretsege, te Androidi kasutajad, nad saavad ikka veel suurepäraselt Bluetooth’i kaudu teiste nutitelefonide, tahvelarvutite ja arvutitega siduda. See võtab lihtsalt veidi kauem aega – kuid tulemus on sama.

Helipoolelt on Powerbeats Pro kõrvaklapid hämmastavad.

Raske uskuda, et selline tekstuurne ja julge heli võib tulla millestki nii väikesest.

Meie muusika kõlas peenelt tasakaalustatult ja selgelt ning lisaks oli selles üks asi, mille poolest Beats on kuulus – erakordne bass ja just seda saite Powerbeats Pro’ga.

Ükskõik, kas kuulate klassikalist, räppi, popi, hard rocki või heavy metal’i – Powerbeats Pro saab nendega kõigiga hõlpsasti hakkama ja kohandub lennult.

Kaasnevat rakendust ekvalaiseri või režiimidega ei ole – aga tegelikult ei ole seda ka vaja.

Kõrvaklapid teevad kogu raskuse sinu eest ära ja pakuvad suurepärast heli.

Ja nad on ka piisavalt valjud, et te saaksite oma sisu selgelt kuulda isegi suure müraga kohtades, nagu näiteks tiheda liiklusega tee või rongijaam.

Kuid nad võimaldavad kasutajatel kuulda ka väljastpoolt, sest nad ei tihenda kõrva ega ole müra summutamisega, juhul kui kasutate neid jooksu või jalutuskäigu ajal, kui liiklus on lähedal.

Need on lihtsalt üks parima kõlaga juhtmeta kõrvaklapid, mida me oleme kunagi kuulanud.

Ja need ei ole lihtsalt käepärased, et kuulata oma muusikat suurepärase kvaliteediga.

Need on loodud ka nii, et nad pakuvad ka telefonikõnede jaoks suurepärast kõnekvaliteeti.

Inimesed, kellega me rääkisime, ütlesid, et kvaliteet on sama hea kui telefonisse rääkides.

See saavutatakse Beatsile uue funktsiooniga – kõne tuvastav kiirendusmõõtur igas kõrvaklapis ja kaks kiirte moodustavat mikrofoni mõlemal küljel, mis eraldavad teie hääle, kuid blokeerivad siiski välismüra, nagu tuul ja muu ümbritsev heli.

Ka aku kestvus on muljetavaldav, umbes üheksa tundi ühe laadimisega.

Ja hea uudis on see, et laadimiskohver võib anda energiat kokku 24 tundi.

Iga kord, kui kõrvaklapid asetatakse tagasi korpusesse, laaditakse neid.

Korpus ise sulgub magnetiliselt ja seda saab laadida Lightning-kaabli abil – sama kaabli abil, millega laetakse ka iPhone’i.

Sellel on ka funktsioon nimega Fast Fuel, mis võib pakkuda 1,5 tunni pikkust taasesitust vaid viieminutilise laadimisaja järel.

Ja kui Powerbeats Pro’t 15 minutit laadida, saad 4,5 tundi kuulamisaega.

Nüüd on korpus veidi suur, palju suurem kui Apple AirPodsiga kaasas olev laadimiskorpus.

Need on natuke liiga suured, et neid taskus kaasas kanda, nii et kui olete terve päeva väljas ja vajate laadimist, peate need panema kotti – või pükste või jope suurde taskusse.

Kui me Powerbeats Pro kõrvaklappe kasutasime, siis jalutuskäiguks või jooksuks ja olime tund aega hiljem tagasi.

Aga kui oled terve päeva liikvel, pead välja mõtlema, kuidas kõige paremini suuremat kotti kaasas kanda, et saaksid kõrvaklappe ka teel olles laadida.

Beats by Dr Dre Powerbeats Pro kõrvaklapid on nüüd saadaval neljas värvitoonis – must, elevandiluu, moss ja merevägi. Nende hind on 349,95 dollarit.

VERDICT

Powerbeats Pro kõrvaklapid on mugavad, hästi disainitud ja neid on lihtne kasutada. Nad pakuvad suurepärast heli ja on üks parimaid juhtmeta kõrvaklappe, mida saab osta. Neil on pikk aku jõudlus, aga ka üks suurimaid laadimiskohti.

Eelmine artikkelPlantronics BackBeat Sense juhtmevabade kõrvaklappide ülevaade – kuulake ilma kaablite ja muredeta
Järgmine artikkelPrometheus Blu-ray pakub teise ekraani kogemust

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia