Avaleht Uncategorized Prometheus Blu-ray pakub teise ekraani kogemust

Prometheus Blu-ray pakub teise ekraani kogemust

1
0

Täna kauplustes saadaval olev Prometheus Blu-ray Disc on tutvustanud uut interaktiivset funktsiooni, mis võimaldab vaatajatel filmi vaatamise ajal mobiilseadmes boonussisu vaadata.

Prometheus Second Screen on tasuta rakendus, mille iOS-i ja Androidi kasutajad saavad alla laadida oma nutitelefoni või tahvelarvutisse.

Rakendust saab filmiga sünkroonida wifi kaudu, kui seade ja Blu-ray-mängija on ühendatud samasse võrku.

Me vaatasime filmi PlayStation 3-l ja installeerisime rakenduse iPadile ning saime Blu-ray plaadil olevaid lisafunktsioone vaadata rakendusest seadme ekraanil.

Filmi mängimise ajal kuvati iPad’i ekraanil stseeniga seotud pildid ja storyboardid.

Kui seadmes oli video, mida vaadata, siis rakendus tegelikult peatas filmi, kuni kulisside taga olev video on lõpetatud, enne kui film automaatselt jätkub.

Prometheus Second Screen’i rakenduses kuvatavad ja juurdepääsetavad erifunktsioonid on osad kustutatud stseenidest ja kolmetunnine dokumentaalfilm “Furious Gods” Prometheuse tegemisest.

Neid lisafunktsioone saab vaadata eraldi ja korraga Prometheus Blu-ray plaadil olevalt lisafunktsioonide plaadilt või vaadata neid kontekstuaalselt, kui vaatate filmi telerist koos rakendusega, kasutades rakendust Prometheus Second Screen app.

Filmi vaatamine teise ekraani rakendust kasutades võimaldab vaatajatel süveneda filmi tegemise ja arendamise viisidesse ning aitab vaatajatel lugu veelgi paremini mõista.

Prometheus on eellugu algsele Alien-filmile, mis viib vaatajad intrigeerivale reisile kaugele planeedile, kus rühm teadlasi püüab luua kontakti olendite rassiga, kes arvatakse olevat vastutavad inimrassi eksistentsi eest.

Järgnevad üllatavad avastused ja sündmused, mis sisaldavad ka mõningaid viiteid Alienile.

Väljajäetud stseenid, alternatiivne algus ja alternatiivne lõpp täidavad mõned lüngad, mida filmi kinoversioonis leidub.

Kuid 20. Century Fox ei lubanud vaatajatel vaadata filmi versiooni Blu-ray’l, kuhu on lisatud mõned kustutatud stseenid.

Stuudio austas režissöör Ridley Scotti filmi kinodes nähtud versiooni ja seda ongi vaatajatele esitatud.

Prometheus on täna saadaval 3D ja 2D Blu-ray ja DVD plaadil.

Seotud lood

Eelmine artikkelPrintige oma nutitelefoni pildid välja Canon Selphy CP910 abil

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia