Avaleht Uncategorized Pure Jongo S3 juhtmevaba kõlarisüsteemi läbivaatamine

Pure Jongo S3 juhtmevaba kõlarisüsteemi läbivaatamine

1
0

Pure on nimi, mida me teame oma populaarsete digitaalsete raadiote seeriast, kuid nüüd on ettevõte sisenenud juhtmevabade kõlarite valdkonda koos Jongo S3-ga.

Jongo S3 on väike kaasaskantav traadita kõlar, millel on nii wifi kui ka Bluetooth, et kasutajad saaksid oma muusikat seadmesse striimida.

Jongo S3 kõlareid on võimalik hajutada üle kodu ja striimida neile ükshaaval või kõigile korraga samamoodi nagu populaarsete Sonose juhtmevabade kõlarite puhul.

Samuti saate oma olemasolevaid Pure tooteid kõlaritesse voogedastada, et laiendada oma muusika leviala.

Seade töötab ka Pure Connecti rakendusega, mis on saadaval iPhone’i ja Androidi seadmetele, nii et saate kuulata Jongo S3-l nii oma muusikat kui ka muud sisu, näiteks digitaalseid raadiojaamu kogu maailmast.

Disainilt on Jongo S3 13,5 cm pikk, 13,1 cm lai ja 13,9 mm paks, nii et see on piisavalt väike, et seda kuhugi panna.

Kõlarid on saadaval mustas ja valges värvitoonis ning neid saab kaunistada ka oranži, mango- ja laimivärviga.

Ja tänu laetavale akule, mis kestab kuni 10 tundi, saate neid kõikjale kaasa võtta.

Seadme sees on viis kõlarit – üks kummalgi pool kõlarit ja üks ülalpool, mis annavad kokku 10 W RMS väljundvõimsust.

Toote esiküljel on helitugevuse suurendamise ja vähendamise nupud, vaigistamise nupp ja toitenupp, mida ümbritseb märgutuli, mis annab kasutajatele teada, kui seade on võrku ühendatud.

Tagapaneelil on väike LCD-ekraan, mis näitab praegust heliprofiili, wi-fi sidumise nupp, heliprofiili nupp profiilide vahel vahetamiseks, AUX In seadmete ühendamiseks kaabliga ja USB-port, mis sisaldab juba Bluetooth-dongle’i.

Seda USB-porti saab kasutada ka koos Ethernet-adapteriga, kui kasutaja soovib kõlarit kaabliga võrku ühendada.

Kõlari ühendamine teie traadita võrguga on kiire ja lihtne kas brauseri kaudu või modemi ühe puutega WPS-nupu abil, et luua ühendus Jongo S3-ga.

Ühenduse loomiseks saab valida ka Bluetoothi.

Jongo S3 kõlar pakub soliidset helikvaliteeti nelja peamise mängurežiimi kaudu – Mono 360, Stereo 360, Stereo ettepoole ja välitingimustes boost.

Mono 360 pakub ühesugust muusikat kõigist viiest kõlarist, mis on ideaalne, kui paigutate kõlarit keset tuba.

Stereo 360 võimaldab vasakule ja paremale nii eest kui ka tagant ning suure heli saamiseks ka subwooferit.

Stereo ettepoole on just nagu nimigi ütleb, hea vasaku ja parema eraldamise ja subwooferiga. See režiim sobib kõlarile, kui see on paigutatud riiulile või vastu seina.

Väliheliga valitakse kõik viis kõlarit, et pumpida väljundit, et seda saaks hõlpsasti õues kuulata.

Pure Connecti rakendus annab kasutajatele juurdepääsu enam kui 20 000 raadiojaamale, raadioprogrammide ja podcastide raamatukogule ning oma lugudele.

Rakenduses oli veidi keeruline navigeerida, eriti kui üritasid oma muusikat leida. Lõime Pure Connecti konto ja pidime kolm korda sisse logima, enne kui rakendus meie konto ära tundis.

Kui olime sisse logitud, saime oma muusikale ligi.

Kahju, et te ei saa striimida populaarsetest muusika voogedastusteenustest nagu Spotify ja Rdio Wi-Fi kaudu, nagu seda saab imetletud Sonose süsteemi puhul. Spotify ja Rdio saab voogedastada ainult ühest Jongo S3 kõlarist oma seadmest Bluetoothi abil.

Samuti oleks olnud tore ühendada kaks kõlarit stereopaarina, kuid pidime leppima stereoprofiilidega, mis kõlasid hästi, kuid basside osas jäi veidi puudu. Tech Guide mõistab, et stereopaari loomise võimalus on töös.

Kasutajad saavad Jongo S3 kõlaritele ligi ainult selle rakenduse kaudu, kasutades wifi. Kõlarite nimesid saab hõlpsasti muuta, et neid oleks lihtsam ära tunda.

Streaming mitmele kõlarile korraga saab teha ainult wi-fi abil, samas kui Bluetoothi saab kasutada ühe kõlariga korraga.

Pure’i Jongo S3 kõlarid moodustavad käepärase ja paindliku juhtmevaba süsteemi, mis annab teile juurdepääsu oma lugudele kõikjal kodus.

Hind: 399 dollarit iga kõlar; värvilised ribad 49 dollarit igaühele.

Eelmine artikkelPrintige oma nutitelefoni pildid välja Canon Selphy CP910 abil
Järgmine artikkelRHA juhtmevaba lennuadapter võimaldab kasutada Bluetooth-kõrvaklappe lennukis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia