Avaleht Uncategorized Pure Sensia 200D Connect on välimuse, heli ja sisuga

Pure Sensia 200D Connect on välimuse, heli ja sisuga

1
0

Uusim jalgpallikujuline Pure Sensia seade – 200D Connect – on kasutajale pakutavate meelelahutusvõimaluste arvu poolest veelgi kõrgemale tõstnud.

Juhtmevaba muusika- ja raadiosüsteem saab stiili ja helikvaliteedi osas suure punki, kuid nüüd ka sisu osas sama suure punki.

Pure Sensia 200D Connecti abil on nüüd võimalik tasuta Pure Lounge’i rakendusega traadita striimida muusikat oma iPhone’i või Android nutitelefonist ning kuulata ja salvestada raadiot kogu maailmast.

Seadmel endal on pilkupüüdev munakujuline 5,7-tolline värviline puuteekraan ja 30 W RMS kõlarid, mis töötavad DSP-ga häälestatud D-klassi võimenditega, mis pakuvad täidlast ja detailirohket heli.

Pardal on ka wi-fi, nii et see ei saa mitte ainult striimida nutitelefonidest, vaid ka ühendada audiosisu ka teie arvutis või Mac-arvutis oleva helisisuga.

See wi-fi-ühendus toob ka tuhanded internetiraadiojaamad sinu käsutusse.

Kuid Pure Sensia 200D Connect läheb veel ühe sammu võrra kaugemale ja võimaldab kasutajatel salvestada raadiot ka USB-mälupulgale kohese või ajastatud salvestusega.

Seadme puutetundliku ekraani kaudu saab seadme kolm taimerit seadistada, et jäädvustada oma lemmiksaateid.

Seade suudab ka raadiost kuuldud muusikat märgistada, et seda hiljem osta, ning kuvada ka teavet artisti ja tema varasema kataloogi kohta.

Muusika või raadio kuulamise ajal kuvatakse seadme 5,7-tollisel ekraanil asjakohane albumikunst.

Kasutajad saavad kasutada Sensia 200D Connecti ekraani ka Facebooki, Twitteri ja RSS-veebide ning isegi fotode jagamise veebisaitide (nt Picasa) piltide vaatamiseks.

Täiustatud kasutajaliidese abil on lihtne sisestada teavet ekraaniklaviatuuri abil ning pikkade nimekirjade kiire kerimine on võimalik.

Samuti on olemas Aux In port iPhone’i, iPodi või muu MP3-mängija ühendamiseks.

Saadaval on ka lisavarustus ChargePAK, mis muudab Sensia 200D Connecti täiesti kaasaskantavaks.

Pure Sensia 200D Connect on suurepärane täiendus igasse tuppa, sest see näeb välja peavalu, omab eksimatut heli, laia valikut funktsioone ja ligipääsu maailma sisule.

Pure Sensia 200D Connect on nüüd saadaval ja selle hind on 599 dollarit.

Pure Sensia 200D Connect

Seotud lood

Eelmine artikkelPrintige oma nutitelefoni pildid välja Canon Selphy CP910 abil

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia