Avaleht Uncategorized Quelli uuel Worry-Free suitsuanduril on 10-aastane aku pardal

Quelli uuel Worry-Free suitsuanduril on 10-aastane aku pardal

1
0

Suitsuandur on väike tehnikatoode, mis võib teie elu päästa ja Quell on tulnud välja uue versiooniga, mis pakub uskumatut 10 aastat kestvat patareid.

Quelli Worry Free sarja suitsuandurid on oma nime väärilised kasutajatele, kes saavad selle toote oma koju paigaldada ja olla kaitstud kümme aastat.

10-aastane patarei kasutusiga tuleb tänu pardal olevale suletud liitiumpatareile ja helisignaal on helisignaali käivitumisel kõrvulukustav 85 detsibelli.

Quell suitsuandurite puhul ei ole vaja patareisid vahetada iga kord, kui algab või lõpeb päevavalgus, nagu tavapäraste suitsuandurite puhul tavapäraselt.

Isegi elektrivõrku ühendatud suitsuandurid vajavad patareid, et seade saaks elektrikatkestuse korral voolu säilitada.

Quell Worry Free suitsuanduril on kinnine, mittevahetatav ja võltsimiskindel liitiumpatarei.

See tähendab, et kui 10 aastat on möödas, peate kogu seadme välja vahetama, sest lihtsalt patareid ei saa vahetada.

Mida aga Quell Worry Free suitsuanduritega ei ole, on need tüütud piiksumised, mis annavad koduomanikule märku, et patareid vajavad vahetamist.

Ainus kord, kui see piiksub, on 10 aasta pärast, et öelda teile, et see on peagi hülgamas, mille järel peate kogu seadme välja vahetama.

Quell on välja andnud hulga Worry Free suitsuandureid teie kodu erinevatesse ruumidesse.

Sarjas on neli ja need on nimetatud selle järgi, millisesse ruumi need tuleks paigutada – elutuppa, magamistuppa, koridori ja kööki.

Igaühel neist on spetsiifilised omadused, mis muudavad need oma asukohale sobivamaks.

Näiteks köögi jaoks mõeldud Quell Worry Free suitsuandur suudab tuvastada suitsu ja mürgiseid süsinikmonooksiidgaase.

Sellel on ka sisseehitatud algoritm, mis suudab tuvastada tõelisi tulekahjusid, mitte toiduvalmistamisega seotud valehäireid, mis tavaliste suitsuandurite puhul võivad olla häirivad.

Koridorimudel pakub heledaid LED-tulesid, kui detektor heliseb, et pakkuda valgustatud evakuatsiooniteed.

Quelli Worry Free suitsuanduril magamistoas on rääkiv häälhäire, et tulekahju korral oleks lihtsam toas viibijaid äratada.

Eluruumi mudel suudab hõlpsasti tuvastada aeglaselt hõõguvat tulekahju, näiteks põlevat vahtu, kummi ja muid sünteetilisi materjale.

Quell Worry Free suitsuandurid kasutavad fotoelektrilisi andureid, mis avastavad hõõguva tulekahju kiiremini kui tavaline andur.

Pardal on vaikimisnupp, et vaigistada häirivaid häireid – kui neid esineb – ning samuti testnupp ja LED, et veenduda, et seade on ikka veel sisse lülitatud ja töötab.

Quell Worry Free suitsuandurid on nüüd saadaval Bunningsist ja nende hind on 64 dollarit (köök), 56 dollarit (koridor), 52 dollarit (magamistuba) ja 46 dollarit (elutuba).

Seotud lood

Eelmine artikkelPrintige oma nutitelefoni pildid välja Canon Selphy CP910 abil
Järgmine artikkelRHA juhtmevaba lennuadapter võimaldab kasutada Bluetooth-kõrvaklappe lennukis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia