Avaleht Uncategorized Räppar 50 Cent teeb Inteliga koostööd biomeetriliste kõrvaklappide jaoks

Räppar 50 Cent teeb Inteliga koostööd biomeetriliste kõrvaklappide jaoks

1
0

SMS Audio – mis kuulub räpparile 50 Cent – on teinud koostööd Inteliga, et luua biomeetrilised kõrvaklapid, mis suudavad jälgida südame löögisagedust ja koguda fitnessiandmeid.

SMS Audio BioSport kõrvaklapid suudavad treeningu ajal anduri abil lugeda sinu südame löögisagedust ja sünkroonida seda populaarsete treeningrakendustega nagu RunKeeper.

Kuid need kõrvaklapid eristuvad konkurentidest selle poolest, et nad ei vaja patareid.

Selle asemel ammutavad kõrvaklapid oma energiat nutitelefonist 3,5 mm kõrvaklapipesa kaudu, mis on Inteli väitel esmakordne audiotoote puhul.

Inteli sõnul ei ole põhjust karta, et BioSport kõrvaklapid koormaksid nutitelefoni akut liiga tugevalt, sest need nõuavad samasugust energiat nagu tavalised juhtmega kõrvaklapid.

See uut tüüpi kantav seade võib edastada ka motivatsioonisõnumeid teie ühilduvatest rakendustest, samal ajal kui see kogub teavet, näiteks põletatud kaloreid ja läbitud distantsi.

LG andis selle aasta alguses välja sarnase seadme nimega Heart Rate Headphones, mis mõõdab südame löögisageduse määramiseks verevoolu kõrvas ja ühendab selle juhtmevabalt kas nutitelefoni või LG LifeBand aktiivsusrihmaga.

SMS Audio BioSport kõrvaklapid ilmuvad Austraalias lähikuudel ja nende hind teatatakse lähemal ametlikule turuletulekule.

Seotud lood

Eelmine artikkelPrintige oma nutitelefoni pildid välja Canon Selphy CP910 abil
Järgmine artikkelRHA juhtmevaba lennuadapter võimaldab kasutada Bluetooth-kõrvaklappe lennukis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia