Avaleht Uncategorized ResMed AirMini ülevaade – maailma väikseim seade, mis aitab uneapnoe all kannatavaid...

ResMed AirMini ülevaade – maailma väikseim seade, mis aitab uneapnoe all kannatavaid inimesi aidata

1
0

Me kõik teame, kui oluline on hea uni, kuid kui olete uneapnoe all kannatav, siis on see keeruline, kuid uus ResMed AirMini – väikseim omataoline seade – muudab kvaliteetse une saamise nüüd veelgi lihtsamaks.

Uneapnoe on seisund, mille puhul teie hingamisteed sulguvad osaliselt või täielikult, takistades hapniku jõudmist kopsudesse.

Aju omakorda tajub seda ja saadab adrenaliini kaudu kehale meeldetuletuse, et ta taas hingaks.

See protsess ehk uneapnoe võib une ajal toimuda mitu korda, mis takistab kannatajatel kunagi sügavale, taastumisvõimelisele unele jõudmast.

Uneapnoe all kannatavad inimesed saavad sellest seisundist üle CPAP (Continuous Positive Airway Pressure) seadme abil, mis sunnib hingamisteed avatuks jääma, andes nina- või näomaski kaudu õhku rõhu all hingamisteedesse.

Mul diagnoositi alles hiljuti raske uneapnoe ja ma olen aru saanud, et CPAP on kasulik, et saada hea uni… ja mu naine on seda ka teinud!

Kuid enamik CPAP-aparaate on suured ja mahukad, mistõttu on nendega raske reisida.

Lennupiloodina veedan peaaegu poole oma ajast eemal, nii et ResMed AirMini kasutamine on olnud väga oluline.

ResMed AirMini on väikseim CPAP-aparaat turul ja kaalub vaid 300 g. See on 136 mm lai, 84 mm pikk ja 52 mm kõrge. See on umbes sama suur kui nutitelefon.

Seadmel on peamine toitenupp ja Bluetooth-nupp tasuta iOSi või Androidi rakendusega sidumiseks.

Isegi toiteallikas on kompaktne, erinevalt teistest mahukamatest CPAP-toiteallikatest.

Kaasnevat rakendust on lihtne kasutada ja sellega on võimalik muuta CPAP-seadistusi koos linkidega lihtsatele videoõpetustele seadme seadistamise ja juhtimise kohta.

On olemas une kokkuvõtte lehekülg, mis annab kasutajale une kvaliteedi kohta skoori, mis võtab arvesse selliseid andmeid nagu une pikkus, maski sobivus ja apnoe-sündmused.

Rakendus näitab ka ühe kuu andmeid, kuid salvestab terve aasta andmeid, millele saab juurdepääsu isegi unetehnik.

AirMini toetab järgmisi ResMedi maske: AirFit F20 täisnäomask, AirFit N20 ninasmask AirFit P10 ja AirTouch F20, mis katab hea hulga maske, mis sobivad enamikule uneapnoe all kannatavatele inimestele.

AirMini on automaatne CPAP-aparaat, mis tähendab, et see on võimeline andma muutuvat õhurõhku kogu uneperioodi jooksul.

Patsiendid eelistavad üldiselt automaatseid seadmeid, kuna need suudavad tuvastada apnoe alguse ja vastavalt suurendada rõhku, et hoida hingamisteed avatuna ning võimaldada kasutajal alustada uneperioodi madalama rõhuga, et suurendada mugavust.

Üheks probleemiks reisimõõtu CPAP-aparaatide puhul on sobiva niisutamise tagamine.

Ilma niisutamiseta võib kasutaja ärgata kuiva suuga.

Kuid ResMed AirMini ületab selle probleemi, pakkudes veevaba niisutamist väikese padruni abil, mis muudab väljahingatava õhu niiskuseks ja tagastab selle kasutajale.

Tuleb märkida, et see funktsioon ei ole saadaval täisnäomaskide puhul. Täismaskide kandjana ei pidanud seda siiski probleemiks, sest ma magan peamiselt kuiva konditsioneeritud õhuga hotellitubades ja olen harjunud vähese niiskusega.

Kaasaegsed CPAP-aparaadid võivad olla sosinal vaiksed ja reisimõõtu CPAP-aparaate on kritiseeritud selle eest, et nad on liiga mürarikkad võrreldes oma suuremate, vähem reisimisele sobivate kolleegidega.

Kuigi see on selle seadme puhul mõnevõrra tõsi, on see vastuvõetav kompromiss seadme väiksema suuruse ja kaalu eest.

AirMini on valjem kui minu kodune CPAP-seade, kuid see ei takista mind magama minemast ega magama jäämast.

AirMini paistab võitjana silma just oma suuruse poolest.

See on väikseim reisil kasutatav CPAP-aparaat turul ja võtab minu pagasis minimaalselt ruumi.

Ma olen sageli kolm kuni seitse päeva reisil ja püüan alati pakendada võimalikult vähe, kasutades ainult salongimõõtu trolli-kotti.

AirMini on varustatud kõva kesta seadme enda jaoks ja pehme kotiga, kuhu mahuvad mask, peakate, voolikud ja toiteallikas.

Need võtavad samasugust ruumi nagu jooksutossud või tualetitarvete kott, samas kui minu kodune CPAP-seade võtaks kergesti ühe terve koti külje.

Seadme toetamiseks on saadaval täielik valik tarvikuid, sealhulgas asendusfiltrid, maskid ja torud ning stiilne reisikott ja laetav aku, mida saab kasutada lennukis või siis, kui magades ei ole voolu lähedal.

ResMed AirMini

Hind: 2100 dollarit (kuid me oleme näinud seda internetis hinnaga 1695 dollarit).

VERDICT

ResMed AirMini CPAP on suurepärane lahendus uneapnoe all kannatavatele inimestele, kes reisivad sageli ja soovivad kerget pakki. See on kergesti väikseim seade turul ning selle hind on mõistlik, seda on lihtne seadistada ja kasutada.

Eelmine artikkelPrintige oma nutitelefoni pildid välja Canon Selphy CP910 abil
Järgmine artikkelRHA juhtmevaba lennuadapter võimaldab kasutada Bluetooth-kõrvaklappe lennukis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia