Avaleht Uncategorized Retro Tivoli Audio Model One AM/FM on nüüd Bluetoothiga varustatud

Retro Tivoli Audio Model One AM/FM on nüüd Bluetoothiga varustatud

1
0

Tivoli Audio on läinud tagasi tulevikku oma uue retro Model One AM/FM lauaradioga, mis nüüd lisab sellele ka Bluetooth-ühenduse.

See tähendab, et kasutajad saavad Model One’ile juhtmevabalt ühendada Bluetooth-kõrvaklappe j a-kõrvaklappe või ühendada oma seadme tootega ja striimida oma muusikat Tivoli Audio kõlarite kaudu.

Audiolegendi Henry Kloss’i poolt disainitud Model One ei ole digitaalne raadio, vaid tavaline AM/FM, kuid tuuneriga, mis võimendab signaali isegi kõige nõrgematest jaamadest.

Ja kui soovite kuulata internetiradiot, saavad kasutajad alla laadida uue Tivoli Radio iPhone’i või Androidi rakenduse ja striimida oma lemmiknetijaamu juhtmevabalt Model One’ile, kasutades pardal olevat Bluetooth-tehnoloogiat.

Sellel on atraktiivne mööblikvaliteediga puidust korpus, mis pakub ideaalset akustilist korpust kõlarile, millel on 3-tolline pikivoolukõlar ja mis suudab automaatselt reguleerida väljundit, et rahuldada ka kõige pirtsakamaid kuulajaid.

Model One on 21,27 cm lai, 11,43 cm kõrge ja 13,34 cm pikk ning sellel on väike pindala, kuid suur heli.

Tivoli Audio Model One õhkab kvaliteeti suure 5:1 suhtega analooghäälestusnuppu ja sellel on stereokõrvaklappide väljund kaabliühenduseks ja muidugi Bluetooth, kui soovite ühendust teha ilma juhtmeta.

Ja kui teie seadmel ei ole Bluetooth’i, siis on olemas ka lisatulge CD-mängija, iPodi või muu MP3-mängija ühendamiseks.

Tivoli Audio Model One on saadaval värvides Walnut/Biege, Black Ash/Silver ja White/Silver ning selle hind on 299 dollarit.

Seotud lood

Eelmine artikkelPrintige oma nutitelefoni pildid välja Canon Selphy CP910 abil
Järgmine artikkelRHA juhtmevaba lennuadapter võimaldab kasutada Bluetooth-kõrvaklappe lennukis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia