Avaleht Uncategorized Ring Stick Up Cam läbivaatamine – uuendada oma kodu turvalisust ja meelerahu

Ring Stick Up Cam läbivaatamine – uuendada oma kodu turvalisust ja meelerahu

1
0

Ring Stick Up Cam’i on lihtne paigaldada ja ühendada, et pakkuda oma kodu veelgi suuremat turvalisust ja sellega kaasnevat meelerahu.

Plussid
  • Lihtne seadistada
  • Suurepärane videokvaliteet öösel ja päeval
  • Suurepärane kaaslane rakendus sööda jälgimiseks
Miinused
  • Aku kestvus võiks olla parem

Ring on oma ühendatud uksekellaga võrreldes kaugele jõudnud. Ettevõte on loonud nutika ökosüsteemi tooteid, mis pakuvad nii mugavust kui ka turvalisust, ning viimane lisand on Ring Stick Up Cam.

Ja see on sobiva nimega, sest seda saab üles kleepida ükskõik kuhu kodus sees või väljas.

Meie ülevaateks valisime Ring Stick Up Cam’i oma tagahoovi, et hoida silma peal meie dalmaatidel Ziggyl ja Loganil ükskõik kust, olgu me siis majas või teisel pool maakera.

Üks Ringi ökosüsteemi tugevusi on see, et kaameraid ja muid seadmeid saab hõlpsasti paigaldada ja ühendada oma võrku ning neid jälgida ja nendega suhelda kaaslase rakenduses.

Ring Stick Up Cam on saadaval kahes versioonis – juhtmega või akuga.

Tech Guide’i ülevaate jaoks oli meil akuversioon, mis oli asukohta arvestades parim variant, sest me ei saaks sinna kaablit vedada.

Juhtmega versioon on ideaalne, kui saate selle toiteallikana kasutada microUSB-kaablit ja ühendada selle wifi kaudu või kui saate selle ühendada lähedal asuva Ethernet-kaabliga, mis teeb kaks asja – pakub juhtmega ühendust ja annab seadmele ka toite sobiva nimega Power over Etherneti abil.

Kõik, mida kaamera seadistamiseks vajate, on karbis kaasas, sealhulgas kruvikeeraja, kruvid ja puurimispesa, kui soovite Ring Stick Up Cam’i kinnitada telliskivi- või betoonseina külge.

Meie paigaldasime kaamera puupalgi külge, nii et saime kinnituse kinnitada kruvikeeraja abil – selleks kulus 10 minutit.

Kaamera on ilmastikukindel (IPX5 klassifikatsioon), nii et see saab hakkama nii sees kui väljas.

Samuti on sellel reguleeritav statiiv, nii et seda saab paigaldada horisontaalsele pinnale, vertikaalsele pinnale (mida me tegime) ja isegi tagurpidi.

Järgmine samm on kaamera ühendamine traadita võrku – see on lihtne ülesanne ja teid juhitakse samm-sammult läbi protsessi.

Mõne minutiga oli kaamera ühendatud ja me nägime oma nutitelefonis oma tagahoovi täies kõrglahutusega.

Sellel on üsna lai nurk, nii et see võtab palju üles, ükskõik kuhu te selle paigutate.

Me võiksime vaadata tagahoovi igast maailma paigast – ma just vaatasin seda ülevaadet kirjutades Pariisist kogu aeg.

Ring Stick Up Cam’i suur võlu on meelerahu, mida see pakub. Võin võtta otseülekannet ja valida ka liikumise salvestamise, et saaksin hiljem tagasi vaadata ja näha, mis toimus.

Nendele salvestustele ligipääsemiseks peavad kliendid sõlmima Ring Protect Plani, mis on vaid 4 dollarit kuus või 40 dollarit aastas.

Kasutajad saavad valida ka reaalajas liikumisteateid.

Samuti on võimalik määrata oma liikumisvööndid, et te ei võtaks üles väljaspool toimuvat liikumist ja ei tekitaks palju valeteateid.

Ring Stick Up Camil on ka kahesuunaline heli, nii et saate rääkida igaühega, kes on kaamera lähedal.

Ja muidugi on sellel ka öönägemine, nii et see on sama tajuv 24/7, nii et saate oma kodu turvalisust ööpäevaringselt päeval ja öösel säilitada.

Meie ainus probleem on aku, mis kestis paar nädalat, enne kui pidime ronima ja aku välja otsima ning uuesti laadima.

Ja aku laadimise ajal pääseb muidugi kaamerale ligi.

Teine probleem tekib siis, kui olete mõnda aega reisil – aku võib väga hästi tühjaks saada, kui olete eemal, mis on just see aeg, mil soovite, et kaamera töötaks.

Üheks lahenduseks on Ring Stick Up Cam Solar, mis saab kaamera külge ühendada ja hoida seda pidevalt laetuna päikesest saadava energiaga, nii et saate selle põhimõtteliselt seadistada ja unustada.

Ring Stick Up Cam

Hind: 319 dollarit

VERDICT

Ring Stick Up Cam’i on lihtne paigaldada ja ühendada, et pakkuda oma kodu veelgi suuremat turvalisust ja sellega kaasnevat meelerahu.

Eelmine artikkelRetro Tivoli Audio Model One AM/FM on nüüd Bluetoothiga varustatud
Järgmine artikkelSamsung 85-tollise 8K Neo QLED teleri ülevaade – igal moel uimastav

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia