Avaleht Uncategorized Ring Video Doorbell 2 ja Ring Floodlight Cam läbivaatamine – turvalisus ja...

Ring Video Doorbell 2 ja Ring Floodlight Cam läbivaatamine – turvalisus ja mugavus

1
0

Ring pakub mugavust ja turvalisust, nii et saate sõna otseses mõttes silma peal hoida, kes on teie ukse taga ja teie kinnistul.

Esialgne Ring oli suurepärane, kuid Ring Doorbell 2 on tohutu edasiminek.

Sellel on pisut teistsugune välimus, samuti täiustatud funktsioonid ja kvaliteetsem video.

Kasutajad saavad Ring 2 kõvasti voolu ühendada, kuid kui see ei ole võimalik, siis hoiate seda laetava aku abil.

Meil ei olnud voolu meie uksele, seega valisime laetava aku ja hea uudis on see, et Ring 2 on lihtsamini laetav.

ring2review8

Originaali puhul pidite sisseehitatud aku laadimiseks kogu uksekella ukselt lahti kruvima.

Kuid Ring 2 puhul saab aku eemaldada (nüüd tuleb kahe kruvi asemel eemaldada vaid üks), nii et seda saab ise laadida.

Seade ühendub teie traadita võrku, nii et te ei kuule mitte ainult uksekella (koos Ringi helisemisega teie kodus), vaid saate ka teate oma nutitelefoni, ükskõik kus te ka ei viibiksite.

ring2review4

See tähendab, et saate näha, kes on teie ukse taga ja rääkida nendega ükskõik kust.

Me oleme oma koduuksele vastanud teiselt poolt maailma. Sellel on 160-kraadine vaateväli, nii et sa ei jää millestki ilma.

Nüüd saate vastu võtta paki ja rääkida külalistega oma ukse ees. Ja niipalju kui nad arvavad, et olete kodus, kuid ei tule ukse juurde. Me ei öelnud kunagi kellelegi, et me ei ole kodus.

Opportunistlikud murdvargad helistavad teie uksekella, et näha, kas keegi on kodus. Kui nad kuulevad teie häält, mis kostab uksekellast nagu intercom, siis nad ei hakka siin ringi lonkima.

ring2review2

Ja kui te ootate pakki, siis öelge neile lihtsalt, et nad jätaksid selle uksepiidale.

Mikrofon on üllatavalt selge tänu kahesuunalisele helimürasummutusele.

Videokvaliteet on nüüd täis kõrglahutusega 1080p, nii et näete veelgi selgemalt ja saate rohkem detaile, näiteks inimeste nägusid ja numbrimärke, välja tuua.

Samuti saate seadistada Ring 2 uksekella nii, et see saadab teile teateid, kui ta tuvastab liikumist, isegi kui uksekella ei kasutata.

Liikumispiirkondi saab ka hõlpsasti reguleerida, nii et see ei võta vastu naabri maja liikumist või teie maja eest mööduvat autot.

ring2review6

Veel üks uus funktsioon on võimalus vaadata Ring 2 kõrglahutusega kaamera kaudu otseülekannet ja kuulata sisseehitatud mikrofoni kaudu.

Tänu öövaatlusvõimele näeb ja kuuleb see ka öösel väga hästi.

Ringi süsteemi ilu seisneb selles, et saate lisada lisaseadmeid, nagu Chime Pro, mis on nii helisignaal kui ka traadita võrgu leviala laiendaja.

Teine toode, mille me oma süsteemi lisasime, on Ring Floodlight Cam – liikumisaktiveeritud kõrglahutusega kraadkaamera, millel on 270-kraadine vaateväli ja kaks sisseehitatud valgusvihku, kahesuunaline heli ja 110-detsembrine häire.

ring2review7

Nüüd saame laiendada oma Ringi turvavalikut veelgi kaugemale meie koduuksest.

Ring Floodlight turvakaamera paigaldamiseks on vaja elektrikut. See võib asendada olemasolevaid valgustusvalgusteid ja ühendatakse tavaliste jaotuskarpidega.

Kui see on paigaldatud, kulub vaid mõni sekund, et lisada seade suurepärasesse Ringi rakendusse, mis on tasuta iOS-i, Android-nutitelefonidele ning Mac- ja Windows 10 arvutitele.

Nüüd saate paigutada kaamera oma kodu tagauksele, esikusse või küljele.

Ja nagu Ringi uksekella puhul, saate kaamera kaudu saada liikumishäireid ja vaadata HD-videot otseülekandes.

ring2review5

Kaamera on ka piisavalt nutikas, et tuvastada nägusid ning teha vahet lemmikloomadel ja inimestel.

Sellel on ka nutikas suumimine ja paanitamine ning samuti on võimalik kaugjuhtimise teel sisse lülitada liikumisega aktiveeritav valgus ja käivitada häire, et hirmutada sissetungijaid.

Kasutajad saavad määrata ka ajakava, mille kohaselt valgustus lülitub sisse õhtuhämaruses ja lülitub uuesti välja päikesetõusul.

Kui soovite juurdepääsu kõigile oma videotele kuni 60 päeva jooksul, saate tellida 40 dollariga aastas või 150 dollariga aastas piiramatu arvu kaamerate eest.

ring2review3

Ring Doorbell 2 hind on 329 dollarit ja Ring Floodlight Cam on 379 dollarit, seega on see natuke suur investeering, et seadistada.

Aga mis hinnaga on teie kodu turvalisus ja turvalisus? Me usume, et see on mõistlik investeering.

VERDICT

Ring Doorbell 2 ja Ring Floodlight Cam pakuvad meelerahu ja mugavust ning võivad koheselt uuendada teie kodu turvalisust. Süsteemi on lihtne seadistada ja kasutada ning kui olete selle saanud – imestate, kuidas te ilma selleta elasite.

Ringi uksekell on teinud võimalikuks oma koduukse avamise ükskõik kust ja nüüd on see veelgi parem, sest nüüd on ilmunud Ring Video Doorbell 2 ja Ring Floodlight Camera. Ring pakub mugavust ja turvalisust, nii et saate sõna otseses mõttes silma peal hoida, kes on teie uksel ja teie kinnistul. Esialgne Ring oli suurepärane, kuid Ring Doorbell 2 on tohutu edasiminek. Sellel on pisut teistsugune välimus, samuti täiustatud funktsioonid ja kvaliteetsem video. Sina võid võita RING VIDEO-OKUKELLA 2 TECH GUIDE FACEBOOK SÕBRASELTSI Kasutajad saavad kõvasti ühendada…

Eelmine artikkelRetro Tivoli Audio Model One AM/FM on nüüd Bluetoothiga varustatud
Järgmine artikkelSamsung 85-tollise 8K Neo QLED teleri ülevaade – igal moel uimastav

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia