Avaleht Uncategorized Rode PodMic ülevaade – ideaalne valik ambitsioonikatele podcasteritele

Rode PodMic ülevaade – ideaalne valik ambitsioonikatele podcasteritele

1
0

Kui oled ambitsioonikas podcaster, on Rode PodMic ideaalne valik. Sa lihtsalt ühendad selle ja hakkad rääkima. Selle asemel, et muretseda kõigi tehniliste aspektide pärast, saate lihtsalt jätkata suurepärase sisu loomisega.

Plussid
  • Tugev konstruktsioon
  • Sisseehitatud pop-kilp
  • Professionaalne kvaliteetne heli
Miinused
  • Väga raske

Soovid salvestada podcasti, kuid ei oska õiget mikrofoni valida? Rode on taas kord tulnud appi PodMiciga – podcastimise jaoks mõeldud ringhäälingukvaliteediga dünaamiline mikrofon.

See on suhteliselt väike – palju väiksem kui Rode Podcaster mikrofon, mida me tavaliselt kasutame oma Tech Guide podcasti jaoks -, kuid pakub siiski sooja ja rikkalikku heli.

Tegelikult salvestasime Tech Guide’i 345. episoodi (lisatud allpool) Rode PodMiciga, nii et saate selle kvaliteeti ise kuulda.

Sellel on Rode’ile omane tugev konstruktsioon ja see on ehitatud kestma. Ja see maksab vaid 148 dollarit.

Selle suuruse tõttu saate seda kõikjale kaasa võtta, kuid olge hoiatatud – PodMic on siiski üsna raske. See kaalub 937g.

See ühendatakse suvalisse XLR-liidesesse nagu mikser ja loomulikult on PodMic optimeeritud Rodecaster Proga, mis rakendab automaatselt õiged seaded optimaalse tulemuse saavutamiseks, olenemata sellest, mis tüüpi häälega sa räägid.

Selle sagedusvahemik on 20 Hz kuni 20 kHz ja väljundimpedants on 320 Ohmi ning fantomtoite ei ole vaja.

PodMic on ehitatud kõnekeele jaoks ja sellel on isegi sisseehitatud pop-filter, nii et pole vaja lisada pop-sokki – see on vahtplastist kate, mis läheb mikrofoni otsa peale.

Mikrofoni välisküljel on roostevabast terasest võre, millesse on integreeritud poppkaitsekate, nii et saate mikrofoni otse mikrofoni juurde ilma Ps-i poputamata.

Meile avaldas muljet, kui hästi see töötas. Me lõime oma Ps-i üsna kõvasti ja nagu te kuulete, sai PodMic sellega hõlpsasti hakkama.

Mikrofonil on kiikvarrega kinnitus, nii et saate selle kinnitada kas statiivi või pöörleva käe külge.

Meie läbivaatuse jaoks ühendasime selle meie pöörlevale käele, mida oli lihtne seadistada ja ühendada XLR-kaabliga (müüakse eraldi).

Samuti ühendasime selle suurepärase Rodecaster Pro podcast-konsooliga, mis võimaldas meil valida PodMic’i mikrofoniks puuteekraani kaudu.

See tähendas, et parima tulemuse saamiseks rakendati õiged seaded – me ei pidanud midagi muud tegema.

See on järjekordne näide sellest, kuidas Rode teeb rasket tööd, kui tegemist on salvestusvalmidusega.

Sellepärast on RodeCaster Pro nii populaarne, sest see on plug and play lahendus, mis tähendab, et sa ei pea olema audioinsener, et alustada.

Sama lugu on Rode PodMiciga.

Mäletan, kuidas aastaid tagasi püüdsin helipoe inimestele selgitada, et mul on vaja mikrofoni peamiselt kõnesalvestuseks ja kulus aega, et leida mulle toode, mis vastaks minu vajadustele.

Tänapäeval ei ole see Rode PodMiciga enam probleemiks.

Ja et asi oleks veelgi parem, ei ole vaja kulutada lisaraha popsokkide või popkildude peale, sest need on juba sisse ehitatud. Ja kõigest 148 dollariga saate hämmastava kvaliteedi taskukohase hinnaga.

Rode PodMic

Hind: $148

VERDICT

Kui oled ambitsioonikas podcaster, on Rode PodMic ideaalne valik. Sa lihtsalt ühendad selle ja hakkad rääkima. Selle asemel, et muretseda kõigi tehniliste aspektide pärast, saate lihtsalt jätkata suurepärase sisu loomisega.

Eelmine artikkelRetro Tivoli Audio Model One AM/FM on nüüd Bluetoothiga varustatud
Järgmine artikkelSamsung 85-tollise 8K Neo QLED teleri ülevaade – igal moel uimastav

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia