Avaleht Uncategorized Samsung 55-tollise Series 8 F8000 nutiteleri läbivaatamine

Samsung 55-tollise Series 8 F8000 nutiteleri läbivaatamine

1
0

Samsungi 55-tolline seeria F8000 on oma nutitelerite sarja kangelastoode, mis ühendab endas suurepärase pildikvaliteedi, ühenduvuse ning žestide ja hääljuhtimise.

Ettevõte on selle LED-teleriga igas aspektis lati kõrgemale tõstnud ning kombineerib elegantse disaini ja funktsionaalsuse suurepärase pildikvaliteedi ja intelligentsete funktsioonidega.

Series 8 F8000 on saadaval mitmes ekraanisuuruses – 55, 60, 65 ja 75-tolline.

Meie ülevaates panime 55-tollise F8000 proovile.

F8000 ümbritsev raam on vaevalt 5 mm paksune, nii et praktiliselt näete ainult pilti. Isegi ekraani all pidi raam veidi laienema, et Samsungi logo sisse mahuks.

Vaid 34,9 mm paksune F8000 on üsna sihvakas ja istub hõbedase kaarekujulise statiivi peal, mida vaevu on näha teleri esiküljelt.

Kuid kohe alguses nägime probleemi statiiviga. Statiivi otsad on umbes 1,2 m kaugusel teineteisest ja see tähendab, et selle turvaliseks toetamiseks on vaja vähemalt nii laia pinda.

Teistel teleritel on tavaliselt väiksem keskne statiiv, mis võimaldab neil istuda väiksema pinna peal, kuigi ekraani servad ripuvad külgedelt maha.

F8000 puhul ei ole see võimalik, nii et kui mõtlete selle teleri ostmisele, siis mõõtke kõige parem täpselt välja, kuhu soovite selle teleri paigutada.

Alternatiiviks on selle paigaldamine seinale.

Kui see kõrvale jätta, on teler kahtlemata elegantne ja hästi disainitud.

Väike kaamera, mis asub ekraani ülaosas, hüppab sõrme puudutusega välja ja annab F8000-le silmad ette Skype’i videokõnede, näotuvastuse ja žestide juhtimise jaoks.

ARUTAMATUD FUNKTSIONAALID

F8000 silmapaistvamad omadused on kahtlemata hääl- ja žestikontroll ning nutikad S soovitused.

Alustades hääljuhtimisest, saavad kasutajad rääkida teise väiksema puldi sisse (jah, neid on kaks), millel on spetsiaalne häälklahv ja mikrofon, et kuulata käsku või küsimust.

Saate öelda selliseid asju nagu kanal üles või alla, helitugevus üles, helitugevus alla, helitugevuse reguleerimine ja salvestamine.

Vaataja saab isegi küsida aega või määrata helitugevuse teatud tasemele.

Samsungi teler tundis üllatavalt täpselt ära, mida me ütlesime.

Kuid me kogesime kordi, kui hääljuhtimine aktiveerus ise, kui kuulsime mingit müra või osa vestlusest. Paaril korral muutus kanal isegi ise.

Me ei osanud seletada, miks see juhtus, kuid õnneks oli see haruldane juhtum.

Teine pool muljetavaldavast hääljuhtimisest on S Recommendations, kus teler aitab teil leida programme ja soovitab teile vabalevisiooni saateid, mis võiksid teid huvitada.

Näiteks saate küsida, mis kell mingi programm algab või filmid, milles mängivad teatud näitlejad.

Samuti saate küsida teatud žanrisse kuuluvaid filme. Kui teil on soov vaadata põnevusfilmi – te lihtsalt küsite telerilt “leia mulle põnevusfilm”.

Tulemused ilmuksid ekraani allservas, mille kohal on number ja te lihtsalt ütlete valiku numbri, et panna selle saate meeldetuletus või vaadata seda otseülekandes, kui see on juba alanud.

Samsungi Series 8 F8000 häältuvastus on Macquarie Ülikooli ja nende loomuliku keeletöötluse abil tehtud ulatusliku uurimistöö ja peenhäälestuse tulemus.

See annab telerile võime valida võtmesõnu j a-fraase ning aru saada, mida kasutaja ütleb, ilma et teler piiraks vaatajat teatud arvu täpsete fraasidega.

Samuti võiks paluda vaadata konkreetseid saateid ja seda, millal teatud saated algavad.

Tänu žestide juhtimisele saate selle aktiveerida lihtsalt käega teleri ees lehvitades.

Ekraanile ilmub käesümbol ja saate reguleerida helitugevust või pääseda Smart Hubi juurde.

Kasutajad liigutavad näitajat ekraanil ja teevad rusikat, kui nad soovivad ikoonile klõpsata. See on mugav, kuid võtab palju kauem aega kui puldi võtmine, sest selle kursori täpseks liigutamiseks on vaja üsna kindlat kätt.

Kui raske on lihtsalt puldi kätte võtta ja helitugevust reguleerida või kanalit vahetada?

Smart Hub on F8000 nutikate seadmete keskne osa ja siit leiad rakendused, sotsiaalmeedia, YouTube’i ja oma sisu ning salvestused.

Ja kuna teler on ühendatud teie võrku, saate kasutada ka teiste seadmete sisu. Samsungi uus pilvesalvestus võimaldab kasutajatel pääseda ligi oma sisule teistes mobiilseadmetes koos F8000 endaga.

Teisel nutipuldil on ka väike trackpad, mis lihtsustab menüü ja veebi sirvimist teleri veebibrauseris samamoodi nagu sülearvutis.

JUHTIMINE

Täieliku kõrglahutusega Samsung Series 8 F8000 näeb väljastpoolt suurepärane välja, kuid on ka seestpoolt üsna muljetavaldav.

Kapoti all on teleril neljatuumaline protsessor koos tehnoloogiaga Clear Motion Rate, mis tagab sujuva pildi ka spordi- ja põnevusfilmide vaatamisel.

Me vaatasime F8000-ga palju sporti ja leidsime, et värskendussagedus on piisavalt kiire, et eemaldada praktiliselt kogu pildi värinad. See tähendab, et kiirelt liikuvate figuuride ja kujundite ümber ei teki kummitusi ega ähmastumist.

Ekraani värvid tõeliselt paistsid suurepärase rohelise, punase ja sinise värviga. Ka nahatoonid tundusid üsna loomulikud.

Üldiselt on pilt kenasti tasakaalus – mitte üleküllastunud ja muljetavaldava kontrastiga.

Üks asi, mis aitab F8000 kontrasti taset tõsta, on Micro Dimming, mis tegelikult analüüsib iga kaadrit reaalajas ja reguleerib LED-servavalgustust, et optimeerida ekraani tumedamaid ja heledamaid osi.

Pildi selgus oli samuti erakordselt terava pildi ja rohkete detailidega, eriti HD-sisu ja Blu-ray-filmide vaatamisel.

Selguse saavutamisele aitab kaasa ka tegeliku paneeli struktuur, mis on loodud välise valguse neelamiseks ja peegelduse minimeerimiseks.

Ja ärge unustage, et F8000 oli ka teie 3D vaatamine kaetud, sest ka kolmandas dimensioonis oli sama suurepärane pildikvaliteet.

Aktiivsed prillid on nii kerged, et unustad, et sa neid isegi kannad. Prillid on võrreldes nende esimeste mudelitega paari aasta tagusest ajast palju edasi liikunud.

Samuti on pardal 2D-3D muundur, mis suudab tavalise sisu 3D-sisu muuta, kuid see ei ole võrreldav tegeliku 3D-sisu vaatamisega.

Helipoolel oli heli vastuvõetav, kuid puudus veidi autoriteet. Vaid 3,5 cm paksusesse paneelisse on raske mahutada võimsaid kõlareid, seega soovitame helibari või teleri integreerimist kodukino kõlarisüsteemi.

Õnneks teeb Samsung ka neid, nii et vähemalt saab kõike juhtida ühe puldiga – ja muidugi oleks veel žestide ja hääljuhtimine.

Samsung on Series 8 F8000 puhul teinud oma seni parima teleri, ühendades oskuslikult elegantse disaini ja tipptasemel tehnoloogia, mida saab nautida aastaid.

Selle pikaealisusele aitab kaasa ühilduvus uue Evolution Kit’iga, mille saab ühendada teleri tagapaneelile ja uuendada seda igal aastal uusima tarkvaraga, samuti sisaldab see uusimat protsessorit.

Teler ei ole odav, sest selle harilik hind on 4199 dollarit ja kuigi poest võib leida veidi odavamat, on see ikkagi päris suur investeering.

Kuid sa saad selle, mille eest maksad – teleri, mis on võrratu funktsioonide, pildikvaliteedi, ühenduvuse ja nutika tehnoloogia poolest.

Samsung 55-tolline Series 8 F8000 Smart TV

Eelmine artikkelRetro Tivoli Audio Model One AM/FM on nüüd Bluetoothiga varustatud
Järgmine artikkelSamsung 85-tollise 8K Neo QLED teleri ülevaade – igal moel uimastav

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia