Avaleht Uncategorized Samsung 65-tolline kõver SUHD Series 9 nutiteleri ülevaade – uus kvaliteeditase

Samsung 65-tolline kõver SUHD Series 9 nutiteleri ülevaade – uus kvaliteeditase

1
0

Kui oled turu juhtiv teleritootja, on üks suurimaid väljakutseid luua toode, mis on parem kui eelmise aasta mudel, kuid Samsung on suutnud just seda teha.

Pärast aastaid kestnud järk-järgulisi muudatusi, mis on seotud pigem teleri välimuse ja kujuga kui sellega, mis toimus kapoti all, on Samsung teinud märkimisväärse paranduse nii pildikvaliteedis kui ka disainis.

Samsungi uued SUHD-telerid on tõstnud LED-telerite pildikvaliteedi latti.

Me teame, et UHD tähendab Ultra High Definition – tuntud ka kui 4K -, mis tähendab, et teleril on neli korda rohkem piksleid kui tavalisel kõrglahutusega teleril.

SamsungSUHDreview4

Aga mida tähendab S, seda ei tea keegi. See on sama S, mis on Galaxy S6 ja Galaxy S6 edge’i nimedes.

Kas see on eriline? Super? Sensatsiooniline? Me ei tea.

Aga mida me teame, on see, et 2015. aasta Samsung SUHD on suutnud leida selle järgmise pildikvaliteedi taseme, kasutades nanokristalltehnoloogiat.

DESIGN

Disain on üks asi, mille Samsung on oma teleritega ära teinud – need näevad suurepärased välja.

Ja uus Samsungi 65-tolline kõveras seeria 9 JS9500 SUHD teler vastab kindlasti sellele standardile.

Ettevõtte sõnul on teleri välimus inspireeritud modernsest ja minimalistlikust disainist.

Kindlasti on teler minimalistlik, mis puutub raamidesse – see on nii kitsas, et unustad kiiresti, et see on üldse olemas.

Ja kõverus on peen ja kutsuv, samal ajal kui statiiv paneb ekraani justkui trotsima gravitatsiooni.

Kuid lõppkokkuvõttes ei takista disain televiisori parimat omadust – hämmastavat pilti.

PILDIKVALITEET

Samsungi uusima teleri salajane kaste on nanokristalltehnoloogia, mida tööstuses tuntakse ka kvantpunkti nime all.

See võtab olemasoleva LED-tehnoloogia ja muudab selle veelgi paremaks.

See nanokristallide kiht parandab värvi, heledust, kontrasti ja musta taset.

Vaatasime erinevaid programme ja sporti erinevatest allikatest, sealhulgas vabalevisioonist, Netflixist, YouTube’ist, Blu-ray plaadilt ja kõvakettalt pärit UHD 4K-sisu.

SamsungSUHDreview5

Nanokristallide pooljuht teisendab värvi palju tõhusamalt ja tulemused ekraanil olid uimastavad.

Värvid olid soojad ja loomulikud, elutruu ja karge kvaliteediga. Ka nahatoonid kujutati täpselt.

Kontrastsus oli samuti üllatavalt paranenud koos musta tasemega. Kui oli üks nõrkus LED oli suitsus mustad värvid.

Kuid uus Samsungi teler on tõesti omaette.

Lisaks nanokristallidele on olemas ka uus Precision Black Pro ja Peak Illuminator, mis tuleb mängu, et uurida pilti reaalajas, et heledamaks ja tumedamaks muuta ekraani vastavad osad.

SamsungSUHDreview2

Selle tulemusena on mustad toonid säravad. Kuid teler oskab ka nende mustade sees detaile esitada, nii et on tõeline vahe, kui vaatad kellegi musta kleiti või musta mantlit ja määratledes objekte tumedas stseenis.

Erinevad allikad andsid ka erinevaid tulemusi.

Standardlahutusega televiisor ei teinud ekraanile õiglust ja 65-tollise ekraani puhul suurendas see ainult pildi puudusi. Kõrglahutusega teler oli vaid veidi parem, kuid siiski mitte nii hea kui Blu-ray Disc.

Blu-ray’i vaadates tegi kvaliteet suure hüppe. Kuigi teleril on neli korda rohkem piksleid kui Blu-ray suudab pakkuda, on olemas upscaling-funktsioon, mis toob pildi peaaegu UDH 4K-kvaliteedini.

SamsungSUHDreview3

Mõni upscaling võib tunduda tõesti kunstlik ja multikakujuline, kuid seda me selle Samsungi teleriga ei näinud. See nägi välja puhas.

Tänu tellitavate videoteenuste, nagu Netflix, populaarsusele on teil võimalik edastada kõrglahutusega, mõnel juhul isegi UHD 4K.

Samsungi teleri sisseehitatud Netflixi rakenduse kaudu oli meil võimalik pääseda ligi igasugusele sisule, sealhulgas Full HD ja UHD 4K.

UHD 4K sisu voogedastus nägi välja nagu ülesskaleeritud Full HD fail, mis oli siiski üsna muljetavaldav.

Kuid see, mis tõeliselt näitas Samsungi teleri iga pikslit, oli originaalne UHD-sisu, mida saime vaadata ühendatud kõvakettalt.

Detailsus ja teravus oli hingemattev.

SamsungSUHDreview1

JÕUDLUS

Üks asi, mis Samsungi 65-tollise kõverate Series 9 JS9500 SUHD teleri puhul on muljetavaldav, on töökiirus tänu sisseehitatud okta-tuumalisele protsessorile.

See lülitub sisse peaaegu koheselt, nii et saad midagi vaadata sekundite jooksul.

Teler töötab uue Tizen operatsioonisüsteemiga, mis tõesti lihtsustab teleri kasutamist alates seadistamisest kuni allikate, sisu ja pardafunktsioonide navigeerimiseni.

See on üsna visuaalne kasutajaliides ja see aitab kasutajatele intuitiivsemaks muutuda.

Kui lülitate teleri hommikul sisse, saab uus funktsioon nimega Briefing on TV sünkroonida teie ühilduva mobiilseadmega ning tuletada teile meelde teie kohtumisi ja näidata teile ilma, et alustada oma päeva.

SamsungSUHDreview8

Helikvaliteet oleks võinud olla Samsungi teleril parem. See oli veidi õhuke nii suure ekraani jaoks. 999 dollarit maksva teleri puhul arvasime, et heli kvaliteet oleks parem.

Kuid on olemas terve rida heliribasid, mis sobivad teleri kumerale kujule, kuid see tähendab, et parema helikvaliteedi ja subwooferi lisamise eest tuleb kulutada 999 ja 1699 dollari vahel.

Series 8 Curved Soundbar, mida me koos teleriga kasutasime, oli suurepärane – 1699 dollari eest ei oodanud me midagi vähemat. Kahju ainult, et see ei olnud juba teleriga koos.

Teleri kasutamisel leidsime ühe pisikese tõrke.

See tekkis Netflixist tagasi vabalevisiooni lülitamisel. Leidsime, et meil ei olnud pilti ja saime ainult programmi kuulda. Selle lahendamiseks pidime teleri välja lülitama ja uuesti sisse lülitama.

VERDICT

Samsungi uued SUHD-telerid pakuvad suurt sammu ülespoole disaini ja pildikvaliteedi osas ning esitlevad tipptasemel funktsioone kõikjal.

Tänu ühendusvõimalustele, juurdepääsule laiale sisule ja kasutusmugavusele on uued Samsungi telerid loonud uue standardi.

Samsungi 65-tolline kõveras seeria 9 JS9500 SUHD TV

Hind: 9999 dollarit

Eelmine artikkelRetro Tivoli Audio Model One AM/FM on nüüd Bluetoothiga varustatud
Järgmine artikkelSamsung 85-tollise 8K Neo QLED teleri ülevaade – igal moel uimastav

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia