Avaleht Uncategorized Samsung Chromebook läbivaatamine

Samsung Chromebook läbivaatamine

1
0

Samsung Chromebook – kerge ja taskukohane sülearvuti – pakub täiesti uut arvutikogemust, mis on loobunud traditsioonilisest operatsioonisüsteemist.

Sellest seadmest ei leia te Windows’i ega Mac OS X-i, Android’i ega iOS’i.

Seadme nimi annab selle ära – Chromebook.

11,6-tolline sülearvuti töötab täielikult Google’i Chrome OS-i peal ja on brauseripõhine.

Sellega saab luua ühenduse paljude veebis kättesaadavate Google’i teenustega, sealhulgas Gmail, Google Docs, Google Drive, YouTube ja Google Calendar.

Sa ei saa installeerida Microsoft Office’i, Photoshopi ega muud tarkvara, mis töötab teistes arvutites, kuid see ei ole põhjus, miks kasutaja ostaks Samsung Chromebooki.

Seadme hind on vaid 349 dollarit, mis on tegelikult odavam kui iPad Mini ning pakub tahvelarvuti ühenduvust ja sülearvuti mitmekülgsust.

Chrome OS on üsna lihtne – kõik jookseb läbi Chrome’i brauseri.

Kuigi see võib mõnele tunduda piiravana, on see tegelikult värav üsna suure hulga sisu ja paljude tootlikkuse funktsioonide juurde.

Ideaalsed kasutajad oleksid üliõpilased, inimesed, kes soovivad põhilist ühenduvust, ja need, kes kasutavad aktiivselt Google’i laia valikut teenuseid ja rakendusi.

Samsung Chromebook on väike ja kerge. See kaalub vaid 1,1 kg, on 17,5 mm paks ja sellel on 11,6-tolline LCD-ekraan kõrglahutusega 1366 x 768 resolutsiooniga.

See on valmistatud plastikust, et see oleks kerge ja odav, seega ärge oodake selle toote puhul mingeid eksootilisi materjale või radikaalset disaini.

Ehituskvaliteet ei ole võrdne mõne ultrabookiga, kuid just seetõttu maksavad ultrabookid neli korda rohkem kui Chromebook. Saate seda, mille eest maksate.

Kuid peamine on see, et seda on lihtne kõikjale kaasa võtta.

Kui avate sülearvuti, siis on seal täis klaviatuur kuue klahviriviga ja kena suurusega trackpad.

Ekraani kohal on videokõnede tegemiseks mõeldud veebikaamera, mis on vaid 0,3 megapiksline.

Toote vasakul serval on kõrvaklapi-/mikrofonipesa ja SD-kaardi pesa. Tagaservas on kaks USB-porti – üks USB 3.0 ja üks USB 2.0 – ning HDMI-väljundi port, et saaksite seadme ühendada teleriga.

Näituse staariks on Chrome OS, mida juhitakse läbi mitme vahekaardiga brauseri, mille olulised järjehoidjad on paigutatud ekraani allservas asuvasse dokki.

Nende hulka kuuluvad otseteed Gmailile, otsingule, Google Drive’ile, YouTube’ile ja rakenduste sahtlile, mis avaneb altpoolt, et anda kasutajatele täielik ülevaade kõigist olemasolevatest teenustest, nagu Google Docs ja Calendar.

Ühendatavus on veel üks oluline funktsioon – seadmed töötavad kõige paremini, kui need on ühendatud internetti, kuid mõned funktsioonid, näiteks Google Docs, töötavad ka väljaspool WiFi-võrku.

Lisaks on seadmes ainult wi-fi – täpsemalt kahesageduslik wi-fi, et see saaks ühenduda kõige kiirema võrguga, kuid oleks olnud tore, kui oleks olnud võimalus ühendada end 3G või 4G võrku.

Kuid alati saab kasutada oma nutitelefoni hotspotina, kui oled ummikus ja vajad ühendust väljaspool traadita võrku.

JUHTIMUS

Samsung Chromebooki jõuallikaks on kahetuumaline 1,7Ghz protsessor koos 2GB RAM-i ja 16GB välkmäluga.

See ei pruugi tunduda palju, kuid on olemas ka pilvesalvestusvõimalused Google Drive’iga, millele on võimalik ligi pääseda ükskõik millisest ühendatud seadmest.

See välkmälu ja kerge operatsioonisüsteem tähendab, et seade käivitub sõna otseses mõttes sekunditega ja ärkab unest veel kiiremini.

Ka Chromebooki jõudlus on muljetavaldav ja piisavalt kiire, et jõuda vajalike saitide ja dokumentide ning ülesannete juurde sekunditega.

Märkimisväärne on ka aku kestvus, mis ulatub kuni kuue ja poole tunnini.

Samsung Chromebook pakub suurepärast väärtust ja jõudlust ning on suunatud kasutajale, kes tahab rohkem kui tahvelarvutit, kuid ei taha kulutada sülearvuti jaoks suurt raha.

Seade täidab hõlpsasti selle kesktee kasutajatele, kes on rahul Google’i ökosüsteemis ja kes soovivad jääda veebi ja oma dokumentidega ühendusse.

Kõik, kes otsivad rohkemat, peaksid vaatama kas kallima tahvelarvuti või täisväärtusliku sülearvuti poole.

Samsungi Chromebooki atraktiivne hind on vaid 349 dollarit, mis võidab palju fänne.

Samsung Chromebook (XE303C12)

Hind: 349 dollarit

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia