Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Book S läbivaatamine – nutitelefoni mugavus koos sülearvuti võimsusega

Samsung Galaxy Book S läbivaatamine – nutitelefoni mugavus koos sülearvuti võimsusega

1
0

Samsung Galaxy Book S on uuenduslik seade, mis pakub nutitelefoni ühenduvust ja mugavust, kuid lisab sülearvuti võimsust ning on väikese ja õhukese korpusega, mis võimaldab seda hõlpsasti kõikjale kaasa võtta.

Plussid
  • Õhuke ja kerge disain
  • Tõhus uus mobiilne arvutiplatvorm
  • Suurepärane aku kestab suurepäraselt
  • 4G LTE ühenduvus
Miinused
  • Ekraan peegeldab eredas valguses väga palju
  • Ekraani ei saa klappida ja kasutada tahvelarvutina

Uus Samsung Galaxy Books S annab kasutajatele parima kahest maailmast – mobiilseadme kiiruse, nutikuse ja ühenduvuse ning lisab ka arvuti võimsuse ja täieliku klaviatuuri.

Samsung on aastaid tagasi sülearvutite vallas mänginud. Viimati tegid nad seda piiratud eduga.

Nad võtsid vastu väljakujunenud kaubamärke, kes lihtsalt paremaid tooteid.

Kuid nüüd Galaxy Books S-iga ei ürita Samsung neid oma mängus mängida. Nad on toonud lauale toote, millel on nii palju ühist nutitelefoniga kui ka arvutiga.

Ja Samsung on juhtumisi maailma nutitelefonide kaubamärk number üks, nii et seekord mängivad nad tõesti oma tugevusi välja.

Galaxy Book S-i kapoti all töötab täiesti uus Qualcomm Snapdragon 8cx mobiilne arvutiplatvorm, mis pakub sülearvutilt oodatavat jõudlust, kuid on nii tõhus, et see ei tekita soojust ega võta akut nii palju koormust kui tavaline protsessor.

Ka disaini osas on see võitnud. Kuna see ei vaja ventilaatoreid (ei mingit soojust, mäletate?), siis on Samsung suutnud pakkuda parajalt õhukest seadet, mis on vaid 11,8 mm paks ja kaalub vähem kui 1 kg. Tegelikult kaalub see vaid 961 grammi.

Meil oli see seljakotis ja me ei tundnud peaaegu üldse kaalu. Samuti mahtusime Galaxy Book S-i pigem iPadi ümbrikusse kui suurema sülearvuti sektsiooni.

Disaini ja ekraani suuruse poolest on Apple’i lähim ekvivalent MacBook Air, mis on 15,6 mm ligi 4 mm paksem kui Galaxy Book S ja 289 g raskem.

Galaxy Book S-l on ka muljetavaldav 13,3-tolline ekraan, mis on ühtlasi puutetundlik, nii et sul on kõik tahvelarvuti ostmise eelised ning lisaks ka suurepärane klaviatuur ja puuteplaat nendeks hetkedeks, kui sul on tõesti vaja tööle asuda.

Kuid sa ei saa ekraani ümber voltida ja kasutada seda nagu tahvelarvutit – see ei ole konverteeritav.

Ekraan on siseruumides küll suurepärane, kuid väljas võib see olla üsna peegeldav, nii et ekraani ei ole võimalik näha. Kuid see ei olnud mingi probleem – on lihtne leida varju.

Ja hoolimata sellest, et see on õhem kui supermudel, on see ikkagi seal, kus kiirus ja jõudlus loevad.

See on tõesti tundlik ja tänu sisse- ja väljalülitusnupu sisseehitatud sõrmejäljelugejale on see üks kiiremaid ärkamisi, mida me kunagi sülearvuti puhul näinud oleme.

Galaxy Book S-l on 8 GB RAM ja kuni 512 GB mälu tänu sisseehitatud microSD-kaardipesale.

Seadmel on ka kaks USB-C porti – üks mõlemal küljel – ja kõrvaklapipesa.

Nüüd on teine asi, mis Galaxy Book S-i samuti eristab, see, mis on selle microSD-kaardi pesa kõrval – SIM-kaardi salv, et saaksite 4G LTE võrkude kaudu ühendust luua.

Nii SIM-kaarti kui ka microSD-kaarti hoidev salv libiseb seadme põhjast hõlpsasti välja – SIM-kaardi väljatõmbeotsikut ei ole vaja.

SIM-kaardi olemasolu seadmes tähendab, et kui oled väljas, ei ole vaja otsida wi-fi levialasid, kasutada välist dongle’i või siduda oma nutitelefoni.

Kui tõmbad telefoni taskust välja, saad kohe ühendust luua, et kasutada rakendusi või pääseda internetti. Te ei pea selle üle mõtlema.

Sama asi on ka Samsung Galaxy Book S-i puhul.

Me ei pidanud isegi mõtlema ühendamise peale, eriti kui töötasime liikvel olles.

Galaxy Book S on ka piisavalt nutikas, et ühendada teid wi-fi ühendusega, kui jõuate koju või kontorisse tagasi. See oli üks asi vähem, mille pärast muretseda.

Meie läbivaatuse jaoks oli meil kaasas Telstra SIM-kaart ja me saime nautida fantastilist allalaadimis- ja üleslaadimiskiirust.

Ja nagu telefonil, on ka Galaxy Book S-l olemas lennurežiim, millega saate mobiilsideühenduse välja lülitada.

Jõudluse mõttes pakub Samsung Galaxy Book S kõike, mida keskmine ja veidi üle keskmise kasutaja vajab.

Meie jaoks olid Microsoft Office’i rakenduste paketi kasutamine, e-post, veebi sirvimine, lugude üleslaadimine Tech Guide’i veebisaidile, lihtne foto- ja videotöötlus ning ka mängude mängimine seadme jaoks väga lihtne.

Kui aga olete seda tüüpi tippkasutajad, kes teevad selliseid asju nagu raske video- ja pilditöötlus, graafiline töö ja muud pro-taseme rakendused, siis ei pruugi Galaxy Book S vastata kõigile teie vajadustele.

Kuid Galaxy Books S ei ole mobiiltelefon sülearvuti korpuses. Tegemist on siiski üsna võimeka seadmega, mis suudab teiste selle hinnaklassi sülearvutite vastu seista.

Teine tugevus on aku kestvus. Samsungi sõnul kestab see kuni 25 tundi ainult videote mängimist, kuid meie tegime palju muud kui lihtsalt videote vaatamist.

Ma kasutasin Galaxy Book S-i oma igapäevase sülearvutina, nii et ma kirjutasin sellega palju, samuti sisenesin oma veebilehele, sotsiaalmeediasse ja YouTube’ile ning ühendasin nii Bluetoothi kui ka 4G kaudu mitu korda päevas.

Sellise tempo juures andis aku hõlpsasti energiat kogu päevaks ja ka järgmiseks päevaks.

Qualcomm Snapdragon 8cx mobiiliplatvorm on üsna tõhus ja mitte ainult ei eralda soojust, vaid on ka tõhus, nii et see on üsna kokkuhoidlik energiakasutuse osas.

Samsung Galaxy Book S-i hind on 1699 dollarit, mida mõned võivad öelda, et see on kallis, kuid kui arvestada kerget ja õhukest disaini ja üldist ehituskvaliteeti ning 4G LTE ühenduvuse mugavust, siis on tegemist päris hea tehinguga.

Samsung Galaxy Book S on uuenduslik seade, mis pakub nutitelefoni ühenduvust ja mugavust, kuid lisab sülearvuti võimsust ning on väikese ja õhukese korpusega, mis võimaldab seda hõlpsasti kõikjale kaasa võtta.

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia