Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Buds Live kõrvaklappide ülevaade – nad näevad välja nagu oad,...

Samsung Galaxy Buds Live kõrvaklappide ülevaade – nad näevad välja nagu oad, aga kõlavad suurepäraselt

1
0

Samsung Galaxy Buds Live ei pruugi välja näha nagu tavalised kõrvaklapid, kuid need pakuvad kindlasti suurepärast heli, kõnekvaliteeti ja mugavust pikemaajalisel kandmisel.

Plussid
  • Suurepärane helikvaliteet
  • Hea kõnekvaliteet
  • Suurepärane aku kestvus
  • Väike laadimiskohver
Miinused
  • Liiga tundlikud puutetundlikud juhtnupud
  • Heli lekib

Samsungi uued Galaxy Buds Live kõrvaklapid näevad viimasena välja nagu kõrvaklapid. Need näevad välja pigem oad kui traditsioonilised juhtmeta kõrvaklapid, kuid pakuvad siiski märkimisväärset heli ja mugavust.

Samsung Galaxy Buds Live, mis ilmus samal ajal Galaxy Note20 nutitelefoniga, on järjekordne täiendus Galaxy ökosüsteemile.

Loomulikult töötavad need käsikäes Samsungi telefonidega, kuid neid saab kasutada ka teiste Android-telefonidega ja isegi iPhone’iga.

Galaxy Buds Live pakuvad uut lähenemist kõrvaklappidele ja toetuvad kõrvakanalite sisemuse asemel üle kõrvakanalite.

Läikivad Buds keerduvad kõrva, kuid erinevalt teistest kõrvaklappidest ei ole midagi kõrvakanalisse sisestatud, nii et ei teki kõrvaklappide efekti.

Ja teistsugune disain annab rohkem ruumi suurematele 12 mm kõlaritele, mille heli on suunatud teie kõrva.

Meie leidsime kõrvaklapid üsna mugavad, kui me paigaldasime. On väikesed tiibukesed, mida saab kinnitada ka haarduvuse lisamiseks.

Kui me need esimest korda kätte saime, kulus paar katset, et neid korralikult sisse panna, ja tundus, et need on välja kukkumise äärel, kuid see nõudis vaid väikest reguleerimist, et need oleksid piisavalt kindlad, et neid kandes kõndida ja joosta ning jõusaalis treenida.

Veel üks asi, mis meile nende juures meeldis, oli see, et nad on ka diskreetsed – vaevalt, et sa ütled, et sa kannad.

Tegelikult olid nad nii diskreetsed, et otsustasin neid kanda oma iganädalase Sky News’i tehnikasegmendi jaoks, mida ma teen igal nädalal Skype’i kaudu, mis nõuab, et ma kannaksin kõrvaklappe, et ma saaksin kuulda saatejuhi Jaynie Seal’i. Minu väline mikrofon, mis asub mu pea kohal oleval käepidemel väljaspool raami, tagab minu heli.

Vaevalt on näha, et sa kannad neid, nii et need toimisid hästi.

Helipoolelt kõlavad Samsung Galaxy Buds Live’i kõrvaklapid suurepäraselt. Korralik bass ja teravad detailid, hoolimata sellest, et kõrvaklapid ei ole füüsiliselt kõrvakanalis.

Ja muide, neil on ka aktiivne mürasummutus, mis vähendab välismüra, nii et saate kuulata ainult oma muusikat, podcasti või audioraamatut.

See ei ole küll parim ANC, mida me kunagi kuulnud oleme, kuid avatud disaini arvestades on see ikka päris hea.

Avatud disaini üheks miinuseks on väike helileke, nii et seda, mida te kuulate, võib kuulda ka keegi, kes seisab lähedal.

Tegelikult öeldi meile, et me peame enne meie risti Samsung Galaxy Buds Live’i helitugevust vähendama Sky News’i juhtimiskeskusest, sest see, mida ma kuulsin, võeti üles minu välise mikrofoni kaudu.

See ei ole mürarikkas keskkonnas suur probleem, kuid vaiksemates olukordades tasub seda meeles pidada.

Üldiselt oli Samsung Galaxy Buds Live’i aga rõõm kuulata ja seda oli mugav pikalt kanda.

Heli on AKG poolt häälestatud ja annavad mõnusalt avara heli. Ka bass on üsna rahuldav tänu suurema draiveri spetsiaalsele kanalile, mis lisab helile tõelist lööki.

Teine muljetavaldav omadus on kõne kvaliteet, mis oli nii hea, et me kasutasime neid sageli meie raadiointervjuude jaoks.

Samsung Galaxy Buds Live’il on hääle vastuvõtu seade, mis tegelikult tajub teie lõua liikumist, kui te räägite, et parandada helikvaliteeti.

Kõrvaklappide välisküljel on ka puutetundlikud juhtnupud, mis aitavad navigeerida muusikas ja sisus.

Kuid see on natuke liiga tundlik. Kõige väiksemgi puudutus või reguleerimine peatas muusika või podcasti või hüppas edasi, mida iganes me kuulasime. Seega pidime olema väga ettevaatlikud, kuidas neid käsitseda.

Positiivne on see, et Samsung Galaxy Buds Live’i aku kestab üksi korralikult, umbes kuus tundi.

Pisike laadimiskohver – üks väiksemaid, mida me oleme näinud – võib selle esitusaja tõsta muljetavaldava 21 tunnini.

Samsung Galaxy Buds Live on nüüd saadaval Mystic Bronze, Mystic Black ja Mystic White värvides ning nende hind on 319 dollarit.

VERDICT

Samsung Galaxy Buds Live ei pruugi välja näha nagu tavalised kõrvaklapid, kuid need pakuvad kindlasti suurepärast heli, kõnekvaliteeti ja mugavust pikemaajalisel kandmisel.

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia