Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Camera ülevaade – nutitelefon ristatud digikaameraga

Samsung Galaxy Camera ülevaade – nutitelefon ristatud digikaameraga

1
0

Tänapäeval on enamiku inimeste ettekujutus ühendatud kaamerast nutitelefon taskus, kuid Samsung kavatseb seda kõike muuta oma uue Galaxy Camera’ga.

Ühest küljest näeb see välja nagu tavaline kaamera, millel on objektiiv, käepide, välk ja kõik vajalikud juhtelemendid.

Teisel pool on aga 4,77-tolline HD Super Clear puutetundlik ekraan, mis tavaliselt on nutitelefonil.

Ja pardal on isegi Android nutitelefoni 4.1 Jelly Bean operatsioonisüsteem ning 1,4 GHz neljatuumaline protsessor.

Kas see on nutitelefon, mis on ristatud kaameraga – või on see kaamera, mis on ristatud nutitelefoniga?

Seadmel on tegelikult kõik, mida nutitelefonilt oodata – rakendused, suur ekraan, 3G- ja WiFi-ühendus – välja arvatud telefoni osa.

Vaatamata sellele, et Samsung Galaxy Camera on SIM-kaardiga, ei saa mobiiltelefonivõrgus helistada.

Küll aga on võimalik seadme andmesideühenduste abil teha Skype’i ja Viberi häälkõnesid. Ja mikrofon on olemas – selle abil saab kaamerale häälkäsklustega öelda, mida teha.

Seadme kaamera poolel on paremal pool tekstuurne käepide, mis võimaldab hõlpsasti ligi pääseda suumimisseadistele.

See käepide tähendab ka seda, et kasutajal on kindel haare tootest, et hoida teine käsi vabana, et pääseda ligi puuteekraanile, rakendustele, juhtelementidele ja menüüdele.

Peale seadme ülemises servas asuva sisse-välja lülitusnupu on ainus füüsiline juhtimisseade vasakul küljel asuv välgunupp, mis paneb sisseehitatud välgu valgest korpusest välja paiskuma.

Sellel on 16,3-megapiksline resolutsioon ja 35 mm filmi ekvivalentne 23-483 mm objektiiv koos 21-kordse suumiga – teisisõnu on see tohutu samm nutitelefoni tavalisest kaamerast.

Suur 4,77-tolline puuteekraan tagaküljel võimaldab hõlpsasti pildistada ning pääseda ligi erinevatele juhtelementidele ja pildistamisrežiimidele.

Galaxy Camera tagaküljel ei ole ühtegi nuppu – see on täielikult ekraani poolt hõivatud.

Käepidemel oleva klapi all on microUSB-ühendus, samuti SIM-kaardi pesa ja microSD-kaardi pesa, mis asuvad kaamera põhjas oleva klapi all kohe aku kõrval.

Seadme kui kaamera rõhuasetusega – enamik suuremaid funktsioone on mõeldud fotograafilise kogemuse parandamiseks.

Need, kes arvavad, et Samsung Galaxy Camera ei suuda vastata eraldiseisva digikaamera funktsioonidele ja funktsionaalsusele, peaksid uuesti järele mõtlema.

See on igati digikaamera.

Kasutajad leiavad pildistamisel mitmeid režiime, sealhulgas automaatrežiim, nutirežiim ja manuaalrežiim.

Kasutajad leiavad mitu nutirežiimi, sealhulgas makro, maastik, action freeze (kiirelt liikuvate objektide jäädvustamiseks), beauty face (mis korrigeerib näo ebatäiuslikkust ja silub nahka), light trace (pikalt pildistatud kaader), waterfall (pikalt pildistatud kaader vee jaoks) ja rich tone (kombineerib mitu pilti erinevate ekspositsioonidega, et täiustada pilti).

Muude praktiliste režiimide hulka kuulub ka parim nägu, mis teeb grupi inimestest viiest pildist koosneva seeriapildi ja võimaldab fotograafil valida viie kaadri hulgast parim nägu, et kombineerida see üheks pildiks.

Samuti on olemas muljetavaldav panoraamrežiim, mis võimaldab teha ülisuurt pildistamist.

Neile, kes eelistavad kaamera üle täielikku kontrolli, on olemas eksperdirežiim, mis võimaldab kontrollida säriaega, ava ja valgustust.

Loomulikult saab Samsung Galaxy Camera ka videot pildistada täis kõrglahutusega ja sellel on isegi mugav aegluubi režiim.

Tavaliselt lõpevad tavalise kaamera funktsioonid siinkohal – kuid Samsung Galaxy Camera ei ole tavaline kaamera.

Pardal on 65 redigeerimisvõimalust, mida on lihtne kasutada tänu suurele 4,77-tollisele ekraanile.

Kuid Galaxy Camera suurimaks ahvatluseks on võimalus jagada oma pilte kas otse kellegi teise seadmesse kas otse wi-fi või Bluetoothi abil või pilvelahendustesse nagu Dropbox.

Samsungil on ka automaatse üleslaadimise võimalus, mis salvestab pilve ja teeb pildid kättesaadavaks teistes Samsungi seadmetes.

Ja seda kõike tänu SIM-kaardile ja wi-fi ühenduvusele, mis tähendab, et kasutajad on ühenduses, ükskõik kus nad ka ei viibiks.

Loomulikult on piltide jagamine Facebookis, Twitteris ja Instagramis suur tõmbenumber.

Neile, kes soovivad võimsamat kaamerat, et jäädvustada põnevaid kaadreid, mida otse seadmest jagada, on Galaxy Camera just neile mõeldud.

JUHTIMINE

Samsung Galaxy Camera tundub käes hästi ja seda on isegi ühe käega mugav kasutada.

See on väga tundlik piltide tegemisel ja isegi teise funktsiooni täitmisel või rakenduse kasutamisel, kui vajutad pildistamisnuppu, läheb Galaxy Camera otse pildistamisrežiimi.

Kui seade on esimest korda sisse lülitatud ja mängib sissejuhatavat muusikat ning näitab Samsungi logo, võtab kaamera kasutusvalmiduse saavutamine üsna kaua aega, mis võib osutuda frustreerivaks, kui soovite kohe midagi pildistada.

Samsung Galaxy Camera’i tuleb ka väga ettevaatlikult käsitseda – mitte sellepärast, et see on õrn, vaid sellepärast, et ei ole raske kogemata vajutada füüsilist nuppu või tabada midagi puuteekraanil.

Kuid ei võta kaua aega, et kaameraga ja selle võimalustega tuttavaks saada.

Suumifunktsioon on üsna muljetavaldav ja kasutajad võivad minna kuni 21-kordse suumiga ja tänu sisseehitatud pildistabilisaatorile oma objekti hõlpsasti kadreerida.

Seadme puhul, mis julgustab kasutajaid pildistama, redigeerima ja jagama, on tegemist tootega, mida kasutatakse pidevalt ja mis esitab akule suuri nõudmisi.

Üllataval kombel on aku maht vaid 1650 mAh, mis on palju vähem kui suurepärase Samsung Galaxy S III 2100 mAh aku.

Ja see tähendas, et aku on üsna tugevalt ja üsna kiiresti koormatud, kui arvestada, et see peab toitma suumobjektiivi, suurt ekraani pluss asjaolu, et see on pidevalt ühendatud 3G ja wi-fi.

Kui kaalute terve päeva pildistamist, võtke kindlasti kaasa laadija. Meie testimisel vajasime laadimist lõuna ajal pärast pidevat pildistamist hommikusöögist alates.

Samsung Galaxy Camera on ideaalne fotohuvilistele, kes tahavad olla ühenduses ja jagada oma kvaliteetseid töid, ilma et peaksid pilte kõigepealt teise seadmesse üle kandma.

Kui otsite täisväärtuslikku digikaamerat – see on kõike seda ja rohkemgi veel – ning suudab teha sama kvaliteetseid pilte kui teised selle hinnaklassi kaamerad.

Hinnast rääkides ei ole Galaxy Camera 599 dollariga odav, kuid raha eest saate palju funktsioone, samuti palju loomingulisi ja ühendusvõimalusi.

Kui olete fotograafia fänn, soovite kõiki nutitelefoni ühendusvõimalusi, kuid mitte telefonikõnede katkestamist, siis on Samsung Galaxy Camera ideaalne valik.

Samsung Galaxy Camera

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia