Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Geari nutikella läbivaatamine

Samsung Galaxy Geari nutikella läbivaatamine

1
0

Samsung Galaxy Geari nutikella selga pannes ei saanud me teisiti, kui tundsime, et astume nüüd tehnoloogia ja sellega suhtlemise uude faasi.

Samsung kirjeldab seadet nii, et seda ei pea käes ega kanna pakis, vaid kinnitad selle oma randmele.

Tegemist on ju ikkagi kellaga – nutikellaga.

Galaxy Gear on üks esimesi omataolisi – ka Sonyl on oma SmartWatch ja kuulujuttude kohaselt töötab ka Apple sellise kella kallal.

Toode töötab koos Samsungi uue Galaxy Note 3 nutitelefoniga ja peagi ka teiste Samsung Galaxy seadmetega ning toimib nagu digitaalne kaaslane.

See võib anda kandjale randmele märku, kui e-kirjad, sõnumid ja muud märguanded Samsungi nutitelefoni jõuavad.

Seda saab kasutada isegi kõnede tegemiseks ja vastuvõtmiseks otse randmelt.

Galaxy Gear ei ole ülemäära paks ja kopsakas, kuid 1,63-tollise puuteekraaniga võib see siiski tunduda suureks kellelegi, kellel on väike randmevars.

Sellel on harjatud metallist esikülg ekraani ümber, mis on viimistletud nelja kruviga, et anda sellele rohkem tööstusliku väljanägemisega disain.

Rihm on valmistatud tugevast soonikuga kummist materjalist, mille sisse on ehitatud kaamera objektiiv.

Tänu libisevale metallklambrile ja arvukatele rihma sisse tehtud sisselõikedele saab seda kohandada igas suuruses randmetele.

Üldiselt näeb Galaxy Gear välja üsna elegantne ja futuristlik ning on saadaval ka mitmes värvitoonis.

Samsungi Galaxy Gear on põhimõtteliselt Bluetooth-täiendus, millega saab laiendada oma nutitelefoni kohalolekut randmele.

1,63-tollise Super AMOLED-ekraani resolutsioon on 320 x 320, nii et kuigi tegemist ei ole massiivse ultraterava ekraaniga, ei ole see siiski ka mitte mingi pehmekujuline.

Kellaaeg ja muu tekst ning funktsioonid olid selged ja lihtsa randmepöördega hõlpsasti loetavad.

Seadme kella pool on hästi teostatud, kuid see on nagu nutitelefoni hindamine selle järgi, kui hästi see telefonikõnesid teeb.

See on vaid üks toote paljudest aspektidest. Galaxy Geari jaoks on juba olemas hulk rakendusi, sealhulgas sotsiaalvõrgustike rakendused, sealhulgas Facebooki ja Twitteri teavitamisrakendused.

Aga pettumust valmistab see, et seadmes ei saa vastamiseks tippida.

Sa ei saa lihtsalt sõnumit või säutsu välja lüüa – ekraan on lihtsalt liiga väike, et kuvada täielikku klaviatuuri – see kõik toimub S Voice’i abil.

Sõnumid jõuavad Galaxy Gearile kenasti, kuid vastuse kirjutamise asemel saavad kasutajad lihtsalt seadmega rääkida.

See funktsioon töötab hästi, kuid võib kannatada, kui püüate oma sõnumit dikteerida rahvarohkes ja mürarikkas kohas, nagu me avastasime.

Kui seade on teid kuulnud, pakub see teile teksti läbivaatamiseks ja ootab seejärel, et te ütleksite “saatmine”.

Helistamise poole pealt leidsime, et on nutikas, et saate oma kontakte sirvida ja seejärel randmelt kõne algatada.

Kõne ajal oli Galaxy Geari pisike kõlar piisavalt vali, et teie ja kõik teised läheduses viibijad kuulaksid teie vestlust.

Ja kui me kella sisse vastasime, tundsime, et peame pidevalt seadet suu juurde viima, et end kuuldavaks teha.

Väljastpoolt nägi see välja, nagu oleksime salateenistuse agendid, kes räägivad oma randmele, nii et kui te ei ole üksi, ei pruugi see olla parim välimus inimesele, kes ei taha endale tähelepanu tõmmata.

Ideaalne oleks olnud kõrvaklapipesa, et kõnesid oleks kuulda ainult kasutaja – aga seda saab teha juba nutitelefoniga.

Aga selleks, et randmel oleks käepärast värskeim info, nagu ilm, kellaaeg, viimased tekstid ja teavitused, ilma et peaks pidevalt nutitelefoni vaatama, on selle toote eesmärk.

Samas võib kohtumisel või restoranis pidevalt randmele vaatamine olla sama palju vastu etiketile kui nutitelefoni väljas hoidmine ja kasutamine.

See kõrvale jättes on muud kasutusalad, milleks Galaxy Gear on suurepäraselt mõeldud, fitnessirakenduste käivitamine ja jälgimine.

Kuna seade on pidevalt sinu kehal, on see ideaalne sammude ja põletatud kalorite loendamiseks.

Valmistuge treening- ja elustiilirakenduste tulvaks, mis töötavad Galaxy Geariga.

Juba on sisseehitatud sammuloendur, mis teeb head tööd, et märkida, kui kaugele oled kõndinud.

Teine Galaxy Geari praktiline funktsioon on meediajuht, mis võimaldab navigeerida seadmes vaadatavas muusikas ja videos.

Kui oled mugavas asendis ja seadme asendis, et kuulamine ja vaatamine oleks lihtne, saad selles mugavas asendis püsida ka siis, kui pead muusika või filmi Galaxy Gearilt pausile panema.

Ja selle kõrvaklapipesa olemasolu nutikellal oleks ka siinkohal tulnud kasuks, et saaksite heli kuulata teisi häirimata.

Kaamera olemasolu kellal on nii mugav kui ka mõnede jaoks veidi õudne.

Galaxy Geariga pildistamiseks piisab vaid sellest, et pühkida kella nägu alla, et aktiveerida kaamera ja seejärel koputada ekraani, et pilt jäädvustada.

1,9-megapiksline kaamera objektiiv on paigutatud rihma esiküljele, mis on suunatud väljapoole ja asub käepärases kohas, et jäädvustada kohapeal tehtud pilt, selle asemel et nutitelefoni järele haarata.

Pildi kvaliteet oli sellise madala eraldusvõimega kaamera puhul üle keskmise. Galaxy Geariga jäädvustatud pilte saab vaadata ja jagada kiiresti Galaxy Note 3-sse.

Reaktsioon Galaxy Geari kaamerale oli vastuoluline. Mõned arvasid, et see on hämmastav, samas kui teised arvasid, et see on nagu peidetud kaamera, mis on paigutatud sinna, kust inimesed ei oota kaamerat leida.

Galaxy Gear aitab ka oma Galaxy Note 3 üles leida, kui sa ei mäleta, kuhu sa selle koju või kontorisse jätsid.

Nutikell saadab telefonile signaali, mis paneb selle helisema ja teeb selle leidmise lihtsamaks.

TÄHELEPANU

Galaxy Gearil on lihtne navigeerida, lihtsalt libistades väikesel AMOLED-ekraanil vasakule või paremale, et jõuda soovitud režiimi, olgu selleks siis rakendused, teavitused, logid, meediakontroll või sammuloendur.

Seade on üsna tundlik ja soovitud funktsioonile või ekraanile jõudmine ei võta kaua aega.

Ekraan on vaikimisi hämaras, nii et kellaaja väljaselgitamiseks peate kas randmega vingerdama, kuni ekraan süttib, või lihtsalt vajutage paremal pool asuvat nuppu.

See teeb seda aku säästmiseks, mis meie arvates kestis laadimiste vahel veidi üle päeva.

Kuid seadme laadimine ei ole lihtsalt microUSB-kaabli ühendamine Galaxy Geari, sest microUSB-pesa puudub.

Selle asemel on seadme tagaküljel mõned laadimiskontaktid. Need on selleks, et joonduda eraldi laadimisraami kontaktidega, mis sobitub kella ümber ja klõpsub kinni.

Ja just siit leiad laadimiseks vajaliku microUSB-pordi.

Sellise eraldi laadimisvahendi olemasolu ei ole ideaalne, sest kasutajatel ei pruugi olla meeles seda kaasa võtta ja seetõttu ei saa nad Galaxy Geari laadida, kui selle mahl jooksvalt otsa saab.

Samsung Galaxy Gear on muljetavaldav esimene versioon tootest, millel on palju potentsiaali.

On olemas kindel liikumine kantavate vidinate suunas ja loomulikult soovis Samsung olla üks esimesi ettevõtteid, kes sellist toodet pakub.

Kuid kuigi seade on kasulik toode, mis meelitab paljusid kasutajaid, on veel mõned puuduvad funktsioonid ja täiustused, mis otsustavad, kas inimesed seda ostavad või mitte.

On palju inimesi, kes ei kanna kella – eriti nooremad kasutajad, kes on üles kasvanud mobiiltelefoniga taskus.

Selle turu avamine on piisavalt raske, kuid selleks on vaja toodet, mis vastab kõigile nõuetele ja paneb inimesed seda kandma.

Samsungi Galaxy Gear on hästi ehitatud, seda on mugav kanda ja seda on mugav randmel kanda.

See meeldib varakult kasutusele võetavatele inimestele ja vidinate armastajatele, kuid sellel puuduvad veel funktsioonid, mis annaksid sellele laiema kõlapinna.

Samsung Galaxy Gear

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia