Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition tahvelarvuti läbivaatamine

Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition tahvelarvuti läbivaatamine

1
0

Samsungi uusim tahvelarvuti – Galaxy Note 10.1 2014 Edition – on eelmise versiooniga võrreldes oluliselt parem, lisades sellele lisasid ja uue elegantse välimuse.

Seade on nii disaini kui ka funktsioonide poolest suuresti laenatud Samsungi populaarsest Galaxy Note 3 nutitelefonist.

See on ka varju oma varasemast iseenesest, kuna uus versioon on märgatavalt väiksem ja kergem – uusim mudel on vaid 7,9 mm paks ja kaalub 540 grammi.

Seadme wi-fi versioonis on 1,9 GHz neljatuumaline protsessor, 4G versioonis aga 2,3 GHz neljatuumaline protsessor.

Galaxy Note 10.1 2014 Editionil on sama nahkjas tagapaneel nagu Samsungi nooremal vennal Galaxy Note 3-l, kuni detailse õmbluse ja nahkjooneni välja.

Samuti on sellel sama hõbedane ääristus ning ekraani all on samasugune kodunupp ja virtuaalne klahvide paigutus.

Ekraanist rääkides on 10,1-tollisel ekraanil WQXGA resolutsioon 2560 x 1600, nii et sisu näeb terav ja selge välja.

Uus tahvelarvuti pärib ka sama S-Pen pliiatsit nagu Galaxy Note 3 ja see hoiab end kenasti seadme sees paremas ülemises nurgas, kuni kasutaja on valmis seda kasutama.

S-Pen ja võimalus kirjutada otse ekraanile on see, mis eristab Samsungi Note’i tahvelarvuteid Tab-seeriast.

Kasutajatel on võimalus kasutada Galaxy Tab 10.1 tavalise Android-tahvelarvutina, kuid see pakub ka puutetundlikku kogemust, kui sulle meeldib pliiatsi tunne käes.

Lisaks lihtsate märkmete kirjutamisele saab S Peniga luua graafikuid, joonistada ja maalida ning Air Command’i abil ka lihtsamaid ülesandeid täita.

Air Command ilmub poolringikujulise käskude loeteluna, mis sisaldab Action Memo, Scrapbooker, Screen Write, S Finder ja Pen Window.

Action Memo võimaldab kasutajatel kirjutada aadresse ja numbreid, mida saab salvestada kontaktidesse või kasutada helistamiseks, veebist või kaardilt leidmiseks.

Scrapbooker võimaldab kasutajatel hõlpsasti koguda teavet veebist ja koguda seda ühte kohta. Lihtsalt ringistage S Peniga veebilehe pealkiri ja see link paigutatakse teie valitud scrapbooki.

See on mugav funktsioon, kui uurite projekti või uut toodet, mida osta.

Screen Write vastab oma nimele ja kui see on valitud, jäädvustab see ekraanipildi, millele saab seejärel kirjutada, kui soovite kaardile joonistada, juhiseid kirjutada või fotole pealkirju kirjutada.

S Finder on lihtne viis S Peniga sisu otsimiseks, samal ajal kui Pen Window loob ekraanil ruumi teise rakenduse käivitamiseks.

Kui Pen Window on valitud, joonistab kasutaja lihtsalt ruutu suvalisele ekraaniosale ja valib sellesse ruumi ilmuvast loendist teise rakenduse, sealhulgas kalkulaatori, kontaktiloendi ja kalendri, mis võimaldab tõelist multitaskingut.

Multitaskingust rääkides võimaldab Galaxy Note 10.1 2014 Edition ka seadme ekraani jagada, et saaksite korraga käivitada kaks täisrakendust.

Sisu osas on seadmega kaasas My Magazine – rakendus, mis suudab koguda sisu teie sotsiaalmeediast ja uudistevoogudest ning esitada selle kergesti loetavas ajakirja stiilis.

Erinevalt iPad Airist on Samsungi tahvelarvuti mõeldud kasutamiseks maastikurežiimis, nähes, et kodunupp ja logo asuvad kõige pikemate servade üla- ja allservas.

Kuid see ei tähenda, et te ei saaks tahvelarvutit küljele keerata ja sisu portreerežiimis vaadata.

Me eelistasime seda kasutada just nii, eriti kui kirjutasime otse ekraanile, sest see tundus rohkem nagu märkmik.

Kuid selles režiimis peab kasutaja leppima sellega, et füüsilised juhtimisseadmed, nagu helitugevuse reguleerimine ja kodunupp, ei ole õiges asendis.

Tagaküljel on 8-megapiksline kaamera, samas kui esipaneelile on paigutatud 2-megapiksline kaamera.

Ja kuigi tahvelarvuti ei ole alati meie esimene valik, kui tegemist on fotode tegemisega, on hea teada, et Galaxy Note 10.1 2014 Editionil on keskmisest parem pildistaja, mis on sama hea kui paljude nutitelefonide kaamerad.

Seade on loobunud eelmistel mudelitel nähtud patenteeritud pistikust/laadimisühendusest ja asendanud selle microUSB-pordiga.

Samuti on pardal microSD-kaardipesa, et laiendada 16 GB suurust pardamälu ja lihtsustada oma lemmiksisu kaasaskandmist.

Galaxy Note 10.1 2014 Editionist on olemas ka 4G versioon ja see võtab mikro SIM-kaardi, et saaksite mobiilsidevõrguga ühendust hoida ükskõik kust.

On olemas suur hulk 4G/LTE sagedusalasid, kus tahvelarvuti töötab, nii et see suudab sind peaaegu kõikjal maailmas ühenduses hoida.

Seadme 4G versioon töötab ka koos Samsung Galaxy Gear nutikellaga, nii et saate teateid, e-kirju ja muid teateid oma randmele.

Tänu 8220 mAh akule saate kuni kaks päeva tavalist kasutamist, kuid kui teie peamine ülesanne on videote vaatamine ja protsessorimahukate mängude mängimine, väheneb see päevani.

Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition on mitmekülgne seade, mis pakub kõiki tavalise tahvelarvuti funktsioone, samuti on võimalik ekraanile kirjutada.

Seade sobib paljudele kasutajatele, olgu nad siis loomingulised või kunstnikud või pidevalt liikvel olevad road warriors.

S Pen muudab seadmega suhtlemise ja teabe sisestamise lihtsamaks ning eristab Galaxy Note 10.1 2014 Editioni paljudest konkurentidest.

Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition

Hind: 649 dollarit (ainult wi-fi), 799 dollarit (wi-fi ja 4G).

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia