Avaleht Uncategorized Samsung Galaxy Note 3 nutitelefoni läbivaatamine

Samsung Galaxy Note 3 nutitelefoni läbivaatamine

1
0

Samsungi uus Galaxy Note 3 on täis täiustatud funktsionaalsust ja S Pen’i, mis meeldib paljudele inimestele, sealhulgas võimekatele kasutajatele ja loomingulistele klientidele.

Galaxy Note 3 puhul on Samsung suutnud 5,7-tollise Super AMOLED-ekraani mahutada praktiliselt samadesse mõõtmetesse kui 5,5-tolline Galaxy Note II – pluss või miinus üks või kaks millimeetrit.

Nagu te näete selles Galaxy Note 3 ülevaates, on Samsung tõstnud ka kapoti all panust, pakkudes muljetavaldavat tehniliste näitajate nimekirja ja selle kohal muljetavaldavate ja kasulike funktsioonide nimekirja.

Veel üks niit toote vöörile on asjaolu, et see saab sujuvalt ühendada kaaslase seadmega – Samsungi Galaxy Geari nutikellaga.

Androidi-põhine Galaxy Note 3 on peaaegu sama suur kui Galaxy Note II, kuid selle välimus on vähem ümar.

Ekraani ümbritsev raam on varasemast märgatavalt kitsam ja ka ekraan on pikem, mis sunnib kodunuppu lähemale seadme põhja.

Seadme täpne suurus on 151,2 mm pikk, 79,2 mm lai ja 8,3 mm paks. Ja kaalub 168g, mis on kergem kui Galaxy Note II (182,5g).

Vaatamata sellele, et Galaxy Note 3 on tavalisest nutitelefonist suurem, on seda siiski üsna mugav ühes käes hoida.

Seadme ümber olev hõbedane ääristus on hammastatud pinnaga, mis pakub ka paremat haardumist, samas kui tagapaneelil on kunstnahast tekstuur, et kaotada “plastmassiline” tunne ja asendada see veidi kvaliteetsema välimusega.

Tagaküljel on ka 13-megapiksline kaamera koos LED-välguga. Esiküljel on 2-megapiksline kaamera.

Piki ülemist serva on 3,5 mm kõrvaklapipesa, vasakul on helitugevuse tõstmise ja langetamise klahv ning paremal on sisse/välja/luku klahv.

Alumisel serval on USB 3.0 laadimis-/sünkroonimisport väikese kõlari ja S Peni hoidiku kõrval.

Rääkides S Penist – see libiseb üsna lihtsalt oma hoidikust välja, kusjuures Galaxy Note 3 tuvastab koheselt, kui see on eemaldatud, ja kuvab kasutajale kohe valikud – sellest veidi hiljem.

Port tundub tavalisest laiem, kuid kaasasolev USB 3.0 kaabel kasutab seda ära ja pakub seetõttu veidi kiiremat laadimist.

Kuid paremal pool port võtab laadimiseks vastu ka tavalist microUSB-kaablit, nii et sa ei jää hätta, kui unustad USB 3.0 kaabli kaasa võtta.

Sisseehitatud mälu on 32 GB ja microSD-kaardi pesa võimaldab kasutajatel seda veelgi laiendada.

Seadet on täiendatud mitmete uute funktsioonidega, mis tuginevad S Pen’i võimsusele, nagu me avastasime meie Samsung Galaxy Note 3 ülevaates.

Nüüd ilmub S Pen’i eemaldamisel seadmest ekraanile Air Command ratas, mis annab kasutajatele lühikese tee kasutajale kättesaadavate funktsioonide juurde.

Nende hulka kuuluvad Action Memo, Scrap Booker, Screen Write, S Finder ja Pen Window.

Air Command wheel on kättesaadav ükskõik millisest seadme kohast, kui viia S Pen veidi ekraani kohal, kuni ilmub väike AirView-punkt, ja vajutada samal ajal S Pen’i küljel olevat nuppu.

Action Memo on märkmik, mis võimaldab sul tegutseda – sellest ka ilmne nimi.

See võimaldab teil võtta oma käsitsi kirjutatud märkmeid ja muuta need tegevuseks sobivateks linkideks.

Näiteks võite S Peniga kirjutada telefoninumbri ja seejärel helistada sellele numbrile otse sellelt ekraanilt.

Muude tegevuste hulka kuuluvad linkide loomine veebiaadressidele, uute kontaktide loomine, ülesannete nimekirjad, e-kirjad, veebiotsingud ja ülesanded.

Scrap Booker on vahend, mis lihtsustab materjali kogumist ja teabe organiseerimist.

Ja kuna te kasutate S Pen’i, siis on nii lihtne, kui te ringiga ringitate artikleid, linke ja muud sisu, kui te seda näete, et korraldada need kausta, millele on lihtne ligi pääseda ja millele viidata, kui soovite kogutud materjali uuesti vaadata.

Screen Write on teine tabav pealkiri, sest see on täpselt see, mida see võimaldab kasutajatel teha.

Selle valiku korral teeb Note 3 automaatselt ekraanipildi ja esitab selle märkmete režiimis, nii et saate pildile kirjutada nagu tühjale paberilehele.

Meie leidsime, et see funktsioon on eriti kasulik, kui tahame kirjutada fotole, joonistada kaardile juhiseid, kirjutada juhiseid või teha märkmeid mõnele muule dokumendile.

Pen Window on veel üks võimas ja muljetavaldav funktsioon, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti käivitada sekundaarrakendust enda valitud aknas.

Näiteks kui vaatate dokumenti ja teil on vaja kokku liita numbreid, saate aktiveerida Pen Window, joonistada ruutu ekraani sellisele alale, mida te ei kasuta, ja üles tuleb rakenduse valikupaneel, mis sisaldab kalkulaatorit.

Muud rakendused, mida saab joonistatud aknas käivitada, on näiteks kell, YouTube, telefon, kontaktid ja brauser.

Saate seda akent isegi ekraanil ringi liigutada ja jätkata tööd oma algse rakenduse või dokumendiga.

Nagu Note II puhul, võimaldab ka Galaxy Note 3 kasutajatel töötada ka jagatud ekraani režiimis, mis võimaldab tõelist multitegutsemist.

S Pen’i muude võimete hulka kuulub S Finder, millega saab seadmes leida kõike, alates käsitsi kirjutatud märkmetest kuni veebilinkideni.

Loomulikult on märkmete kirjutamine otse Note 3 ekraanile endiselt sama lihtne kui varem.

Tegelikult on see isegi tundlikum, kui kirjutad ekraanile – nagu päris pliiatsiga päris paberile kirjutades.

Loomingulised kasutajad hindavad seda reageerimisvõimet ka joonistamise, kärpimise, kärpimise ja värvimise puhul.

Note 3-l on ka üllatavalt täpne käekirjatuvastus, mis suudab võtta su kirja ja transkribeerida selle sõnumisse, seadistustesse või telefonifunktsiooni.

JÕUDLUS

Kuigi Note 3-l on nii palju funktsioone, on kindel, et seda toetab muljetavaldav riistvara.

Ja see kõik algab kiirest 2,3 GHz neljatuumalisest protsessorist, mis hoiab asjad kenasti käima. Kiirus ja reageerimisvõime on selgelt näha, ükskõik, millist ülesannet seadmega täidate.

Loomulikult on 5,7-tolline Super AMOLED 1920 x 1080 resolutsiooniga kõrglahutusega ekraani peaosa. See on terav ja värviline ning särab kohe, kui lülitate Note 3 sisse.

See on hea suurusega ala kirjutamiseks, sirvimiseks, rakenduste kasutamiseks, e-posti saatmiseks, piltide tegemiseks ja vaatamiseks ning filmide vaatamiseks.

Pardal olev 13-megapiksline kaamera on käepärane pildistabilisaator, mis teeb keskmisest rohkem pilte ja videoid.

Pildid on hästi tasakaalustatud, loomulike värvide ja rohkete detailidega.

Videopoolel saavad kasutajad jäädvustada täis kõrglahutusega, samuti kasutada selliseid funktsioone nagu aegluubi, mis pildistab 120 kaadrit sekundis, ja sujuvat liikumist 60 kaadrit sekundis.

Note 3 on 4G/LTE-seade, seega ühendub see Austraalias kiirematesse võrkudesse, et pakkuda kiiret ühendust, kui kasutate internetti liikvel olles.

Keskmisest suurema suuruse üks eelis on ka keskmisest suurem aku ja just seda Galaxy Note 3 puhul saabki.

Aku kestvus oli märgatavalt parem kui Note II-l tänu energiatõhusamale protsessorile ja suuremale aku suurusele.

Kuid tuleb meeles pidada, et aku peab toitma ka kiiremat 4G võrguühendust ning suuremat ja eredamat ekraani, kuid see pakub pikemat kasutusaega laadimiste vahel.

Meie arvates oli Galaxy Note 3-s raske viga saada. Tegemist on Samsungi seni kõige võimsama mobiiltelefoniga, millel on võimas kombinatsioon funktsioonidest ja riistvarast.

Seade on mugav kaaslane võimekatele kasutajatele, kes soovivad uusimaid funktsioone koos S Peni puudutava suhtlemisvõimalusega.

Suure 5,7-tollise ekraaniga Galaxy Note 3 suurus ei sobi kõigile kasutajatele, kuid need, kes otsustavad võtta suurema ekraani kasutusele, leiavad, et see on mitmeti kasulik.

Samsung Galaxy Note 3 on saadaval alates sellest nädalast.

Samsung Galaxy Note 3

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung 75-tollise 8K Neo QLED Smart TV ülevaade – pidu silmadele ja kõrvadele
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Note 9 läbivaatamine – võimsus, mis pakub kõikvõimalikke võimalusi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia